FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ
ItalDent  /  Kde nás potkáte

Kde nás potkáte

Veletrhy, výstavy, prezentace


XXII. Kutnohorské stomatologické dny

8. - 10. září 2017

Příjemný den v OK club Lorec trávíme vždy v polovině září u příležitosti Kutnohorských stomatologických dnů pořádaných sdružením stomatologů Kutná Hora - SALVIA. Vystavovat budeme v sobotu a v neděli a těšíme se na všechny zájemce o naše materiály. Bude i možnost vyzkoušet si lupové brýle a podívat se na novinku Smile Lite MDP.

Více info - organizátor akce zdeXVIII. kongres České ortodontické společnosti

14.-16. 9. 2017

Tradiční je naše účast na nejvýznamnější akci ortodontické odborné veřejnosti. V roce 2016 jsme byli Partnerem kongresu v Praze a přes významnou změnu v prodávaném sortimentu jsme nyní potěšeni, že opět jako Partner kongresu Vám budeme moci představit premiové produkty amerického výrobce G&H Orthodontics, jehož jsme se stali výhradními zástupci pro Českou a Slovenskou republiku.

Těšíme se na XVIII. kongres ČOS, který bude v Liberci.


9. výroční kongres České endodontické společnosti

23. 9. 2017

I v letošním roce se budeme účastnit 9. výročního kongresu České endodontické společnosti, který se koná v Praze v hotelu Pyramida. Opět vynikající program, kterého se rádi zúčastníme.

Více informací zde


Hradecký dentální vzdělávací institut

celoročně

Systém celoživotního vzdělávání výrazně doplňuje Hradecký dentální vzdělávací institut. Mezi oslovenými přednášejícími byli mimo jiné i proslulí specialisté světového formátu: Daniele Rondoni (zubní technik, Itálie) a prof. Camillo D'Arcangelo (University of Chieti, Itálie). Oblíbenými akcemi jsou FREE LECTURES pro studenty stomatologie a Dental summit.
Akce HDVI budeme občasně navštěvovat a v případě naší nepřítomnosti můžete kdykoliv kontaktovat naše regionální obchodní zástupce.


Kongres Slovenské ortodontické společnosti 2018

6. - 7. 4. 2018

V roce 2017 jsme se poprvé účastníli významné akce Slovenské ortodontické společnosti. Rádi Vám nabídneme produkty výrobce premiových produktů G&H Orthodontics i v roce 2018. Těšíme se na nová setkání v Košicích!


InDent - Mezin. dentální konference s výstavou

24. - 26. 5. 2018

Premieru naši účasti zaznamenal v roce 2017 InDent - mezinárodní dentální konference s výstavou.

Účastnící měli možnost absolvovat prekurz zubního technika Daniele Rondoni (Savona, Itálie), jehož přednášky jsou celosvětově hodně žádány. Rozhodli jsme se Danieleho v roce pozvat ještě jednou - detaily viz pořádané kurzy. ItalDent byl v roce 2017 hlavním partnerem akce. Na setkání se těšíme opět v roce 2018.


11. výroční kongres ČADE

červen 2018

Kongresy ČADE si získaly místo v horních žebříčcích oblíbenosti vzdělávacích akcí.

Vždy pečlivě vybraný přednáškový program dává tušit vysokou kvalitu akce.
Již tradičně jsme dlouhodobým partnerem kongresu.


17. setkání jihočeských ortodontistů

duben 2017

Přednáškový program na vysoké úrovni, perfektní organizace a přátelská atmosféra - to jsou již tradiční atributy akce, která se těší velké oblibě účastníků z řad ortodoncie a opět slibuje příjemně strávený víkend. Litujeme, že v roce 2017 bylo toto setkání poslední - náš vřelý dík patří MUDr. Miladě Hálkové za perfektní organizaci. Čistě pro dobrý pocit ponecháváme tuto informaci na našich stránkách pro případ, že bychom se v Českých Budějovicích ještě v budoucnosti setkali.

Pozvánka zde...