FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  5 Organizace praxe

Organizace praxe

Asistenční polička E-Z Access Shelf

Vše snadno po ruce - otočná o 360°, takže snadno dosažitelná jak pro zubaře, tak pro asistenci. Možnost dokoupit adaptéry k slabšímu či silnějšímu sloupku, adaptér pro připevnění na zeď nebo k boku stolu, adaptér pro připevnění na povrch stolu. V sortimentu také držák kelímku a prodlužovací rameno k poličce.  Barvy bílá, šedá, béžová.

Výrobce:  Zirc

Boxy a příslušenství

Zorganizujte si svoje materialy již dnes - zásoby přehledně na jednom místě...tzv. přenosný šuplík budete mít vždy v dosahu. To vše s antimikrobiálními aditivy, zabraňujícími tvorbě usazenin a nepříjemných pachů, které mají za následek růst bakterií.

Výrobce:  Zirc

CAD/CAM Block Locker - Large

Uskladněte své frézovací CAD / CAM bločky stylově. Elegantní, moderní, zorganizované, skladové řešení. Pro všechny typy CAD / CAM bločků včetně PrograMill, CEREC, PlanMill. Praktické nejen při každodenním používání, ale také při konzultaci s pacientem - vše jednoduše po ruce. Ukončení sortimentu.

Výrobce:  Zirc

CAD/CAM Block Locker - Small

Uskladněte své frézovací CAD / CAM bločky stylově. Elegantní, moderní, zorganizované, skladové řešení. Pro všechny typy CAD / CAM bločků včetně PrograMill, CEREC, PlanMill. Praktické nejen při každodenním používání, ale také při konzultaci s pacientem - vše jednoduše po ruce.

Výrobce:  Zirc

COLOR METHOD je klíčem k organizaci

Mít dobře zorganizovanou praxi je snem všech zubařů. CÍL máte na dosah ruky. Barvy jsou CESTOU, dáte-li se po ní, snadno dásáhnete cíle. ZIRC vám v tom pomůže! Ručíme za úsporu času. Jak na to?

Výrobce:  Zirc

Dental Product Shopper

Dental Product Shopper - vše, co bylo o Zircu zveřejněno. Ocenění atd.

Výrobce:  Zirc

Dokonalé míchání, špachtle apod.

Jednorázové míchací misky bílé i barevné - usnadňují práci bez nutnosti následného mytí. Je to snadné! Chrání misky mixéru od usazenin a poškrábání. Dokonalé špachtle různých typů pro všestranné použití.

Výrobce:  Zirc

JAK NA TO? Půjčte si sadu vzorků ZDARMA

Krabice se vzorkovou sadou? Plánujete otevření nové praxe či modernizaci a s ní i její zefektivnění? Ozvěte se nám a zapůjčíme vám vzorkovou sadu zdarma - můžete si prohlédnout boxy, tácky a ostatní sortiment na vlastní kůži a přitom nebýt nucen zakoupit nějaký vzorek. Krabice je naplněna tím nejběžněji používaným sortimentem pro úsporu vašeho času díky barevnému značení výkonů v ordinaci.

Výrobce:  Zirc

Kazety a držáky nástrojů

Kazety umožňují dosáhnout nejen pořádku v organizaci nástrojů, ale i prodlužují jejich životnost - nástroje už nikdy nebudou ležet jeden na druhém a navzájem se poškozovat. Barevné značení díky 16 odstínům umožní sladit vše podle značení typu procedury. Obsahují antimikrobiální aditiva.

Výrobce:  Zirc

Logotyp - Rebranding 2023

Ve svém 57. roce své činnosti ohlašuje firma ZIRC s velkým nadšením změnu své značky a logotypu. Od nynějška začnete vídat nové logo ve firemních materiálech (nabídkách, e-mailech, na novém webu) a na sociálních sítích. I my se připojujeme a budeme postupně prezentovat Zirc už v novém plášti.

Výrobce:  Zirc

Nosiče pro laboratorní práce

Misky pro přenášení laboratorních prací (otisky, modely, zubní náhrady, korunky, můstky apod.).

Výrobce:  Zirc

Nové barvy - ZIRC

Zirc uvedl na trh nové barevné varianty produktů a současně ukončil výrobu tří barevných odstínů. Máte-li barvy zakoupené před rokem 2016, nové varianty se mohou lišit. Prosíme, zkontrolujte si požadované barvy a objednávejte podle nového barevného vzorníku. Děkujeme

Výrobce:  Zirc

Organizéry pro implantáty a rekonstrukce

Praktické organizéry pro skladování a manipulaci s implantáty, organizéry pro pomůcky pro rekonstrukce zubů...již žádné zmatky a hledání!

Výrobce:  Zirc

Příruční koš na drobný odpad

Použij a vyhoď = je to snadné! Už žádné odkládání kontaminovaných věcí na tác! Koš se připevní v dosahu ruky blízko stomatologické soupravy pro snadné vyhazování všeho drobného odpadu (válečky, aplikátory apod.).

Výrobce:  Zirc

Produktové novinky

Zde naleznete aktuální přehled novinek v sortimentu firmy Zirc.

Výrobce:  Zirc

Rozlišovací kroužky

Barevné značení pomocí kroužků usnadní orientaci v ordinaci. Dostupné tři různé průměry, jednotlivě balené nebo v setech po 8 kusech. Snadné nasazení díky praktickému dávkovači. Možno autoklávovat, 16 barevných odstínů.

Výrobce:  Zirc

Rozlišovací pásky

Jednoduše nepostradatelní pomocníci do všech ordinací. Barevné značení pomocí pásek doslova usnadní život v ordinaci: nejen rozlišování nástrojů, ale i jiného materiálu. Snadná aplikace, údržba - možno autoklávovat, 16 barevných odstínů dlouhodobě stabilních.

Výrobce:  Zirc

Skříňky a vodicí lišty - návod

Snadné a přehledné uskladnění. Do nosných skříněk vyrobíme vodící lišty z nerezové oceli na zakázku. Vzdálenosti jednotlivých "pater" odpovídají jak výšce tácků, tak výšce boxů. Skříňky nemusí mít dveře, nejsou nutné, každý box je hermeticky uzamčen patentovaným uzávěrem. Naše rozměry lišt se hodí k typizovaným skříňkám, poradíme Vám.

Výrobce:  ItalDent

Steri-Soaker dezinfekční vana

Efektivní dezinfekční vana umožňuje snadné čištění nástrojů včetně kazet na nástroje a stojanů na vrtáčky. Barvy modrá a šedá.

Výrobce:  Zirc

Stojánky na brousky

Stojánky zpřehlední uložení brousků, zlepší a urychlí jejich dostupnost a usnadní manipulaci jak během výkonu, tak i posléze při dekontaminaci a sterilizaci. Barevné značení 16 odstínů je dokonalým doplněním všech používaných výrobků Zirc. Obsahují antimikrobiální aditiva.

Výrobce:  Zirc

Stojany na endo nástroje

Jedinečný systém umožňující zorganizovat, uskladnit a sterilizovat endodontické nástroje. Otočný o 360° s aretací na každých 45° = pohodlné pro každého zubního lékaře. Větší otvory usnadňují přehlednost během použití nástrojů i během jejich čištění. 16 barevných odstínů, obsahuje antimikrobiální aditiva.

Výrobce:  Zirc

Tácky a příslušenství - ZIRC

Tácky poskytují dostatečný prostor pro uspořádání stojánků s brousky, držáků na nástroje a dalších drobností potřebných pro prováděný výkon na pacientovi. Uzamykatelné průhledné víko usnadňuje manipulaci v ordinaci a mimo ni. Tácky opět obsahují patentovaná antimikrobiální aditiva, která zabraňují tvorbě usazenin a nepříjemných pachů majících za následek růst mikrobů apod.

Výrobce:  Zirc

Tácky jednorázové - ASA

Jednorázové řešení pro přípravu nástrojů pro jednoho pacienta. Více barevných variant.

 

Výrobce:  ASA Dental

VIDEA | Demo produktů

Zajímá Vás, jak chytré a praktické jsou jednotlivé produkty? Podívejte se na videa - která naleznete i v jednotlivých sekcích u konkrétních produktů. Bavte se s námi!....

Výrobce:  Zirc

VIDEA | Návody a příklady použití

Přemýšlíte o tom, jak si zefektivnit provoz pomocí barevného značení? Proč barevně? Jak si zorganizovat svoji praxi tak, aby barevné značení mělo svoji logiku? Podívejte se na aktuální videa, která Vás navedou...

Výrobce:  Zirc

Zásobníky a skladování

Zásobníky na válečky, čtverečky, vatové tamponky...

Výrobce:  Zirc

Zásuvkové organizéry - NOVINKA

Barevné a odolné. Tyto modulární organizéry zásuvek vám pomohou se rychle zbavit nepořádku. Každý organizér je dodáván s přepážkami pro vytvoření až 12 přihrádek. Ideální pro spotřební materiály nebo pro ty produkty, kterých objednáváte zbytečně mnoho. Nad jejich množstvím budete mít zajištěnou kontrolu. NOVINKA.

Výrobce:  Zirc

Zásuvkové tácky

Snadné docílení pořádku v zásuvkách - možnost vybrat si z různých typů umožňuje absolutní přehled nad nejmenšími drobnostmi. Vhodné i do skříněk, poliček apod.

Výrobce:  Zirc