FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  1 Ortodoncie  /  1.11. AMCOP Funkční aktivátory  /  1.11.05. Spolupráce | Orto v ČR

Spolupráce | Orto v ČR

Chadimová, MUDr. | Ortodoncie Litomyšl

MUDr. Marie Chadimová - specialistka oboru ortodoncie. Ortodontická klinika paní doktorky byla založena v roce 2001 v Litomyšli a pro velký zájem pacientů otevřela v roce 2013 druhou ordinaci ve Svitavách. Do své praxe zařadila rovněž Elastodontickou léčbu pomocí aparátků AMCOP.

Výrobce:  -

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Stomatologická klinika - specializované ortodontické oddělení je klinickým pracovištěm 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Velká část péče je věnována ortodontické léčbě a léčbě dětí a dospělých pacientů s vrozenými vývovojovými vadami obličeje (rozštěpy, hemifaciální mikrosomie, syndromy, těžké skeletální vady obličeje).

Výrobce:  -

Halačková, MUDr. | Ortodoncie Brno

MUDr. Ivana Halačková - specialista oboru ortodoncie s vyšší specializací. Zabývá se ortodontickou léčbou dětí, dorostu a dospělých, a to ve dvou ambulancích. Iniciativně se zajímá o neinvazivní přístupy léčby a dlouhodobě se věnuje celostnímu přístupu léčby celého stomatognátního systému, neboť úzce souvisí s funkčností a posturou (postavením těla). Je propagátorkou široké mezioborové spolupráce.

Výrobce:  -

Havličková MDDr. | Ortodoncie Neratovice

MDDr. Kamila Havličková - specialista oboru ortodoncie. Poskytuje komplexní ortodontickou léčbu pro děti i dospělé. Nově zavedla do své praxe funkční léčbu pomocí ortodontických aktivátorů AMCOP.

Výrobce:  -

IVANOV, MUDr. | ORTHOPRAGUE s.r.o.

MUDr. Ilija Christo Ivanov - specialista oboru ortodoncie. Je propagátorem inovativních a neinvazivních přístupů léčby. Neustále se vzdělává doma i v zahraničí a rád uvádí nejnovější poznatky do své klinické praxe. Orthoprague s.r.o. je pilotní ordinací, která praktikuje léčbu inovativními aparátky A.M.C.O.P. Objednat se můžete na nezávaznou vstupní konzultaci.

Výrobce:  -

Kolář, MUDr. | Ortodoncie Praha

MUDr. Vladimír Patrik Kolář - specialista oboru ortodoncie. Pokračuje v rodinné tradici MUDr. Vladimíra Koláře a MUDr. Marie Kolářové. Ve své ordinaci provádí léčbu fixními aparátky pro děti i dospělé. Neustále se vzdělává a nově nabyté poznatky rád zavádí do své praxe.

Výrobce:  -

Kopřivová, MUDr. | Ortodoncie Příbram

MUDr. Jana Kopřivová - specialista oboru ortodoncie. Ve své ordinaci poskytuje kompletní ortodontickou léčbu pro děti a dospělé pacienty. Neustále se vzdělává a nově nabyté poznatky ráda zavádí do své praxe. Iniciativně se zajímá o neinvazivní přístupy léčby a dlouhodobě se věnuje celostnímu přístupu léčby celého stomatognátního systému, neboť úzce souvisí s funkčností a posturou (postavením těla).

Výrobce:  -

Matulíková, MUDr. | Ortodoncie Zlín

MUDr. Sylva Matulíková - specialista oboru ortodoncie. Má mnohaleté zkušenosti s ortodontickou léčbou dětí, dorostu a dospělých. Rovněž se zajímá o neinvazivní přístupy léčby a úzce spolupracuje se specialisty z jiných oborů, zvláště pak fyzioterapie a logopedie. Celostní pohled na pacienta pak zúročuje společným přístupem k léčbě nejen postavení těla, funkce ale i závěsného aparátu v kombinaci s logopedickými nácviky.

Výrobce:  -

Mrvová, MUDr. | Ortodoncie Litoměřice

MUDr. Martina Mrvová - specialista oboru ortodoncie. Poskytuje kompletní ortodontickou léčbu pro děti a dospělé. Diagnostikuje a léčí ortodontické vady chrupu pomocí snímacích nebo fixních aparátů. Nově zavedla do své praxe funkční léčbu pomocí ortodontických aktivátorů AMCOP.

Výrobce:  -

Oulická, MUDr. | Rovnátka s.r.o. Plzeň

MUDr. Jana Oulická a MDDr. Petra Seidlová - specialistky oboru ortodoncie. Jsou 1. plně digitální ortodontickou praxí v Česku. Společnost Rovnátka s.r.o. byla založena v roce 2006 a od té doby každý rok vyléčili stovky pacientů. Mají v týmu již dvě specilaizované ortodontistky, které jsou zárukou profesionální péče. Nově se můžete informovat na léčbu ortodontickými aktivátory AMCOP.

Výrobce:  -

Petrová, MUDr. | Ortodoncie Praha

 MUDr. Jaroslava Petrová - specialista oboru ortodoncie. Léčba fixními i snímacími rovnátky pro děti i dospělé. Nově se můžete informovat na léčbu ortodontickými aktivátory AMCOP.

Výrobce:  -

Procházková, MUDr. | Ortodoncie Praha

MUDr. Ivana Procházková, CSc. - specialista oboru ortodoncie. Ve své ordinaci provádí léčbu fixními aparátky pro děti i dospělé. Neustále se vzdělává a nově nabyté poznatky ráda zavádí do své praxe.

Výrobce:  -

Rendeková, MUDr. | Ortodoncie Cheb

MUDr. Katarína Rendeková - specialista oboru ortodoncie. Soukromá ortodontická ambulance poskytující kompletní ortodontickou terapii. Léčí dětské i dospělé pacienty. Nově také funkčními aktivátory AMCOP.

Výrobce:  -

Šimůnková, MDDr. | ORTODONCIE MĚLNÍK

MDDr. Veronika Šimůnková (Patočková) - specialista oboru ortodoncie. Specializuje se na komplexní přístup k léčbě anomálnií postavení zubů a čelistí a jejich uvedením do správných poloh. Nejnovější poznatky zavádí i do své progresivní klinické praxe Kliniky U zámku na Mělníku. Je propagátorkou inovativních a neinvazivních přístupů léčby.

Výrobce:  -

Šťástková MUDr. | OrtoJih s.r.o Čes. Budějovice

MUDr. Ing. Kateřina Šťástková - specialista oboru ortodoncie. Poskytuje komplexní ortodontickou léčbu pro děti i dospělé. Velký důraz klade na včasnou ortodontickou léčbu zaměřující se na prevenci. Nově zavedla do své praxe funkční léčbu pomocí ortodontických aktivátorů AMCOP.

Výrobce:  -

Švábová, MUDr. | Ortodoncie Praha

MUDr. Miroslava Švábová, CSc. - specialista oboru ortodoncie. Poskytuje komplexní ortodontickou léčbu pro děti i dospělé. Nově zavedla do své praxe funkční léčbu pomocí ortodontických aktivátorů AMCOP. 

Výrobce:  -

Urbanová MDDr. | Ortodoncie Praha

MDDr. Kateřina Urbanová - specialistka oboru ortodoncie. Poskytuje komplexní ortodontickou léčbu pro děti i dospsělé. O elastodontickou léčbu se zajímala již v době postgraduálního studia a po atestaci ji rovněž zavedla do své praxe.

Výrobce:  -