FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ
ItalDent  /  Kde nás potkáte

Kde nás potkáte

Veletrhy, výstavy, prezentace


Kongres Slovenské ortodontiské společnosti

26. - 29. 3. 2020

Jedna z nejvýznamnějších akcí na Slovensku se koná v letošním roce v překrásné scenérii Vysokých Tater. Hostit nás bude hotel Patria přímo u Štrbského Plesa a my budeme při tom! Těšíme se na všechny zákazníky současné i ty budoucí a věřte, že kvalita je pro nás prioritou. Přijďte a přesvědčte se.
Více o programu zde.

Těšíme se na všechny :)   KONGRES Z DŮVODU PANDEMIE ZRUŠEN


Budějovický Rarášek ve stomatologii

17.-19. 4. 2020

Jižní Čechy nás lákají - těšíme se na akci organizovanou OSK České Budějovice, kde pečlivě vybraný program slibuje nové zkušenosti a kontaktky. Překvapení ve formě dárku!
AKCE Z DŮVODU PANDEMIE ZRUŠENA

Pozvánka a program zde


13. výroční kongres ČADE

13. 6. 2020

Kongresy ČADE si získaly místo v horních žebříčcích oblíbenosti vzdělávacích akcí. Vždy pečlivě vybraný přednáškový program dává tušit vysokou kvalitu akce.

Letos se na Vás opět těšíme ve velkorysých prostorách
Ústavu molekulární genetiky AV ČR.


XXIV. Kutnohorské stomatologické dny

12. - 13. 9. 2020

Příjemný den v OK club Lorec trávíme vždy v polovině září u příležitosti Kutnohorských stomatologických dnů pořádaných sdružením stomatologů Kutná Hora - SALVIA. Vystavovat budeme v sobotu a těšíme se na všechny zájemce o naše materiály. Budete mít možnost vyzkoušet si lupové brýle a podívat se na další novinky.

Více info - organizátor akce zde21. kongres České ortodontické společnosti

17.- 19. 09. 2020

Tradiční je naše účast na nejvýznamnější akci ortodontické odborné veřejnosti. Jsme výhradními zástupci pro ČR a SR významného výrobce G&H Orthodontic. Představíme vám ale i jiné materiály dalších renomovaných výrobců jichž jsme autorizovanými dovozci (Reliance Orthodontics apod.). Notifikace všech dovážených zdravotních prostředků rizikové třídy IIa je samozřejmostí.

Letošní ročník kongresu proběhne v Brně.


Pražské dentální dny (23. ročník)

16. - 17. 10. 2020


Letošní 23. ročník PDD se  koná v nových prostorách O2 universum v Praze 9. Téma: Různé cesty, jeden cíl. A my budeme při tom.

Už teď můžeme slíbit přítomnost známého zástupce firmy SwissLoupes SandyGrendel. Felix Grendelmeier se těší na všechny potencionální zákazníky, ale i na ty stávající - protože každoroční servis lupových brýlí je samozřejmostí!
Hradecký dentální vzdělávací institut

celoročně

Systém celoživotního vzdělávání výrazně doplňuje Hradecký dentální vzdělávací institut. Mezi oslovenými přednášejícími byli mimo jiné i proslulí specialisté světového formátu: Daniele Rondoni (zubní technik, Itálie) a prof. Camillo D'Arcangelo (University of Chieti, Itálie). Oblíbenými akcemi jsou FREE LECTURES pro studenty stomatologie a Dental summit.
Akce HDVI budeme občasně navštěvovat a v případě naší nepřítomnosti můžete kdykoliv kontaktovat naše regionální obchodní zástupce.