FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ



ItalDent  /  2 Stomatologie

Stomatologie

1. Silver Gel koloidního stříbra | NOVINKA

Silver Line Gel - obsahuje koloidní stříbro (10 ppm), aloe vera, konopný extrakt, kyselinu hyaluronovou, vitamin E. Přirozený antibakteriální antivirový účinek. NOVINKA.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

1. UE - Univerzální skloviny

HRi univerzální sklovina (Universal Enamel = UE) vykazuje stejný index lomu světla jako přirozená sklovina. Nanáší se v podobné vrstvě jako přirozená sklovina, jen nepatrně tenčí, a to bez viditelných okrajů. Obsahuje 80 % váhových plniv (z toto 12 % nano zirkonium-oxidových částic a 68 % nového typu skleněného plniva s vysokým indexem lomu světla... Refractive Index = lom světla).

 

Výrobce:  Micerium

1. Zrcátka ZIRC jsou skutečně křišťálová

Zrcátka nepostradatelná pro všechny zubní lékaře chtějí-li vidět lépe na estetické rekonstrukce, ale i lepení ortodontických zámků. Jsou o 40 % jasnější než Rhodium, žádné stíny a odrazy, žádná "prasátka"! Čtěte dále...

Výrobce:  Zirc

2. EF - Skloviny Function

HRi sklovina FUNCTION (EF - Enamel Function) je mikrohybridní kompozit - jediná a jedinečná sklovina, která vykazuje mechanické a funkční charakteristiky identické s vlastnostmi zlata a podobné přirozené sklovině. Pro použití do předních i postranních úseků přímou i nepřímou technikou, zvláště pak pro protetické práce. Sklovina díky svým vlastnostem udržuje okluzální rovnováhu v čase.

Výrobce:  Micerium

2. Enamel Plus | zubní pasta

Řada kosmetických přípravků ENA ORAL CARE. Víceúčelová zubní pasta - vyvinuta vědeckým týmem prof. Marisa Roncati - Polytechnická univerzita Marche. Díky velmi nízké abrazivitě (25 RDA) je zubní pasta velmi šetrná nejen k přirozeným zubům (sklovině) a dásním, ale i k estetickým zubním výplním. Posiluje sklovinu a neobsahuje toxické látky.


Výrobce:  Micerium

2. Křišťálová zrcátka - demo video

Křišťálová zrcátka Crystal HD jsou jasnější než rhodium a snižují namáhání očí a únavu. Říká se, že vidět znamená věřit...

Výrobce:  Zirc

3. BF - Skloviny Bio Function

HRi sklovina BIO FUNCTION (BF - BioFunction) je mikrohybridní unikátní kompozitní sklovina biokompatibilní se životem. Monomer bez přítomnosti Bis-GMA (neuvolňuje Bisfenol-A = organickou sloučeninu vykazující v lidském těle estrogenní vlastnosti a způsobující zdravotní potíže). Celý systém bez BisGMA (dentiny, bondy, flow, sealant, kompoz. cementy, provizoria Ena Soft a Ena Soft Flow).

Výrobce:  Micerium

3. Čisticí ubrousek | Digital Brush - dospělí

Řada kosmetických přípravků ENA ORAL CARE. Příruční čisticí ubrousek. Jednoduchým obtočením ubrousku kolem prstu získáte pohotový prostředek pro okamžité odstranění plaku (bakterií, zbytků jídla), masáž dásní a dezinfekci úst. V poslední době se ukazuje být výtečním pomocníkem při prevenci infekcí, zvláště pak u Covid-19.


Výrobce:  Micerium S.p.A.

3. Mirror Magic proti rosení...KOUZLO!

Bojujete s mlžícími se vyšetřovacími zrcátky? Systém MIRROR MAGIC pomůže jak proti zamlžování, tak také nabízí zubaři rychlou metodu odstranění nečistot během procedur.

Výrobce:  Zirc

4. Čisticí ubrousek | Digital Brush - kojenci

Řada kosmetických přípravků ENA ORAL CARE. Příruční čisticí ubrousek. Jednoduchým obtočením ubrousku kolem prstu získáte pohotový prostředek pro okamžité odstranění plaku (bakterií, zbytků jídla), masáž dásní a dezinfekci úst. Varianta se solným roztokem pro kojence a malé děti.


Výrobce:  Micerium S.p.A.

4. IM, IWS, IW - intenzivní skloviny

HRi intenzivní sklovinné barvy - jsou ideální pro další charakterizace rekonstrukcí (trhliny, obláčky, skvrnky apod.), systém má 3 druhy bílých odstínů: IM (Intensive Milky) - intenzivní mléčná, IWS (Intensive White Spot) - intenzivní bílé skvrnky, IW (Intensive White) - intenzivní bílá. Dostupné ve stříkačkách i karpulích.

Výrobce:  Micerium

5. Kiss Me Spray

Řada kosmetických přípravků ENA ORAL CARE. Antibakteriální spray pro svěží dech - kdekoliv se nacházíte...

Výrobce:  Micerium

5. OBN, OA - opalescentní skloviny

Opalescentní skloviny slouží k umocnění efektů v incizální, či krčkové oblasti. OBN (Opalescent Blue Natural) opalescentní modrá na incizi, OA (Opalescent Amber) opalescentní jantarová na další efekty, převážně v krčkové oblasti.

Výrobce:  Micerium

6. Kiss Me Kit

Systém Ena Oral Care (autorka prof. Dr. Marisa Roncati) zahrnuje vše potřebné pro číštění zubů při jakékoliv příležitosti: v pohodlí doma, v práci, na jednáních, dětí ve školce, venku při sportech, dovolené, diskotékách apod. Systém sklízí první úspěchy na mezinárodních výstavách a veletrzích.


Výrobce:  Micerium

7. Kapesní lešticí tužka | Tooth Stain Remover

Řada kosmetických přípravků ENA ORAL CARE a dalších pomůcek. Praktická kapesní lešticí tužka (tooth stain remover) - brusné gumové konce snadno a rychle odstraní skvrny od kávy, čaje a nikotinu.

Výrobce:  Micerium

8. Mezizubní kartáčky a nitě

3E Interdental Brush - mezizubní kartáčky s nepřekonatelným designem štětin. IF Interdetal Floss - mezizubní nit balena standardně na cívce nebo praktický typ "kreditní karty" se zrcátkem.


Výrobce:  Micerium S.p.A.

9. Jednorázová zrcátka z plastu

Řada kosmetických přípravků ENA ORAL CARE a další pomůcky. Jednorázová zrcátka - vhodná jako dárek pro pacienty na kontrolu domácí hygieny.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Airway Armor™

Airway Armor™ je bezpečný ochranný štít pro pacienta - přináší klid a soustředění zubaři při jeho práci, aniž by se musel bát, že pacient vdechne či spolkne malé objekty, nebo úlomky.

Výrobce:  Zirc

AKČNÍ NABÍDKY

AKČNÍ NABÍDKY - přehledně zde všechny právě probíhající výhodné nabídky. Také to, co se nám nevešlo na HOME PAGE.

Výrobce: 

Alginor - typ 1 / chromatická

Alginátová otiskovací hmota pro vyjímečně přesné otisky - s barevnou indikací pracovních kroků.Vyznačuje se nejvyšším stupněm elasticity - nejvhodnější pro ortodontické otisky. Přesnost 20 µ. Odlití otisku do 168 hodin. EDS (Extra Dimensional Stability) znamená extra přesná rozměrová stálost otisků. Doba zpracovatelnosti (včetně míchání): typ 1 = 1'45''.

Výrobce:  Lascod

All Cleaner čistič

Biologicky odbouratelný čistič (koncentrát nebo v prášku) na čištění otiskovacích lžic aj. nástrojů. Odstraňuje zbytky alginátů, silikonů, cementů a sáder. Koncentrát 1 litr, 5 litrů, nebo úsporné sáčky pro přípravu 1 litru tekutiny. Mátové aroma. Možno použít v ultrazvukových čističkách. Roztok ředěný horkou vodou urychlí odstranění usazenin.

Výrobce:  Lascod

Amalgámový reducer

Amalgámový reducer - používaný také při dostavbách pro hrubší obrábění pracovního místa

Výrobce:  acurata

ANATOMIC - Perforované kovové lž. bez ret. okr.

ANATOMIC - Perforované kovové otiskovací lžíce bez retenčních okrajů pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Velikosti 1-6, barevné značení pro rychlou orientaci zubaře. Anatomické tvarování horní čelisti v oblasti klenby, dolní čelist stejná jako "Perforované kovové". Vynikající kvalita za nejlepší cenu.

Výrobce:  ASA Dental

Antimikrobiální rukojeti z plastu

Rukojeti výrobce křišťálových zrcátek Zirc jsou dostupné v 16 barevných variantách. Závit dle evropské normy, takže lze kombinovat s používanými koncovkami jiných výrobců. Obsahují antimikrobiální aditiva a jsou autoklávovatelné do 136°C. Balení 1 ks.

Výrobce:  Zirc

Aplikační stříkačka na karpule

Praktický dávkovač kompulí (karpulí)

Výrobce:  Micerium

Aplikační stříkačky na silikony

Jednorázové aplikační stříkačky z polyetylénu na otiskovací hmoty. Balení 50 ks.

Výrobce:  ASA Dental

Aplikátory - balení 100 ks

Mikroaplikátory PERFECTO jsou vysoce odolné a nenasákavé. Hlavní předností je kompaktní velikost a ohebná plastová rukojeť (neláme se), která umožňuje přesnou a lokalizovanou aplikaci různých tekutin a dalších materiálů používaných ve stomatologii. V sortimentu 4 různé velikosti.

Výrobce:  Dispotech, Itálie

ASA - Nástroje pro koferdam, spony

Začínáte s koferdamem? Pak právě pro vás je určený startovací set nástrojů potřebných pro práci s koferdamem. Dokupovat lze vše samostatně.

Výrobce:  ASA Dental

ASA kelímky na amalgám

Umožňují nabrat amalgám do aplikační pistole bez kontaktu s pokožkou

Výrobce:  ASA Dental

ASA Leonardo - ocelové rukojeti

Rukojeť k zrcátkům z řady nástrojů ASA Leonardo Light italského výrobce ASA Dental. Dostupná také ve variantě ASA Lady - pro dámské ruce. Praktická a ergonomická, dutá a ultralehká , ideální průměr 10 mm, evropský závit, balení 1 ks

Výrobce:  ASA Dental

ASA Magic Color - plastová rukojeť

Rukojeť k zrcátkům z řady nástrojů Magic Color italského výrobce ASA Dental. Praktická a ergonomická, povrch z protiskluzového plastu, barvá modrá usnadňuje orientaci zubaře, evropský závit, balení 1 ks

Výrobce:  ASA Dental

ASA savky jednorázové

Jednorázové plastové savky vyztužené drátem pro optimální tvarování, vynikající savost, délka 15 cm, barva transparentní, snímatelné koncovky (fixní na vyžádání). Jiné barvy na objednávku.

Výrobce:  ASA Dental

ASA Total-Comfort savky

Jednorázové savky s extra jemnou a flexibilní koncovkou, kterou pacient ani neucítí!  Vhodné pro pacienty s citlivými tkáněmi. Bezlatexové, délka 15,5 cm. Snímatelná nebo fixní koncovka. Patentováno.

Výrobce:  ASA Dental

ASAFRESH - savky mátové

Jednorázové savky s příchutí máty, délka 15 cm, zelená barva, čirá snímací koncovka, balení 100 ks a výhodné 1000 ks. Neobsahuje ftaláty

Výrobce:  ASA Dental

BD - Dentiny BioFunction

HRi dentiny Bio Function (BD - Bio Dentine) byly vyvinuty pro doplnění sortimentu Bio Function bez obsahu Bis-GMA (neuvolňují Bisfenol-A). Celý systém je kompletní - skloviny, dentiny, bondy, flow, sealant, kompoz. cementy, provizoria Ena Soft a Ena Soft Flow.

Výrobce:  Micerium

BD - Dentiny | Bio Function

HRi dentiny Bio Function (BD - Bio Dentine) byly vyvinuty pro doplnění sortimentu Bio Function bez obsahu Bis-GMA (neuvolňují Bisfenol-A). Celý systém je kompletní - skloviny, dentiny, bondy, flow, sealant, kompoz. cementy, provizoria Ena Soft a Ena Soft Flow.

Výrobce:  Micerium

Bez retenčních okrajů

Neperforované ocelové otiskovací lžíce bez retenčních okrajů pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Velikosti 1-6, barevné značení pro rychlou orientaci zubaře. Dostupné také částečně lžíce. Vynikající kvalita za nejlepší cenu!

Výrobce:  ASA Dental

Bez retenčních okrajů - ANATOMIC

Neperforované ocelové - ANATOMIC otiskovací lžíce bez retenčních okrajů pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Velikosti 1-6, barevné značení pro rychlou orientaci zubaře. Anatomické tvarování horní čelisti v oblasti klenby dásní, dolní čelist stejná jako neperforované bez retenčních okrajů. Vynikající kvalita za nejlepší cenu!

Výrobce:  ASA Dental

BF - Skloviny | Bio Function

HRi sklovina BIO FUNCTION (BF - BioFunction) je mikrohybridní unikátní kompozitní sklovina biokompatibilní se životem. Monomer bez přítomnosti Bis-GMA (neuvolňuje Bisfenol-A = organickou sloučeninu vykazující v lidském těle estrogenní vlastnosti a způsobující zdravotní potíže). Celý systém bez BisGMA (dentiny, bondy, flow, sealant, kompoz. cementy, provizoria Ena Soft a Ena Soft Flow).

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Capo Bulk Fill Plus

Bulk kompozit s mimořádnými fyzikálními vlastnostmi: vynakající zatékavost v kavitě (není třeba ho zahřívat), avšak nestéká a zůstává v pozici na stěnách hrbolků. Neobsahuje Bis-GMA, HEMA a TEGDMA. Možno polymerovat vrstvu 4 mm, univerzální barva - chameleon efekt. Není nutné žádné další překrytí.

Výrobce:  Schütz Dental

CAPSU-JECT™

Dávkovač CAPSU-JECT velmi snadno aplikuje kapsle předplněné výrobci různými materiály (skloionomery, cementy, otiskovací materiály apod.)

Výrobce:  Ronvig

Carver - amalgám oboustranný

Carver - amalgám, oboustranný

Výrobce:  ASA Dental

Carver - P.K.THOMAS

Kovový modelační nástroj - carver na vosk a modelaci

Výrobce:  ASA Dental

Carverový set PKT + LeCron + Hylin

Carverový set pro laboratoře - 6 ks včetně penálu

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Čepice na gumičku z PPSB

Čepice z netkané textilie, 10 g/m2, na gumičku, 42 cm, bílá, balení 100 ks. DOPRODEJ SKLADU.

Výrobce:  Vetro Design

Čepice na gumičku z TNT

Jednorázová čepice na gumičku z netkané textilie TNT. Univerzální velikost, velmi praktická tenká 12 g/cm2. Dostupná v 7 barvách - pouze velkoodběr 1000 ks.

Výrobce:  Dispotech, Itálie

Černé kanyly - různé průměry

Bohatý sortiment aplikačních černých kanyl - pro Stainy, Bondy, Flow, Bělení apod.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

CHF4 - Rainbow Kit

Set obsahující opalescentní, intenzivní barvy a stainy. Pro docílení maximálně možné estetické věrnosti restaurovaných zubů. Set v současné době nedovážíme, všechny komponenty lze zakoupit samostatně.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

CHR11 - ÚVODNÍ SET 11 STŘÍKAČEK

Set CHR11 - Enamel Plus HRi - je úvodní set 11 stříkaček á 5 g, který Vám umožní pracovat s celým systémem za zvýhodněnou cenu. Obsahuje 7 dentinů, 3 univerzální skloviny a 1 intenzivní bílou sklovinu IWS (intensive white spot). K setu je dodáván vzorník zdarma. Mini lešticí set CHA za zvýhodněnou cenu k setům .

Výrobce:  Micerium

CHR12 - SET 12 STŘÍKAČEK | BIO FUNCTION

Set CHR12 - Enamel Plus HRi BIO FUNCTION - je kompletní set 12 stříkaček á 5 g, který Vám umožní pracovat s celým systémem BIO FUNCTION za zvýhodněnou cenu. Obsahuje 9 dentinů, 3 univerzální skloviny. K setu je dodáván vzorník zdarma. Mini lešticí set CHA za zvýhodněnou cenu k setům .

Výrobce:  Micerium

CHR15 - KOMPLETNÍ SET 15 STŘÍKAČEK

Set CHR15 - Enamel Plus HRi - je kompletní set 15 stříkaček á 5 g, který Vám umožní pracovat s celým systémem za zvýhodněnou cenu. Obsahuje 9 dentinů, 3 univerzální skloviny a 3 intenzivní bílé skloviny. K setu je dodáván vzorník zdarma, případně volitelná ohřívačka kompozit CHC3. Mini lešticí set CHA za zvýhodněnou cenu k setům .

 

Výrobce:  Micerium

CHR6B - ZKUŠEBNÍ SET 6 STŘÍKAČEK

Set CHR6B - Enamel Plus HRi - je zkušební set 6 stříkaček á 2,5 g, který Vám umožní  seznámit se se systémem Enamel Plus HRi. Stříkačky jsou plněny do 2,5 g. Obsahuje 4 dentiny a 2 univerzální skloviny, stojánek. Mini lešticí set CHA za zvýhodněnou cenu k setům .

Výrobce:  Micerium

CHR6BFD - ZKUŠEBNÍ SET 6 STŘÍKAČEK | BIO FUNCTION

Set CHR6BFD - Enamel Plus HRi BIO FUNCTION - je zkušební set 6 stříkaček á 2,5 g, který Vám umožní  seznámit se se systémem Enamel Plus HRi BIO FUNCTION (neobsahuje BPA). Stříkačky jsou plněny do 2,5 g. Obsahuje 4 dentiny a 2 univerzální skloviny, stojánek. Mini lešticí set CHA za zvýhodněnou cenu k setům .

Výrobce:  Elsodent

CHRBIOK2 - POZNEJTE SORTIMENT BIO

Vše pro biokompatibilní restaurace na dosah ruky - v jednom startovacím setu. Celý systém bez obsahu BisGMA (neuvolňuje Bisfenol-A). NOVINKA.

Výrobce:  Micerium

ČLÁNKY | orální hygiena = prevence komplikací

ODBORNÉ ČLÁNKY vztahující se ke zjištěním, že důsledná orální hygiena může být zásadním předpokladem prevence a snižování komplikací u postvirových infekcí. Vybrali jsme pro Vás vědecké práce odborníků pro dentální hygienu. Cytokinová bouře, jednoduché protokoly s cílem zamezit infekcím v ústech, předoperační výplachy dutiny ústní, mikrobiologické zhodnocení po výplachu úst a mnohem více...

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Compo - Brush

Compo-Brush navržené odbornou komunitou Style Italiano jsou štětce pro nanášení kompozitních stainů. Černá syntetická vlákna štětců dodávají vynikající optický kontrast s maximální přesností. Práce se tak stává vyšším standardem, než který je běžně na trhu. Vyměnitelné koncovky štětců - pro přední a posteriorní úsek.

Výrobce:  Smile Line

COMPO-JECT™

Pomocí pistole COMPO-JECT velmi snadno aplikujete všechny kompozitní materiály v karpulích.

Výrobce:  Ronvig

COMPO-PEN™

Příruční aplikátor pro kompozitní materiály o nizké viskozitě v karpulích. Snadné nasazení a vyjmutí karpulí, kterými lze navíc rotovat podle požadovaného směru.

Výrobce:  Ronvig

Cpátko - hladítko

Hladítko 1203-1

Výrobce:  ASA Dental

CR3E - SET SKLOVIN UE

Set CR3E - Enamel Plus HRi - zkušební set 3 sklovin UE (Universal Enamel) á 2,5 g, který Vám umožní  seznámit se s třemi stupni jasu sklovin obsahujících nano částice. Stříkačky jsou plněny do 2,5 g. Set obsahuje UE1, UE2, UE3, baleno v blistru. Mini lešticí set CHA za zvýhodněnou cenu k setům .

Výrobce:  Micerium

CR3FB - SET SKLOVIN BF | BIO FUNCTION

Set CR3BF - Enamel Plus HRi BIO FUNCTION - zkušební set 3 sklovin BF (Bio Function - neobsahuje BPA) á 2,5 g, který Vám umožní  seznámit se s třemi stupni jasu sklovin BIO FUNCTION. Stříkačky jsou plněny do 2,5 g. Set obsahuje BF1, BF2, BF3, baleno v blistru. Mini lešticí set CHA za zvýhodněnou cenu k setům .

Výrobce:  Micerium

CR3FBF - Pedodontic BIO KIT

Startovací se pro použití v pedostomatologii. Nejjasnější typ skloviny Bio Function a nejsvětlejší dentiny. Zdarma k setu pečetidlo také v kvalitě Bio = neobsahuje BisGMA. Set v současné době neprodáváme, komponenty lze zakoupit samostatně.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Dappen mističky z plastu

Jednorázové mističky - míchací, nebo na léky. Nelze sterilizovat.

Výrobce:  ASA Dental

DentaSonic a filozofie firmy

DentaSonic™ - objevte jediný a jedinečný neinzvazivní systém pro stripping. Řešení pro ortodoncii (vyvinuto a testováno pro neviditelná rovnátka), stomatologii a profylaxi. Všestranné - pro redukci skloviny v aproximální oblasti (IPR), finishing & polishing, endo.

Výrobce:  DS DentaSonic SA

Dentasonic Box Sequence

Jak na to? Videoukázka doporučuje sekvenci použití aproximálního strippingu (IPR).

Výrobce:  DentaSonic

DentaSonic | Basic Set Aligner

Basic Set - vodou chlazený násadec s redukcí 4:1. Ideální úvodní sada pro oboustranný neinvazivní stripping (aproximální korekci/redukci skloviny) finishing a leštění v ortodoncii, lingvální a alignery.

Výrobce:  DS DentaSonic SA

DentaSonic | IPR-EVO

IPR-EVO - bezdrátový a bezpečný, univerzální a snadný systém. Set vyvinutý zvláště pro použití v ortodoncii - pro redukci skloviny a vytvoření žádaného mezizubního prostoru. Doporučený protokol použití: pilka pro otevření mezizubního prostoru, oboustranné brusné pásky různých mikronů a pásky pro fishing a polishing.

Výrobce:  DS DentaSonic SA

DentaSonic | PÁSKY Automatic Strip

Automatic Strip - neinvazivní IPR (Inter-proximal reduction). Bezpečný a šetrný systém pro ochranu skloviny vašich pacientů. DiaStrip, DiaSaw, DiaBee, Resin DiaStrip diamond-coated, PoliStrip. Jednostranné a oboustranné.

Výrobce:  DS DentaSonic SA

DENTO-PREP

Pískovačka - pro přípravu povrchu kompozitních hmot, keramiky a kovových konstrukcí před cementováním

Výrobce:  Ronvig

DISPO GEL chadivý/hřejivý sáček

Gelové sáčky italského výrobce DISPOTECH různých velikostí určené pro chladivé/hřejivé obklady. Lze je používat opakovaně. SKLADEM.

Výrobce:  Dispotech S.r.L.

DISPO ICE SPRAY

Chladivý sprej vždy po ruce - pro okamžitou úlevu od bolesti. Speciální ventil dávkuje ideální množství vstřiku na ošetřovanou oblast.

Výrobce:  Dispotech S.r.L.

Disposable Impression Trays

Bohatý sortiment různých tvarů lžic pro docílení přesných otisků s vynikající retencí. Navrženo a testováno zubaři - profi výrobek za vynikající cenu! Doprodej - ukončujeme dovoz sortimentu.

Výrobce:  Astek Innovations Ltd.

Doplňky systému HRi & HFO

Doplňkové výrobky - vzorníky barev, stojánky, chromatické tabulky apod.


 

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Dr. Greco - IPR

Dr. Greco - video ukázky strippingu.

Výrobce:  DentaSonic

DR. HAKIM - IPR

Nechte se vést - ukázka z praxe. Dr. HAKIM.

Výrobce:  DentaSonic

Dřevěné klínky

Ekonomické řešení pro zubaře, kteří rádi pracují s dřevěnými klínky - 5 variant pro Vaši potřebu. Doprodej sortimentu - není nová CE certifikace.

Výrobce: 

Držák roušek - jednorázový samolepicí

Jednorázový držák roušek pro pacienty, samolepicí, balení 200 ks

Výrobce:  -

Držák roušek - pryžový termoplast

Sortiment 4 barev - vyrobeno z pryžového termoplastu, možno autoklávovat, 4 ks

 

Výrobce:  ITA.O

Držáky roušek aromatizované - termoplast

Aromatizované držáky roušek. Sortiment 4 barev - vyrobeno z pryžového termoplastu, možno autoklávovat, 4 ks. Kovové spony.

Výrobce:  ITA.O

DUST-CABINET

Vytváří ochrannou zónu pro práci s pískovačkou

Výrobce:  Ronvig

Ease-IT

Přístroje Ease-IT zahřívájí kompozit ve stříkačkách i v jednotlivých kompulích na ideální klinickou teplotu. Teploty ohřevu 40°+ 50°+ 60°C.

Výrobce:  Ronvig

EASY ICE - chladivý obklad

Jednorázové chladicí obklady. Balení 25 sáčků z netkané textilie. Účinek se aktivuje stlačením. Teplota -4°C

Výrobce:  Dispotech S.r.L.

Easylight

Polymerační lampa Easylight R&S je všestranným pomocníkem pro každé pracoviště. Svoji oblibu si získala také v ortodontických praxích. Lehká, snadná manipulace a dobíjení. Výkon 1000 mW/cm2. SKLADEM POUZE světlovody, prodej lampy ukončen - viz dále.

Výrobce:  GACD

EC Easy Curette

EC Easy Curette TITANIUM - Speciální kyreta - pro univerzální použití (dvojí břit na každé straně)

Výrobce:  Micerium S.p.A.

EKONOMICKÉ ČIRÉ II.

Ekonomické řešení ochranných brýlí - lisováno vcelku, bezpečná boční ochrana s rozšířeným průhledem, chrání i obočí. Další varianty oblíbených brýlí dostupné od různých dodavatelů.

Výrobce:  Prima | Micerium

EKONOMICKÉ UV!

Ekonomické řešení ochranných brýlí s UV ochranou před polymeračním světlem - lisováno vcelku, bezpečná boční ochrana s rozšířeným průhledem, chrání i obočí.

Výrobce:  Prima | Micerium

Ena Bond aplikátory

Aplikátory s chomáčky na bondy a jiné tekutiny - oboustranné, SMALL (slonová kost) a MEDIUM (modré).

Výrobce:  Micerium S.p.A.

ENA BOND SE....(self etching)

NOVINKA! Samoleptací adhezívum vykazující nadprůměrné vazební schopnosti (s dentinem 24 Mpa, s neleptanou sklovinou 17 Mpa, s leptanou sklovinou 20 Mpa). Speciální složení na bázi vody!

Výrobce:  Micerium

ENA BOND....(etch & rinse) BIO

Jednosložkový univerzální bonding V. generace - na bázi ethanolu. Nadprůměrné vazební schopnosti 30 Mpa! Použití při polymeraci světlem - možné kombinovat s bílou lahvičkou (katalyzátor pro duální chemickou reakci), např. při lepení sklovlákenných čepů. Oba produkty jsou bez obsahu BisGMA = neobsahují Bisfenol-A.

Výrobce:  Micerium

ENA BOND....(etch & rinse) BIO

Jednosložkový univerzální bonding - na bázi ethanolu. Nadprůměrné vazební schopnosti 30 Mpa! Černá lahvička Bond, bílá lahvička katalyzátor pro duální chemickou reakci (např. při lepení skelných čepů). Oba produkty jsou bez obsahu BisGMA = neobsahují Bisfenol-A

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Ena Cem HF - BIO

Inovovaný radioopákní fluorescentní duální kompozitní cement je v pěti dentinových barvách (UD1, UD2, UD3, UD4). Vysoce naplněný. Neobsahuje BisGMA = neobsahuje Bisfenol-A. Neobsahuje ftaláty.

 

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Ena Cem HF - BIO

Inovovaný radioopákní fluorescentní duální kompozitní cement je v pěti dentinových barvách (UD1, UD2, UD3, UD4, UD5). Vysoce naplněný. Neobsahuje BisGMA = neobsahuje Bisfenol-A. Neobsahuje ftaláty.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Ena Cem HV - BIO

NOVINKA! Světlem polymerující cement na bázi kompozitu pro dostavby a lepení. Ideální zvláště pro fixace fazet - dočasných i finálních (minimální tloušťka 26 mµ). Neobsahuje BisGMA = neobsahuje Bisfenol-A.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Ena Cem HV - BIO

NOVINKA! Světlem polymerující cement na bázi kompozitu pro dostavby a lepení. Ideální zvláště pro fixace fazet - dočasných i finálních (minimální tloušťka 26 mµ). Neobsahuje BisGMA = neobsahuje Bisfenol-A.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Ena Cem TRY-IN

Ena Cem TRY-IN jsou zkušební pasty dodávané v barvách dentinu UD1, UD2, UD3, UD4. Pasty nepolymerují a napomáhají pouze správnému výběru barvy cementové hmoty.

 

Výrobce:  Micerium

ENA CEM Z

Ena Cem Z je speciálně vyvinutý samotuhnoucí duální kompozitní cement vhodný zejména pro restaurace z oxidu zirkoničitého, drahých kovů a keramiky lepených na oxidozirkoničitý základ. Ena Cem Z Primer je adhezivní agens mezi oxidem zirkoničitým, kovy, celokeramickými restauracemi a vrchními materiály

Výrobce:  Micerium

ENA ETCH 37 % kys. fosforečná

Leptadlo - 37% kyseliny fosforečné. JUMBO stříkačka - obsahuje 25 ml + přídavné stříkačky 2 x 2 ml. Samostatně lze dokoupit 2 stříkačky á 2 ml. Červená barva.

 

Výrobce:  Micerium

ENA Etch 9,6 % kys. fluorovodíková

Leptadlo - kyselina fluorovodíková v gelu 9,6 %. Ve spojení se Silan Porcelain Primer tvoří vynikající řadu vazebného systému na keramický základ (můstky a korunky z keramiky, v ortodoncii kovové zámky na povrchy z keramiky či keramické zámky). Systém obsahuje také ochranný lak a kanyly.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

ENA ETCH REPAIR

SET na opravu keramiky  - s obsahem 9,6 % kyseliny fluorovodíkové. Ve spojení se Silan Porcelain Primer tvoří vynikající řadu vazebného systému na keramický základ (můstky a korunky z keramiky, v ortodoncii kovové zámky na povrchy z keramiky či keramické zámky). Systém obsahuje také ochranný lak a kanyly.

Výrobce:  Micerium

Ena Flow SEALANT - BIO

Pečetidlo na fisury a praskliny přirozených zubů a okrajů kompozitních rekonstrukcí - nyní inovovaný v kvalitě BIO. Světlem tuhnoucí - v mírně tekutější konzistenci FLOW. Ideální použití také v ortodoncii - je rtg kontrastní.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Ena Flow SEALANT - BIO

Pečetidlo na fisury a praskliny přirozených zubů a okrajů kompozitních rekonstrukcí - nyní inovovaný v kvalitě BIO. Světlem tuhnoucí - v mírně tekutější konzistenci FLOW.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

ENA HEAT

Ohřívačka kompozit - dvě nastavitelné teploty.

Výrobce:  Micerium

Ena Matrix - dřevěné klínky

Dřevěné klínky systému ENA MATRIX, balení 100 ks, 4 různé velikosti.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Ena Matrix - klínky s clonou

Novinkou roku 2018 v sortimentu Ena Matrix jsou oblíbené klínky s clonou. Podle požadavků zákazníků jsou k dispozici ve velikostech MEDIUM a SMALL

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Ena Matrix - kompletní matricový systém

Italský výrobce Micerium reaguje na fúzi značky Triodent a jejím přechodem na Palodent V3. Po delším vývoji uvádí na trh ENA MATRIX. NiTi kroužky, svisle bombírované matrice (které lze snadno i tvarovat) a plastové vlnité klínky. Vše uzpůsobeno k praktickému uchopení pinzetou s nýtkem a kleštěmi na kroužky.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Ena Matrix - matrice pro DIASTEMA

Průsvitné matrice - v ideálních tvarech pro bezpečné uzavření diastematu. Celkem 3 velikosti

Výrobce:  Micerium S.p.A.
kw1

Ena Matrix - páskové matrice CLEAR | METAL

Páskové matrice v cívkách - transparentní (10 m) a kovové (3 m). Různé tloušťky (35 mikron a 50 mikron)

Výrobce:  Micerium S.p.A.
kw1

Ena Matrix - THIN, 35 mikronů a dřevěné klínky

Ultra tenké matrice - ideální tam, kde je problém s místem. V sortimentu set a jednotlivé komponenty - matrice 4 velikostí včetně subgingiválních.

Výrobce:  Micerium S.p.A.
kw1

Ena Matrix - vyzkoušejte!

Vyzkoušejte dokonalý a promyšlený systém sekčních matric ENA MATRIX - kroužky, matrice, klínky. Umožní vám reprodukovat perfektní kompozitní kontakty a dokonalou anatomii zubů.

Výrobce:  Micerium S.p.A.
kw1

Ena Post - frézky/předvrtáčky

Ena Post - frézky/předvrtáčky o dvou konicitách 2 % a 10 % k sklovlákenným čepům Ena Post.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Ena Post - refilly

Kompozitní prefabrikované sklovlákenné čepy. Refilly - sady čepů, předvrtáčky. Dvojí konicita: 2 % nebo 10 % a průměrech od 0,5 do 2,2 mm. Neobsahují epoxidovou pryskyřici, neobsahují barium sulfát. Výjimečně flexibilní.

Výrobce:  Micerium

Ena Post - sety

Kompozitní prefabrikované sklovlákenné čepy. Jedinečná vazba s duálním cementem Ena Cem HF (superadheze = oba materiály jsou na stejném základě). Dostupné ve dvojí konicitě: 2 % nebo 10 % a průměrech od 0,5 do 2,2 mm. Neobsahují epoxidovou pryskyřici, neobsahují barium sulfát. Výjimečně flexibilní.

Výrobce:  Micerium

ENA SEAL....(etch & rinse)

Dvousložkové adhezívum IV. generace - použitím Ena Bondu jako primeru a nanesením Ena Sealu jako druhé vrstvy nenaplněné pryskyřice obdržíte perfektní uzávěr - bonding typu "etch & rinse". Vynikajicí vazební schopnosti s dentinem - 24 Mpa.

 

Výrobce:  Micerium

ENA SOFT BIO - ordinační

ENA SOFT - dokonalé dočasné výplně v ordinačním použití (vysoce elastický). Nyní v kvalittě BIO - bez BIS-GMA.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

ENA SOFT BIO - ordinační

ENA SOFT - dokonalé dočasné výplně v ordinačním použití (vysoce elastický). Nyní v kvalittě BIO - bez BIS-GMA.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

ENA SOFT FLOW - ordinační BIO

ENA SOFT FLOW - zatékavá flow konzistence pro dočasné výplně v ordinačním použití (vysoce elastický). Vhodný zvláště pro cementování dočasných fazet, inlejí a onlejí. V kvalittě BIO - bez BIS-GMA.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

ENA SOFT FLOW - ordinační BIO

ENA SOFT FLOW - zatékavá flow konzistence pro dočasné výplně v ordinačním použití (vysoce elastický). Vhodný zvláště pro cementování dočasných fazet, inlejí a onlejí. V kvalittě BIO - bez BIS-GMA.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

ENA TENDER REPAIR

Adhezivní systém na opravu keramiky a kovu - bez obsahu kyseliny. Systém obsahuje samopolymerující bonding na kovovou strukturu a opákní pasty na kov a keramiku.

 

Výrobce:  Micerium

Ena White Light - domácí léčba diskolorací

Domácí aplikace gelu pro léčbu diskolorací ještě nebyla tak jednoduchá! Gel na bázi 6% peroxidu vodíku (odpovídá cca 15% karbamid peroxidu).
Systém Ena White je kosmetický prostředek.

Výrobce:  Micerium

Ena White Power - profesionální léčba v ordinacích

Profesionální léčba patogenních a iatrogenních diskolorací ještě nebyla tak jednoduchá! Ordinační aplikace na bázi 35% peroxidu vodíku.
Systém Ena White je nadále klasifikován jako zdravotnický prostředek - má platnou registraci tř. IIa dle Zákona o zdravotnických prostředcích 123/2000 Sb. (Medical Device Directive 93/42/EEC) - viz označení CE na výrobku.

Výrobce:  Micerium

Ena White Regular & Sensitive - metoda walking

Léčba nevitálních zubů v ordinaci metodou "walking". Ordinační aplikace gelu na bází 12% peroxidu vodíku.
Systém Ena White je nadále klasifikován jako zdravotnický prostředek - má platnou registraci tř. IIa dle Zákona o zdravotnických prostředcích 123/2000 Sb. (Medical Device Directive 93/42/EEC) - viz označení CE na výrobku.

Výrobce:  Micerium

EnaCem HV - estetické fazety Dr. VANINI

Cementování estetických fazet novým světlem polymerujícím cementem - klinický případ Dr. Lorenzo VANINI. Představíme nejen novinku v sortimentu umožňující vytvořit velmi tenkou vrstvu mezi zubem a fazetou, ale uvidíte podrobný návod celého procesu dostavby - od dočasných fazet po finální řešení. Délka cca 2:00 min.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Enamel Plus HFO a HRi - Doplňky

Doplňkové výrobky - vzorníky barev, stojánky, chromatické tabulky apod.

 

 

Výrobce:  Micerium

Enamel Plus HFO v ordinaci

S ohledem na usnadnění práce stomatologů je systém dodáván ve formě setů. Tyto sety jsou sestaveny v různém rozsahu tak, aby splňovaly požadavky kteréhokoliv zubního lékaře.

 

Výrobce:  Micerium

Enamel Plus HRi - DAWID PISUK

Enamel Plus HRI - Rekonstrukce předních řezáků - lek. dent. Dawid Pisuk, Polsko. Úchvatné video a skvělý konečný výsledek!. Délka videa: 4:34 min. Zdroj: YouTube/Micerdent Materialy Stomatologiczne

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Enamel Plus HRi - Kompletní systém

Enamel Plus HRi je světlem tuhnoucí radioopákní kompozit pro přímé a nepřímé rekonstrukce frontálního a distálního úseku. Splňuje normy ISO 4049:2000. Je to kompletní systém, který lze vzájemně kombinovat, všetranně používat - v ordinaci i v laboratoři. Systém zahrnuje 3 druhy sklovin (UE, EF, BF) a 2 druhy dentinů (UD, BD) a všechny materiály pro restaurace zubů ve frontě a v distálu.

 

Výrobce:  Micerium

Enamel Plus HRi - LORENZO VANINI

Enamel Plus HRi v rukou svého tvůrce - Dr. Lorenzo Vanini. Přímá restaurace frontálních zubů - za použití pouze 2 dentinů a 1 skloviny. JEDNODUŠE, ESTETICKY a RYCHLE. Nejlepší estetický výsledek docílíte pouze s HRi = jediný kompozit s lomem světla jako má přirozená sklovina. Délka videa: 4:30 min. Zdroj YouTube/Micerium S.p.A.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Enamel Plus HRi BIO FUNCTION

Mikrohybridní pryskyřice KOMPATIBILNÍ se životem. Unikátní monomer bez přítomnosti Bis-GMA, který uvolňuje Bisfenol-A (BPA), organickou sloučeninu, která vykazuje v lidském těle estrogenní vlastnosti a způsobuje zdravotní potíže. Dostupný celý systém bez BisGMA (skloviny, dentiny, bondy, flow, sealant, kompoz. cementy, provizoria Ena Soft a Ena Soft Flow).

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Enamel Plus HRi BioFunction

Video práce s kompozitním materiálem Enamel Plus HRi BioFunction (bez obsahu Bisfenolu). Délka videa: 8:16 min. Zdroj: YouTube/Dentonet.sk

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Enamel Plus HRi FUNCTION

Systém Enamel Plus HRi doplňuje mikrohybridní sklovina FUNCTION určená pro přední i postranní rekonstrukce chrupu. Vykazuje mechanické a funkční vlastnosti identické s vlastnostmi zlata a podobné přirozené sklovině, je mimořádně pevná a odolná pro podporu větší žvýkací zátěže. Kompozit dlouhodobě udržuje okluzální rovnováhu v čase - vhodný jak pro přímé, tak i nepřímé rekonstrukce.

Výrobce:  Micerium

Enamel Plus HRi v ordinaci a laboratoři

Pro maximální využití Enamel Plus HRi doporučujeme postupovat technikou anatomické stratifikace (vrstvení) dle Dr. Lorenza Vaniniho. Techniku vrstvení si osvojilo a doporučuje mnoho dalších výrobců kompozitních pryskyřic, avšak "enamel" je zárukou neustálého rozvoje a výzkumů. Absolutní předností je užití systému také v laboratořích a je vynikajícím komunikačním prostředkem ve vztahu zubař - technik.

 

Výrobce:  Micerium

Enamel Plus HRi | MDDr. Brousková

MDDr. Lenka Brousková | ZUBY V SUCHU říká, že adhezivně fixované přímé fotokompozitní dostavby jsou k tvrdým zubním tkáním nejšetrnější. Podívejte se na její práci. Nepřímé dostavby pak řeší v tandemu s technikem Davidem Suchánkem.

 

Výrobce:  -

Enamel Plus HRi | ZUBY V SUCHU

Technik David Suchánek představuje svoje overlayky. Jak sám říká, veškeré kompozitní práce dělá z "enamelu" a vy se můžete podívat na výsledky jeho práce. Pan Suchánek úzce spolupracuje s MDDr. Lenkou Brouskovou. Líbí se Vám jejich práce? Neváhejte, p. Suchánek má ještě volné kapacity!

Výrobce:  -

Enamel Plus SHINY - Disky a pásky

Brusné disky různého zrna, mandrel. Jemné lešticí a brusné pásky různého zrna. Diamantové lešticí a brusné pásky různého zrna a velikosti.

 

Výrobce:  Micerium

Enamel Plus SHINY - SETY

Kompletní lešticí systém Enamel Plus Shiny obsahuje všechny potřebné pasty i brusné a lešticí příslušenství

Výrobce:  Micerium

Enamel Plus SHINY - Sortiment refillů

Refilly - obsahují pasty, glycerin, lak, filcové kotoučky a mandrely, kartáčky z kozích chlupů a štětečky

 

Výrobce:  Micerium

Enamel Plus SHINY - Špičky a kartáčky

Gumové brusné špičky nebo-li plamínky - různé typy včetně nových diamantovaných. Impregnované lešticí kartáčky do distálního úseku

 

Výrobce:  Micerium

Enamel Plus TEMP - Daniele Rondoni

Estetická pryskyřice pro provizoria - restaurace z fluorescentního dentinu a skloviny jsou velmi podobné definitivním pracem z keramiky. Video názorně ukazuje celý postup práce s prášky a tekutinami Enamel Plus TEMP. Délka videa 13:49 min. Zdroj: YouTube.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Enamel Plus TEMP - provizorní náhrady

Pryskyřice pro zhotovování provizorních náhrad při použití jak v laboratoři, tak i přímou technikou.

 

Výrobce:  Micerium

Enamel SHINY - produktové video

Znáte lešticí systém ENAMEL PLUS SHINY? Pokud ano, možná se dozvíte něco nového a pokud ne, tak rozhodně stojí za shlédnutí video a krátké představení produktu. Délka videa: 11:13 min. Zdroj: YouTube/Micerdent Materialy Stomatologiczne

Výrobce:  Micerium S.p.A.

ENA®WHITE 2.0 - nejrychlejší domácí bělení

NEJRYCHLEJŠÍ profesionální domácí bělení! Pouhé 2 minuty místo 6 až 8 hodin denně - se srovnatelným účinkem. Pacient ocení, že není již nutno nosit nepříjemné nosiče s gelem na noc.

Výrobce:  Micerium

Ergonomie a Happynecks

Produkty firmy Happynecks SA podporují ergonomii a pohodlí pacienta. To je sice důležité, ale i zdravotník by neměl po cca 8 hodinové práci odcházet domů s pocitem, že je chiropraktik jeho nejlepší přítel. To je, samozřejmě, nadsázka, ale pomůcky Happynecks pomáhají reálně při prevenci bolestí zad a dalších zdravotních problémů praktika.

Výrobce:  Happynecks SA, Holandsko

Eye Shield - oční štít

Ideální v boji proti COVID-19.Ochranný oční štít s obroučkami různých barev. Obroučky lze použít také pro ochranný obličejový štít FACE VISOR. Balení 12 ks štítů & 1 obroučka. Snižuje riziko nákazy z aerosolu.

Výrobce:  Astek Innovations Ltd.

Face Visor - obličejový štít

Ideální v boji proti COVID-19. Ochranný obličejový štít s obroučkami různých barev. Obroučky lze použít také pro ochranný oční štít EYE SHIELD. Balení 12 ks štítů & 1 obroučka. Doprodej skladu.

Výrobce:  Astek Innovations Ltd.

Face Visor - štít na vlastní brýle

Umožňuje připevnit obličejový štít na straničky vlastních dioptrických brýlí. Balení obsahuje šroubky s dvěma velikostmi otvorů a 12 obličejových štítů. Štíty možno dokupovat samostatně.

Výrobce: 

Filcové kotoučky

Filcové kotoučky - použití při dolešťování pastou C, balení 30 ks

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Filcové kotoučky - mandrel

Mandrel na filcové kotoučky, balení 6 ks

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Flexipalette - kontrastory

Flexipalette Vám pomůže dovést Vaši fotodokumentaci k dokonalosti. Kontrastory černé barvy a různých tvarů pro intraorální fotografování.

Výrobce:  Smile Line

FLOW-JECT™

Stříkačka určená pro přímou aplikaci materiálů o středně nízké viskozitě.

Výrobce:  Ronvig

Fotozrcátka - ASA

Vysoce vyleštěná zrcátka, vynikající dlouhodobá trvanlivost. Vyrobeno v Itálii.

Výrobce:  ASA Dental

GHENESYL

Adiční A-silikon nové generace (polyvinilsiloxan) poskytuje díky svým unikátním vlastnostem maximální přesnost otisků. V sortimentu je široká nabídka různých tvrdostí a viskozity, čímž poskytuje to nejširší uplatnění na všechny druhy otisků. Ve hmotě se netvoří žádné kavity ani bublinky. Ručně míchaný putty a automix wash krém.

Výrobce:  Lascod

GHENESYL MONO

Adiční A-silikon nové generace (polyvinilsiloxan) vhodný pro jednofázovou techniku otiskování. Viskozita MEDIUM vhodná zvláště pro práci na implantátech. Optimální flexibilita zajišťuje snadné vyjmutí z úst bez porušení struktur kresby otisků. Ghenesil MONO je možné také kombinovat s wash krémy viz dále. K dispozici kartuše do Pentamixu. Příchuť máta.

Výrobce:  Lascod

H2O

HYGIENICKÝ, LOGICKÝ, ERGONOMICKÝ stojan doplňující všechny praktické pomůcky v laboratoři při práci s keramikou.

Výrobce:  Smile Line

Hallerovy spony

Nové Hallerovy spony - dle Dr. Landenbergera. Vhodné pro adhezivní techniky. Usnadnění práce bez asistence.

Výrobce:  KKD - Kentzler Kaschner Dental

Happynecks dětská sedačka


Výrobce:  Happynecks SA, Holandsko

Happynecks opěrka hlavy

Opěrka hlavy REGULAR. Ručně vyrobená, důkladně testovaná a vyvinutá do dokonalého tvaru: poskytuje maximální podporu od celého krku až po horní část zad pro optimální pohodlí a relaxaci během ošetření. Začněte léčbu s úsměvem :)

Výrobce:  Happynecks SA, Holandsko

Happynecks opěrka hlavy dětská

Dětská verze Happynecks®. O něco kratší, o něco nižší a o něco užší, speciálně přizpůsobené anatomii dětí ve věku 9-15 let s průměrnou výškou.

Výrobce:  Happynecks SA, Holandsko

Happynecks podpora kolen | bederní

Polštář Happynecks® pro spodní část zad poskytuje maximální podporu bederní páteři vleže na zubařském křesle pro optimální pohodlí a relaxaci během ošetření.

Výrobce:  Happynecks SA, Holandsko

HFO - Dentiny

Dentiny řady Enamel Plus HFO - velký výběr odstínů. Výhodné balení 20 g - barvy A2, A3, A3,5.

Výrobce:  Micerium

HFO - Flow

Flow kompozit o nízké viskozitě ze systému Enamel Plus HFO

Výrobce:  Micerium

HFO - Glass Connector

reprodukuje přírodní proteinovou vrstvu mezi dentinem a sklovinou

Výrobce:  Micerium

HFO - Skloviny

TRANSLUCENCE A JAS SKLOVINY
jsou kalibrovány podle přírodní skloviny, jejíž vzhled je ovlivněn věkem pacienta (tři základní sklovinné hmoty - GENERIC ENAMEL (GE)

 

Výrobce:  Micerium

HFO a HRi | po 15 letech | MUDr. Vaněk

Enamel Plus HFO - stav pacientky po 15 letech a nový "refresh" materiálem Enamel Plus HRi (přímá metoda stratifikace dle dr. Vaniniho). Foto: MUDr. Tomáš Vaněk, Jihlava.

Výrobce:  -

Hladítko oboustranné

Hladítko 1203-3

Výrobce:  ASA Dental

Hliníkové perforované

Hlinikové perforované otiskovací lžíce. Velikosti 1 - 6, dostupné také částečné lžíce. Lze autoklávovat.

Výrobce:  ASA Dental

Hliníkové perforované barevné

Hlinikové perforované barevné otiskovací lžíce. Velikosti 0 - 4. Autoklávovat do 130°C.

Výrobce:  ASA Dental

Hliníkové perforované implantologické

Hlinikové perforované otiskovací lžíce pro implantologii. Rigidní a odolné, držák na spodní straně mimo lžíci pro snadné vytvoření otvoru pro implantát. Snadné přizpůsobení okrajů lžic. Žádný zápach spálených plastů, žádné záseky frézy při vrtání. Velikosti 1 - 6. Snadné přizpůsobení potřebných otvorů tvrdokovovým vrtáčkem určeným pro opracovávání hliníku. Jednorázové použití, nelze autoklávovat.

Výrobce:  ASA Dental

Hliníkové perforované ORTHO BABY

Hliníkové perforované otiskovací lžíce ORTHO BABY. Dostupné velikosti 1 - 3 a set 6 ks. Možno autoklávovat.

Výrobce:  ASA Dental

HRi - Flow BIO

Mikrohybridní světlem tuhnoucí fluorescentní flow dentinový kompozit, vysoce naplněný = 77 % hmotnosti. Bez obsahu BisGMA (neobsahuje Bisfenol-A). Vhodný pro výplně všech tříd (výplně hlubokých kavit jako podložka apod.) a pro ortodontické použití (retenční dlahy, attachmenty u foliových dlah apod.).

 

Výrobce:  Micerium

HRi - Flow BIO

Mikrohybridní světlem tuhnoucí fluorescentní flow dentinový kompozit, vysoce naplněný = 77 % hmotnosti. Neobsahuje Bis-GMA (neuvolňuje Bisfenol-A). Vhodný pro výplně všech tříd (hluboké kavity jako podložka apod.) a pro ortodontické použití (retenční dlahy, attachmenty u fóliových dlah apod.)

Výrobce:  Micerium S.p.A.

HRi - Flow Stain

Pro dosažení maximální možné věrnosti umělého zubu jeho přírodnímu předobrazu (fisury, praskliny apod.) mohou stomatologové použít také dobarvovací fluorescentní flow kompozit, který je dodáván pod názvem Enamel Plus Stain. V sortimentu celkem 10 barev stainů (včetně transparentního). Použití v ordinacích i v laboratořích.

Výrobce:  Micerium

HRi - Sety karpule

Systém HRi nabízí libovolné velikosti setů karpulí tak, aby splňovaly požadavky kteréhokoliv zubního lékaře. Sety karpulí obvykle nedržíme skladem a jsou pouze na objednání.

Výrobce:  Micerium

If you draw it, you do it - Vassnia NIZAMA

Umíte to nakreslit? Dolní frontální zuby...jestliže si je namalujete, tak to zvládnete! Prof. Nizama se specializuje na estetické restaurace, morfologii předního a postranního úseku, a jak docílit z kompozitu přirozený vzhled zubu.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

iMIX tekutina

Nová modelovací tekutina vhodná jak pro vysokotavitelnou, tak pro nízkotavitelnou keramiku. Vynikající modelační a elastické vlastnosti, vhodná pro všechny typy keramiky, prodloužená pracovní doba. Balení 200 ml nebo 1000 ml.

Výrobce:  Smile Line

Implant Base Holder

Nové kleště navržené s inovovanou špičkou - dva polokruhy tvořící 1,4 mm cylindr s 90° krčkem při uzavření kleští. Pro snadné uchopení kovového spoje implantátu - "must have" každého zubního technika.

Výrobce:  Smile Line

Insti-Dam® Latex

Koferdam ve flexibilním rámečku, děrovaný 1 otvorem

Výrobce:  Zirc

Insti-Dam® Latex-Free

Koferdam ve flexibilním rámečku, děrovaný 1 otvorem. Bez obsahu latexu.

Výrobce:  Zirc

Insti-Dam® Relaxed Fit

Koferdam ve flexibilním rámečku, děrovaný 1 otvorem. Ideální pro těžce dostupná místa v distálním úseku. Blána je z tohoto důvodu úmyslně v rámečku méně vypnutá. Bez obsahu latexu.

Výrobce:  Zirc

iQ CHROM & TROPICAL | iQ GREEN

Alginátová otiskovací hmota třídy A pro elastické otisky splní vaše očekávání v nejlepším poměru kvalita x cena. Volitelná varianta s barevnou indikací, extrémně elastická, přesnost srovnatelná s mnohem nákladnější silikonovou hmotou (50 µ). Doba zpracování 3'35''. Minimum v ústech 60''. Odlití do 1 hodiny. Univerzální použití, ideální pro ortodoncii.

 

Výrobce:  Lascod

IW IM | intensive white & milky

HFO INTENZIVNÍ SKLOVINY slouží k dobarvování a vytvoření charakterizací zubů podobných přirozeným. Vyznačují se nízkou translucencí (průsvitností) - IW (intenzivní bílá) a IM (intenzivní mléčná) - pro vytvoření např. bílých skvrnek, obláčků apod.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Jednorázová zrcátka z plastu

Jednorázová zrcátka - vhodná jako dárek pro pacienty na kontrolu domácí hygieny.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Kartáčky z kozích chlupů - dva druhy

Kartáčky z kozích chlupů - v sortimentu dva různé průměry (vhodné do fronty a distálu). Balení 12 ks.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

KKD® Dam Fix

Alternativa ke klasické upínací metodě pomocí spon. Jednorázové použití. V praktické dóze - snadné dávkování

Výrobce:  KKD

KKD® Podložky pod koferdam

Pro větší komfort pacienta - vysoká savá schopnost, univerzální velikost

Výrobce:  KKD

KKD® Šablona

Šablona pro označení otvorů pro perforaci koferdamové blány

Výrobce:  KKD

KKD® Sympatic Dam NON-LATEX

Vyrobený z mimořádně pružného materiálu odolného proti potrhání. Bez obsahu latexu. Ukončení sortimentu.

Výrobce:  KKD

KKD® Sympatic Dam NON-LATEX Premium

Koferdam bez obsahu latexu v kvalitě PREMIUM - barva fialová. Mnohem větší elasticita než klasické latexové materiály (až 700% napnutí do protržení).

Výrobce: 

KKD® Sympatic Dam PREMIUM

PREMIUM koferdamové blány ze 100% latexu, extrémně odolný, vysoká tolerance trhlin, nizký obsah proteinů

Výrobce:  KKD

KKD® Sympatic Dam STANDARD

Koferdam z přírodního latexu, bezpudrový. Extrémně odolný protržení.

Výrobce:  KKD

Kleště na spony, perforační atd.

Základní sortiment perforačních kleští a kleští na spony - typu Ivory.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Kleště na spony, perforační atd.

Prvotřídní mechanismus perforačních kleští zajišťuje ostrou a čistou perforaci koferdamu. Kleště na spony se vyznačují výborným úchopem spony, které se pak snadno usazují v ústech pacienta bez náklonu, což je důležité při usazování obrácenou stranou k zubu.

Výrobce:  KKD - Kentzler Kaschner Dental

Koncovky - kovové

Kovové koncovky s křitálovým zrcátkem Crystal HD® nabízí více velikostí v sortimentu. Závit dle evropské normy.

Výrobce:  Zirc

Koncovky plastové - barvy CLASSIC

Plastové koncovky - směs barev CLASSIC. Balení 12 ks (6 barev á 2 ks). Obsahují antimikrobiální aditiva. Patentováno - Crystal HD® (vyrobeno z křišťálového skla). Závit dle evropské normy.

Výrobce:  Zirc

Koncovky plastové - barvy JEWEL

Plastové koncovky - směs barev JEWEL. Balení 12 ks (6 barev á 2 ks). Obsahují antimikrobiální aditiva. Patentováno - Crystal HD® (vyrobeno z křišťálového skla). Závit dle evropské normy.

Výrobce:  Zirc

Koncovky plastové - barvy VIBRANT

Plastové koncovky - směs barev VIBRANT. Balení 12 ks (6 barev á 2 ks). Obsahují antimikrobiální aditiva. Patentováno - Crystal HD® (vyrobeno z křišťálového skla). Závit dle evropské normy.

Výrobce:  Zirc

Koncovky plastové - jedné barvy

Plastové koncovky v bohatém sortimentu 17 barev dle přiloženého vzorníku. Balení 12 ks jedné barvy. Obsahují antimikrobiální aditiva. Patentováno - Crystal HD® (vyrobeno z křišťálového skla). Závit dle evropské normy.

Výrobce:  Zirc

Koncovky plastové - oboustranné

Plastové koncovky - oboustranné, barvy šedá a směs neonových barev. Balení 4 ks. Obsahují antimikrobiální aditiva. Patentováno - Crystal HD® (vyrobeno z křišťálového skla). Závit dle evropské normy.

Výrobce:  Zirc

KOUZLO?! mirror magic

KOUZLO?! Konečně na trhu i u nás! Už žádná orosená zrcátka, brýle...

Výrobce:  Zirc

Kromoglass 2 - výplňový materiál

Vodou míchatelný skloionomerní výplňový materiál vhodný pro výplně I. třídy dočasných zubů, opravy klínkových defektů, erodovanou sklovinu a krčkové výplně, trvalé výplně III. třídy, výplně V. třídy, dostavby pilířů, ochranné podložky a podpůrné výplně pro korunky a můstky. Radioopákní = snadné kontroly a diagnostikování. Vyjímečné adhezivní vlastnosti. Uvolňuje fluoridy.

Výrobce:  Lascod

Kromoglass 3 - cement pro lepení

Vodou míchatelný skloionomerní materiál určený pro lepení - trvalých korunek, můstků, inlejí a ortodontických kroužků. Vhodný také pro cementeci keramických restaurací (silikátová keramika, zirkon-oxid, aluminium-oxid). Vyjímečná adheze a ultra tenká tloušťka filmu 20-25 µ. Radioopákní = snadné kontroly a diagnostikování. Uvolňuje fluoridy.

Výrobce:  Lascod

Kromopan - typ 1 a 2 / chromatická

Alginátová otiskovací hmota pro vyjímečně přesné otisky 20 µ - s barevnou indikací pracovních kroků. Odlití otisku do 168 hodin. EDS (Extra Dimensional Stability) znamená extra přesná rozměrová stálost otisků. Dvě doby zpracovatelnosti (včetně míchání): typ 1 = 1'45'', typ 2 = 2'45''.

Výrobce:  Lascod

LABORLUX3

Nová - třetí generace polymerační pece LaborluxL - Polymerační pec 300 Watt - vhodná pro všechny druhy světlem tuhnoucích pryskyřic. Světelná frekvence 310-500 nm. Externí světlovod pro polymeraci jednotlivých vrstev.

Výrobce:  Micerium

LEDEX™ WL-070

Velmi kvalitní lampa s jednoduchým ovládáním, 2 režimy (rychlý a soft start), vhodná pro každé dentální pracoviště včetně ortodoncie, výkon 1000 mW/cm2, 440-480nm, světlovod 8 mm. Skladem obvykle bílá barva. Další volitelné barvy na objednání.

Výrobce:  Dentmate Technology Co., Ltd.

LEDEX™ WL-090

Vysoce výkonná světelná polymerační lampa opatřená režimem TURBO a PLASMA pro rychlou a hloubkovou polymeraci 2 mm vrstvy kompozitu za 2 vteřiny resp. 1 vteřinu, cementů, fazet, sklovlákenných čepů apod. (díky fotoiniciátorům redukujícím dobu polymerace). Nyní nově už 7 režimů o výkonu od 600 mW/cm2 do 3200 mW/cm2. Na objednání.

Výrobce:  Dentmate Technology Co., Ltd.

LEDEX™ WL-090+

BEST SELLER. Vysoce výkonná světelná polymerační lampa schopná polymerovat 2 mm vrstvu kompozitu za 2 vteřiny (díky fotoiniciátorům urychlujícím dobu polymerace). Opatřená inteligentním detektorem plaku a kariezního dentinu. 8 režimů o výkonu od 600 mW/cm2 do 2400 mW/cm2.

Výrobce:  Dentmate Technology Co., Ltd.

Lékařský plášť z PPSB

Lékařský plášť z polypropylenové netkané textilie SPUNBOND. Odpuzuje vodu, chrání proti vlhkosti a potu. Určený k jednorázovému použití. DOPRODEJ SKLADU.

Výrobce:  Vetro Design

Lešticí pasta A - diamantová 3 µ

Lešticí pasta s obsahem diamantových částic o velikosti 3 µ.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Lešticí pasta B - diamantová 1 µ

Lešticí pasta s obsahem diamantových částic o velikosti 1 µ.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Lešticí pasta C - aluminium-oxid

Aluminium-oxidová pasta - "pasta C", 35 g, pro závěrečné doleštění prací.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

LIL FARLEY FLOSSISAURUS

Zvířátka v redukované velikosti (výška 25 cm), snadné zacházení i pro nejmenší pacienty. 4 zóny pro zasunutí mezizubní nitě, ruce dokáží držet kartáček, nástroj, vizitku apod. Povrch odolný skvrnám, možno omývat.

Výrobce:  ITA.O

LIL MAGI DRAGON MINI

Zvířátka v redukované velikosti (výška 25 cm), snadné zacházení i pro nejmenší pacienty. 4 zóny pro zasunutí mezizubní nitě, ruce dokáží držet kartáček, nástroj, vizitku apod. Povrch odolný skvrnám, možno omývat.

Výrobce:  ITA.O

Lingua-Fix® - savka

Speciální savka drží jazyk v bezpečně vzdálené pozici od preparovaného místa

Výrobce:  Zirc

LM nástroje ruční - typy rukojetí

Výběr vhodné rukojeti pro dentální nástroje je zásadní pro zajištění optimálního klinického výkonu a snížení únavy rukou. Mezi faktory, které je třeba vzít v úvahu při výběru rukojeti, patří pohodlí uchopení, kvalita materiálu, hmotnost nástroje a hmatová citlivost.

Výrobce:  LM-Dental, Finsko

LM-Arte Applica

Velmi tenká a pružná lopatka je určena pro přenášení a estetické modelování kompozit. Flexibilní pracovní konec jemně a přesně tvaruje kompozitní vrstvy, pomáhá tak vytvořit přirozené tvary zubu. Tenká špička nástroje LM-Arte Applica umožňuje modelování v úzkém prostoru nebo proti matrici. Dostupná také varianta Dark Diamond - nepřilnavá.

Výrobce:  LMDental

LM-Arte Applica Twist

Tenká a úzká lopatka podobná jako LM-Arte Applica. Její zahnutí usnadňuje přístup do problematičtějších oblastí. Je vhodná pro modelování aproximalních stěn nebo okrajových hřebenů v matrici.

Výrobce:  LMDental

LM-Arte Condensa

Dlouhé a kulaté cpátko speciálně konstruované pro modelování kompozit. LM-Arte Condensa má tenkou i silnou koncovku, což umožňuje neomezený přístup do kavity různé velikosti, jak v přední tak v zadní oblasti. Zaoblená pracovní koncovka umožňuje jemnou kondenzaci kompozitního materiálu. Dostupná také varianta Dark Diamond - nepřilnavá.

Výrobce:  LMDental

LM-Arte Cusp Misura

Tento nástroj je další verzí oblíbených nástrojů LM-Arte Misura a Posterior Misura pro měření tloušťky vrstev kompozitních materiálů, určený k měření tloušťky a výšky hrbolků. NOVINKA.

Výrobce:  LMDental

LM-Arte Eccesso

Nástroj určený k odstranění kompozitních a bondingových přebytků. Tento jemný, ale zároveň pevný nástroj má optimální délku, tloušťku a šířku čepele. Je ideální pro odstraňování přebytků z předních krčků a mezizubních oblastí molárů. Dostupná také varianta Dark Diamond - nepřilnavá.

Výrobce:  LMDental

LM-Arte Fissura

Modelovací nástroj s extrémně ostrými špičatými hroty. Kónický pro tvarování okluzních ploch zadních zubů za použití jediného nástroje. Jemná koncovka ve tvaru sondy je optimální pro modelování fisur a mamelonů a pro vrstvení kompozitních materiálů a tmelů. Flexibilita nástroje LM-Arte Fissura umožňuje jemné zjišťování nadbytečné pryskyřice na povrchu zubu.Dostupná také varianta Dark Diamond - nepřilnavá.

Výrobce:  LMDental

LM-Arte Misura

Unikátní nástroj pro horizontální a vertikální měření tloušťky kompozitních vrstev předních výplní. Po vrstvení, ale ještě před polymerizací dentinového kompozitu, se tenčí koncovka s kuželovitým tvarem umístí na sklovinu.

Výrobce:  LMDental

LM-Arte Modella

Velmi tenká a široká lopatka ideální pro modelování na velkých plochách, jako vestibulární stěny frontálních zubů. Široká čepel efektivně vyrovná povrch. Díky extrémně tenkému hrotu je LM-Arte Modella velmi ostrá a přesná pro všechny estetické potřeby a malé detaily. Je také vhodná pro přenášení kompozita ze stříkačky do kavity. Dostupná také varianta Dark Diamond - nepřilnavá.

Výrobce:  LMDental

LM-Arte Posterior Misura

Tento nástroj je speciální verzí oblíbeného nástroje LM-Arte Misura pro měření tloušťky vrstev kompozitních materiálů, určený pro práci v zadní oblasti ústní dutiny.

Výrobce:  LMDental

LM-Arte Sada

Mistrovské dílo - sada nástrojů LM-Arte navržena ve spolupráci se Style Italiano. Vyrobeno z vysoce kvalitní oceli LM-DuraGradeMax s mimořádným leskem.

Výrobce:  LMDental

LM-Arte Solo Anterior

Nástroj určený pro estetické frontální výplně - zvláště pak přímé fazety. NOVINKA.

Výrobce:  LMDental

LM-Arte Solo Posterior

Zaoblený konec pro jemnou kondenzaci a modelování komozitního materiálu. Ostrý konec pro konturování anatomie okluzního povrchu. NOVINKA.

Výrobce:  LMDental

Lunos polštářek pod hlavu

Polštářek z pěnové hmoty se připevňuje pomocí suchého zipu k opěrce hlavy zubního křesla. Rozměr 180 x 180 x 100 mm.

Výrobce:  Dürr Dental

Lupové brýle SwissLoupes - SandyGrendel

Unikátní švýcarské ultralehké modulární lupové brýle individualizované pro Vaše potřeby - sestavte si sami brýle na míru, jen tak poskytnete svým očím absolutní komfort a bezpečí

Výrobce:  SandyGrendel Design

M.RONCATI | Nechirurgická parodontální terapie

Marisa Roncati - Kniha "Nechirurgická parodontální terapie" je nezbytností při parodontologických terapiích. Nechirurgické terapii musí vždy předcházet přesná a precizní diagnostika, aby bylo možné naplánovat konkrétní terapeutickou intervenci pro individuální potřeby pacienta.

Výrobce:  Micerium

Mariano Maurizi kolekce

Nová kolekce Mariano Maurizi vyvinutá ve spolupráci se Smile Line užívá kvalitu štětců řady RSPCT. Podívejte se na sortiment, který používá Mariano při technice, kterou vyučuje po celém světě. Na objednávku.

Výrobce:  Smile Line

Matisse nástroje

Společně s Maratem Awdaljanem, vynálezcem softwaru Matisse, vytvořila firma Smile Line tuto unikátní sadu se základními nástroji potřebnými pro dosažení dokonalých výsledků s Matisse_Optishade. Na objednání.

Výrobce:  Smile Line

MDP2 - NOVINKA 2022

Smile Lite MDP2 (Mobile Dental Photography). Unikátní produkt uvedený na trh před třemi lety nyní v inovované verzi! Světlo připojené k mobilnímu telefonu otevírá nové možnosti k rychlému a prefesionálnímu řešení Vašich fotografií. Nově s rukojetí Bluetooth pro snazší manipulaci.

Výrobce:  Smile Line

Mega kyreta

Originální mega kyreta je výborným doplňkem do páru s mega zrcátkem. Pro názornou instruktáž provádění dentální hygieny. Mega kyreta není dostupná, pouze na zvláštní množstevní objednávku.

Výrobce:  Zirc

MEGA zrcátko

Pacienty bude bavit! Originální zrcátko zaujme pacienty všech věkových kategorií! Děti se budou do ordinace těšit....A proč nemotivovat zrcátkem pacienty za příkladnou péči o chrup? Dárek v podobě mega zrcátka uvítají pacienti, ale i vzorný personál.

Výrobce:  Zirc

Míchací a orální kanyly

Míchací koncovky pro silikony, balení 48 ks (3 druhy pro ordinační A-silikon, 1 druh pro laboratorní A-silikon), orální kanyly, balení 60 ks (2 druhy).

Výrobce:  Lascod

Míchací mističky Micerium

Míchací mističky pro práci s bondy, stainy apod.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Míchací mističky Zirc

Míchací mističky pro práci s kompozity, bondy atd.

Výrobce:  Zirc

Míchací paleta oboustranná

Míchací paleta oboustranná, k opakovanému použití

Výrobce:  Micerium

Míchací pistole - silikony

Aplikační míchací pistole na A-silikony (GHENESYL/OKLUREST)

Výrobce:  Lascod

Míchací pistole - silikony

Aplikační míchací pistole na A-silikony

Výrobce:  Vetro

MicroClean Magnetic - čistička

MicroClean magnetické čisticí zařízení čistí zubní náhrady - automaticky, jemně a způsobem odpovídajícím materiálu, z kterého jsou vyrobeny. Bezpečně a rychle odstraní nejen plak, ale i zubní kámen, a to i v těžko přístupných oblastech. Čistí jak použité náhrady, tak ale i ty nové, které právě potřebujete předat pacientovi.

Výrobce:  Schütz Dental

Mikrochirurgická zrcátka ASA

Ocelová mikrochirurgická zrcátka o průměrech 3 mm, 5 mm, 7 x 2 mm, 9 x 3 mm. Vyrobeno v Itálii

Výrobce:  ASA Dental

Millenium HQ

Nová generace alginátové otiskovací hmoty pro nejvyšší kvalitu pořízených otisků - s přesností reprodukce detailů 15 µ. BEZ BAREVNÉ INDIKACE. Odlití otisku do 168 hodin. EDS (Extra Dimensional Stability) znamená extra přesná rozměrová stálost otisků. Doba zpracovatelnosti (včetně míchání): typ 1'45'', doba zpracování v ústech 30".

Výrobce:  Lascod

Misky bílé - jednorázové

Jednorázové míchací misky bílé - usnadňují práci bez nutnosti následného mytí. Je to snadné! Chrání misky mixéru od usazenin a poškrábání. Balení 36 ks (1 ks á 21,- Kč).

Výrobce:  Zirc

Misky směs barev - jednorázové

Jednorázové míchací misky, balení směs barev (36 ks - 1 ks á 21,- Kč). Usnadňují práci bez nutnosti následného mytí. Je to snadné! Chrání misky mixéru od usazenin a poškrábání.

Výrobce:  Zirc

Modelační nástroje na kompozit

Leták s výběrem nástrojů pro práci s kompozitem - dodavatelé LM Dental (LM-Arte), Micerium, ASA Dental.

Výrobce: 

Motivační zoubek

Veselé a přitom vysoce kvalitní zrcátko pro pacienty - nejen děti bude bavit!

Výrobce:  KKD

mr. thirsty® one-step

Okamžitá izolace na dosah - rozvěrač a integrovaná velkoobjemová savka, současně také blokátor jazyka - odtahuje a izoluje tvář. Neobsahuje latex. Snižuje riziko nákazy z aerosolu. SKLADEM.

Výrobce:  Zirc

MY SHADE GUIDE

Nástroj pro vytvoření vlastního vzorníku barev. Vše lze samostatně dokupovat.

Výrobce:  Smile Line

Nástoj na kompozit a kalibrační sonda

Nástroj na kompozit kovový - oboustranný: kalibrační sonda a šroubovací koncovka

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Nic Tone Acrylic

Syntetický koferdam mexického výrobce. NENÍ DLOUHODOBĚ K DISPOZICI.

Výrobce:  MDC Dental

Nic Tone Rubber Dam

Koferdam z přírodního prvotřídního latexu mexického výrobce. 

Výrobce:  MDC Dental

NOVINKY A TOP PRODUKTY

NOVINKY A TOP PRODUKTY - aneb, co jste možná mohli minout? V tomto prostoru naleznete upoutávky na TOP produkty, které jsou nejen kvalitní, ale které jste si oblíbili a kterých jste si dříve nemuseli všimnout! Vstupte...

Výrobce: 

OA | oplascent amber

HFO OPALESCENTNÍ SKLOVINY jsou skloviny s vysokou translucencí, průsvitností. Slouží k podtržení vlastností skloviny aniž by snižovaly její jas - OA (opalescentní jantarová) vhodná k dobarvování např. krčkových oblastí

Výrobce:  Micerium S.p.A.

OBN | oplascent blue natural

HFO OPALESCENTNÍ SKLOVINY jsou skloviny s vysokou translucencí, průsvitností. Slouží k podtržení vlastností skloviny aniž by snižovaly její jas - OBN (opalescentní přírozená modrá) vhodná k dobarvení incize

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Oboustranná sonda

Oboustranná sonda patří mezi základní pomůcky zubního lékaře

Výrobce:  ASA Dental

Oboustranné hladítko - plastový konec

Hladítko 1219-179

Výrobce:  ASA Dental

Oboustranný carver

Oboustranný nástroj 5153-1

Výrobce:  ASA Dental

Ocel | NA VOSK A KOMPOZIT

Set laboratorních ocelových nástrojů - jedna strana vždy pevná, opačné strany šroubovací s různými konci

Výrobce:  Micerium

Ocelové koncovky ploché - ASA

Běžná vyšetřovací zrcátka výrobce ASA Dental (Itálie), balení 12 ks, velikosti 4, 5, 6.

Výrobce:  ASA Dental

Ocelové koncovky ploché RHODIUM - ASA

Vyšetřovací zrcátka výrobce ASA Dental (Itálie), plochá, povrchově rhodiovaná, balení 12 ks, velikost č. 4, 5.

Výrobce:  ASA Dental

Ocelové koncovky zvětšovací - ASA

Běžná vyšetřovací zrcátka výrobce ASA Dental (Itálie), konkávní - tj. zvětšovací, balení 12 ks, velikosti 4, 5, 6.

Výrobce:  ASA Dental

Ocelové oboustranné - ASA

Vyšetřovací zrcátko oboustranné, balení obsahuje 6 ks. Rhodiová. Velikost č. 5.

 

Výrobce:  ASA Dental

Ocelový - do frontálního úseku

Celokovový kombinovaný ocelový nástroj oboustranný - vhodný zvláště do předního úseku. Úzké a tenké hladítko a na opačném konci vyměnitelné nože pro úpravu kompozitů.

Výrobce:  Micerium

Ocelový - do laterálního úseku

Celokovový kombinovaný nástroj oboustranný - vhodný zvláště do postranního úseku. Seříznutné hladítko a konická špička

Výrobce:  Micerium

Ocelový - se silikonovými koncovkami

Ocelový modelační nástroj na kompozita - s 5 vyměnitelnými silikonovými koncovkami různých tvarů. Lze sterilizovat v autoklávu

Výrobce:  Micerium

Ochranný štít k SwissLoupes

Reagujeme aktuálně na pandemii koronaviru SARS-Cov2 a adaptujeme Vám na polykarbonátový štít ochranný obličejový štít pro záchyt aerosolů.

Výrobce:  SandyGrendel Design

OG | oplascent grey

HFO OPALESCENTNÍ SKLOVINY jsou skloviny s vysokou translucencí, průsvitností. Slouží k podtržení vlastností skloviny aniž by snižovaly její jas - OG (opalescentní šedá) vhodná k vytvoření šedavých charakterizací zubů

Výrobce:  Micerium S.p.A.

OKLUREST

OKLUREST je adiční silikon (polyvinilsiloxan) určený zvláště pro přesnou registraci skusu v ortodoncii, registrační klíče pro ortognátní registrace, maxilární registrační klíče pro pozici centrální linie, erupce a ektopické erupce, registrace skusu pro cefalometrické analýzy, které vyžadují CAD skenování. Lze skenovat opticky/laserem/dotykově. Docílená tvrdost 95 shore A.

Výrobce:  Lascod

OptiLube - lubrikant na koferdam

Lubrikační gel na koferdam - snadné použití

Výrobce:  KKD

OPTISHADE - CompoShade

NOVINKA je výsledkem spolupráce firmy Smile Line SA a Micerium S.p.A. a STYLEITALIANO - digitální odečet barvy kompozitního systému Enamel Plus HRi a Bio Function pomocí aplikace CompoShade. Dokonalá kuchařka pro spolupráci zubaře a laboratoře nabídne ten nejdokonalejší recept pro docílení vysoce estetické rekonstrukce podobné přirozenému zubu.

Výrobce:  Smile Line SA a Micerium SpA

OPTISHADE - Matisse

NOVINKA z dílny STYLEITALIANO a firmy Smile Line - zařízení pro správný odečet a kalibraci barvy. Vše, co potřebujete vědět o Optishade naleznete zde. Aplikace Matisse pro práci s keramikou.

Výrobce:  Smile Line SA

ORTO - Disposable Ortho Impression Trays

Ortodontické otiskovací lžíce. Přesné otisky abnormálních tvarů čelistních oblouků. Bohatý sortiment velikostí lžic pro perfektní adaptaci k čelisti. Tvrdý plast zajišťuje pevnost lžic. Jednorázové použití. Doprodej skladu - nemá platné CE pro nový dovoz do EU dle MDR 2017/745!

Výrobce:  Astek Innovations Ltd.

ORTO - lžíce G&H

Jednorázové otiskovací lžíce amerického výrobce G&H - speciální tvar určený pro použití v ortodoncii. Doprodej skladu - nemá platné CE pro nový dovoz do EU dle MDR 2017/745!

Výrobce:  G&H

OW | oplascent white

HFO OPALESCENTNÍ SKLOVINY jsou skloviny s vysokou translucencí, průsvitností. Slouží k podtržení vlastností skloviny aniž by snižovaly její jas - OW (opalescentní bílá).

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Palodent 360 - páskové matrice

Jednoduchý systém pro výplně třídy II. Pásková matrice s integrovaným napínačem - díky inovativnímu designu stačí pouze otočení prstem, aby se dosáhlo těsných kontaktních bodů a přirozené anatomie zubu. Integrovaný napínač poskytuje lepší přístup a jasný výhled na pracovní plochu. 

Výrobce:  Dentsply Sirona

Palodent V3 - designed by triodent

PALODENT V3 (sekční matrice vznikly z původního systému Triodent). Systém sekčních matric pro kavity II. třídy v distálním úseku.

Výrobce:  Dentsply

Parallelometer - zrcátko - ASA

Koncovka s paralelním zobrazením, balení 1 ks, velikost č. 6. Možno zakoupit s rukojetí za zvýhodněnou cenu.

Výrobce:  ASA Dental

PAROJECT®

Injekční stříkačka pro lokální intraligamentární anestezii

Výrobce:  Ronvig

Perforované kovové lž. bez retenčních okr.

Perforované kovové otiskovací lžíce bez retenčních okrajů pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Velikosti 1-6, barevné značení pro rychlou orientaci zubaře. Dostupné také částečně lžíce. Vynikající kvalita za nejlepší cenu.

Výrobce:  ASA Dental

PERMA-LOCK - perforované kovové s ret. okr.

"PERMA-LOCK" perforované kovové otiskovací lžíce s retenčním okrajem pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Pevné a zesílené okraje zajišťují rigiditu lžíce a tím i přesnost otisku. Velikosti 1-6, barevné značení pro rychlou orientaci zubaře. Dostupné také částečně lžíce.

Výrobce:  ASA Dental

PERMA-LOCK ANATOMIC - perforované s ret. okr.

"PERMA-LOCK ANATOMIC" perforované kovové otiskovací lžíce s retenčním okrajem pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Pevné a zesílené okraje zajišťují rigiditu lžíce a tím i přesnost otisku. Velikosti 1-6, barevné značení pro rychlou orientaci zubaře. Anatomické tvarování horní čelisti v oblasti klenby, dolní čelist stejná jako perforovaná PERMA-LOCK.

Výrobce:  ASA Dental

Pink Petal™

Komfortní hands-free násadec na savku. Bezpečně drží savku bukálně na místě, kde je potřeba. Ideální také pro dentální hygienistky.

Výrobce:  Zirc

Pistole na amalgám - ocel

Pistole na amalgám z ušlechtilé oceli - tři typy koncovek (rovná, 45° a 90°). Zne naleznete i náhradní trysky.

Výrobce:  ASA Dental

Pistole na amalgám - plast

Pistole na amalgám z plastu - tři typy koncovek (rovná, 45° a 90°). Autoklávovatelná při 134°C. Náhradní trysky možno dokupovat.

Výrobce:  ASA Dental

Polykarbonátové brýle izolační

Polykarbonátové brýle transparentní - izolují oči od postřiků a aerosolů. Varianta s přímou boční ventilaci (boční a horní ventilační dírky), nebo s nepřímou ventilací (díky bočnímu ventilu). Nerosí se.

Výrobce:  Prima

Polymerační lampa CLED2

Vysoce výkonná světelná polymerační lampa je kombinací lamp LEDEX™ WL-090+ a LEDEX™ WL-090. 8 režimů o výkonu od 600 mW/cm2 do 2400 mW/cm2 - včetně režimu TURBO a inteligentním DETEKTOREM KAZU A PLAKU. Je schopná polymerovat 2 mm vrstvu kompozita za 2 vteřiny (díky fotoiniciátorům urychlujícím dobu polymerace).

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Porcelain Sampler

Velmi přesné zařízení pro výrobu vlastního vzorníku barev - z keramiky, ale také z kompozitu

Výrobce:  Smile Line

PrimeBond7 - self etch

NOVINKA! 3 v 1: etching, primer a bond = all in one! Jednosložkové samoleptací adhezívum SE (self-etch) 7. generace. Polymerace světlem. Vykazuje nadprůměrné vazební schopnosti (s dentinem 26 MPa, se sklovinou 24 MPa).

Výrobce:  Schütz Dental, Německo

PrimeBond7 - self etch

NOVINKA! 3 v 1: etching, primer a bond = all in one! Jednosložkové samoleptací adhezívum SE (self-etch), světlem tuhnoucí systém 7. generace. Vykazuje nadprůměrné vazební schopnosti (s dentinem 26 MPa, se sklovinou 24 MPa).

Výrobce:  Schütz Dental, Německo

PŘÍSTROJE A FOTO POMŮCKY

Leták s TOP přístroji a pomůckami pro fotografování.

Výrobce: 

Pro-Matrix jednorázové matrice

Pro-matrix jsou jednoduché jednorázové páskové matrice vhodné převážně na dostavby (MOD, ale i MO/OD). Dvě velikosti. Rukojeť vně orální kavity umožňuje snadnou manipulaci při upevňování.

Výrobce:  Astek Innovations Ltd

Pro-Matrix jednorázové matrice bombírované

Pro-Matrix bombírované páskové matrice doplňují sortiment modrých a zelených. V porovnání s rovnými Pro-Matrix mají bombírovaný profil a pásky jsou delší - pro větší moláry. Rukojeť vně orální kavity umožňuje snadnou manipulaci při upevňování.

Výrobce:  Astek Innovations Ltd

Pryžová rukojeť - barvy JEWEL

Zrcátka vcelku s oblíbenou pryžovou rukojetí - směs barev JEWEL. Obsahují antimikrobiální aditiva. Patentováno - Crystal HD® (vyrobeno z křišťálového skla)

Výrobce:  Zirc

Pryžová rukojeť - barvy VIBRANT

Zrcátka vcelku s oblíbenou pryžovou rukojetí - směs barev VIBRANT. Obsahují antimikrobiální aditiva. Patentováno - Crystal HD® (vyrobeno z křišťálového skla)

Výrobce:  Zirc

Pryžová rukojeť - šedá

Zrcátka vcelku s oblíbenou pryžovou rukojetí - provedení šedo-černé. Obsahuje antimikrobiální aditiva. Patentováno - Crystal HD® (vyrobeno z křišťálového skla)

Výrobce:  Zirc

PureVu - RA

PureVu je inovativní nová značka, která navrhuje a vyrábí výkonné osvětlení ve Velké Británii pro zubní a lékařské profese. Typ RA je určen pro zubní lékaře a další profesionály, kde je prioritou pohodlí a komfort s dlouhou dobou provozu. Zavěšení na temeni hlavy.

Výrobce:  PureVu, Velká Británie

PureVu - RA SENSE

PureVu náhlavní světlo k lupovým brýlím - typ RA je k dispozici s technologií Sense. Ovládá se jednoduchým pohybem ruky - pro lepší hygienu a účelnost při práci. Bezdrátové řešení k zavěšení na temeni hlavy.

Výrobce:  PureVu, Velká Británie

PureVu - SOL

PureVu je inovativní nová značka, která navrhuje a vyrábí výkonné osvětlení ve Velké Británii pro zubní a lékařské profese. Typ SOL zachovává výhody systému Nexus pro ty, kteří preferují připevnění na plášti, tunice apod.

Výrobce:  PureVu, Velká Británie

PureVu - SOL SENSE

PureVu náhlavní světlo k lupovým brýlím - typ SOL je k dispozici s technologií Sense. Ovládá se jednoduchým pohybem ruky - pro lepší hygienu a účelnost při práci. Typ SOL zachovává výhody systému Nexus pro ty, kteří preferují připevnění na plášti, tunice apod.

Výrobce:  PureVu, Velká Británie

Rámečky na koferdam

3 velikosti rámečků k zakoupení jednotlivě (Large, Medium, Small) a set tří rámečků.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Rámečky na koferdam

Bohatý sortiment - kovové, kovové s DLC úpravou (černé) a plastové, pro dospělé a děti, typ Young a Nygard-Ostby (žralok)

Výrobce:  KKD - Kentzler Kaschner Dental

RELIANCE Assure® PLUS

JEDNA LAHVIČKA NA VŠECHNO! Umocňuje adhezi  na normální, atypickou, suchou, nebo lehce kontaminovanou sklovinu. Nyní nově na povrchy ze ZIRCONU a dočasné akrylové zuby / můstky - aniž by bylo nutno použít primer. Tento univerzální bond lze také použít na kovové a keramické konstrukce - také bez použití primeru. Townie Choice Award Winner 2023 "Best Bonding Primer" ocenění už 10 let po sobě!

Výrobce:  Reliance Orthodontics

Reliance Assure® Universal Bonding Resin

Bond na bázi pryskyřice umocňuje adhezi na normální, atypickou, suchou, nebo lehce kontaminovanou sklovinu. Tento univerzální bond je možné použít na kovový základ u restaurací, aniž by bylo nutné použít další primer.

Výrobce:  Reliance Orthodontics

Reliance Gel Etching

Leptadlo na bázi 37 % kyseliny fosforečné. Stříkačka 6,5 g - zelená barva. Ekonomická verze.

Výrobce:  Reliance Orthodontics

RELIANCE Metal Primer

Primer pro adhezi na kovový základ - zlato, amalgám, ocel a akrylová provizoria. Výrobce orto adhezív Reliance Orthodontics. Lahvička 8 ml

Výrobce:  Reliance Orthodontics

RELIANCE Plastic Conditioner

Kondicionér pro lepení plastových orto zámků, nebo lepení velkých akrylových ortodontických aparátků. Používá se také na lepení zámků na rekonstruované zuby z kompozita. Lahvička 10 ml

Výrobce:  Reliance Orthodontics

RELIANCE Porc-Etch 4 % kys. fluorovodíková

Leptadlo na bázi 4% kys. fluorovodíkové pro lepení např. ortodontických zámků na keramický základ (korunky, fazety apod.). Balení obsahuje také lahvičku s bariérou v gelu.

Výrobce:  Reliance Orthodontics

RELIANCE Porcelain Conditioner

Kondicionér pro adhezi na keramické korunky (keramika, lithium disilikát, zircon). První krok před aplikací ASSURE PLUS případně leptadla na bázi kyseliny fluorovodíkové. Lahvička 8 ml

Výrobce:  Reliance Orthodontics

RELIANCE SEALANT - L.E.D. PRO SEAL

NOVINKA! OCHRANA SKLOVINY NA 2 ROKY. První sealant, který polymeruje bez kyslíkové inhibiční vrstvy. To vytváří hladký pevný povrch, který chrání sklovinu.

Výrobce:  Reliance Orthodontics

Retenční okraj - anteriorně nížší

Neperforované ocelové anteriorně snížené otiskovací lžíce s retenčním okrajem pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Pevné a zesílené okraje zajišťují rigiditu lžíce a tím i přesnost otisku. Velikosti 1, 4, 7, 20, 21, 22 viz níže.

Výrobce:  ASA Dental

Retenční okraj - bezzubá čelist

Neperforované ocelové otiskovací lžíce s retenčním okrajem pro bezzubou čelist (ocel 18/08). Pevné rigidní lžíce. 


Výrobce:  ASA Dental

Retenční okraj - NEW SUPER

Neperforované ocelové "NEW SUPER" otiskovací lžíce s retenčním okrajem pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Velikosti 1-5, barevné značení pro rychlou orientaci zubaře.

Výrobce:  ASA Dental

Retenční okraj - PERMA-LOCK

Neperforované ocelové "PERMA-LOCK" otiskovací lžíce s retenčním okrajem pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Pevné a zesílené okraje zajišťují rigiditu lžíce a tím i přesnost otisku. Velikosti 1-6, barevné značení pro rychlou orientaci zubaře. Dostupné také částečně lžíce.

Výrobce:  ASA Dental

Retenční okraj - PERMA-LOCK ANATOMIC

Neperforované ocelové "PERMA-LOCK ANATOMIC" otiskovací lžíce s retenčním okrajem pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Pevné a zesílené okraje zajišťují rigiditu lžíce a tím i přesnost otisku. Velikosti 1-6, barevné značení pro rychlou orientaci zubaře. Anatomické tvarování horní čelisti v oblasti klenby dásně, dolní čelist stejná jako PERMA-LOCK.

Výrobce:  ASA Dental

Retenční okraj - PERMA-LOCK HIGH GRIP

Neperforované ocelové "PERMA-LOCK HIGH GRIP" otiskovací lžíce se zvýšeným retenčním okrajem a vnitřní saténovou povrchovou úpravou s vysokou přilnavostí.

Výrobce:  ASA Dental

Řetízek na roušky pro pacienty - ASA

Kovový řetízek pro úchyt roušky pro pacienty, délka 40 cm, kovový krokodýlek, průměr kuliček řetízku 2 mm.

Výrobce:  ASA Dental, Itálie

Řetízek na roušky pro pacienty - Falcon

Kovový řetízek pro úchyt roušky pro pacienty, délka 40 cm, kovový krokodýlek, průměr kuliček řetízku 4 mm.

Výrobce:  Dispotech S.r.L.

Retraktor-rozvěrač tváří a rtů

Retraktor/rozvěrač tváří a rtů s blokátorem jazyka. Doprodej skladových zásob.

Výrobce:  ITA.O

Roušky | ASA Rainbow

Světový lídr ve výrobě savek prezentuje roušky pro pacienty z čisté 100% celulozy, které jsou vyráběny v Itálii v oblasti Lucca, nejznámějšího centra papírenské výroby světa. Sortiment barev je vymyšlen pro oživení zubních ordinací. Třívrstvé - s polyetylénovou folií, skládané, velmi savé. 14 barev.

Výrobce:  ASA Dental, Itálie

Roušky | PERFECTO

PERFECTO roušky pro pacienty - v unikátním balení 500 ks (v krabici 10 x 50 ks hygienicky balené v celofánu). 15 barevných variant, pouze na objednání.

Výrobce:  Dispotech, Itálie

Roušky | velké vázací

Roušky z polyetylénové folie s vrstvou savé buničiny k přehození přes rameno pacienta, role á 80 ks, 61 x 53 cm, poutka na uvazování. Doprodej skladu.

Výrobce:  -

Rozvěrač s blokátorem jazyka

Klasický tvar poskytuje komfortní rozevření tváří a současně blokuje jazyk. Dostupný ve dvou variantách - k jednorázovému použití nebo autoklávovatelný.

Výrobce:  G&H Orthodontics

Rozvěrač tváře - ukončen prodej

Rozvěrač tváře z tvrdého transparentního plastu s bočnímy křidélky pro uchopení. Dostupný ve dvou velikostech. Sterilizovat v autoklávu při 132°C. Ukončen prodej, nemá platné CE (Dentsply).

Výrobce:  ITA.O/Dentsply

Rozvěrač tváře - ukončen prodej

Rozvěrač tváře z polykarbonátu s praktickými bočnímy křidélky pro uchopení. Jedna velikost. Sterilizovat v autoklávu při 121°C. Prodej ukončen, nedisponuje platným certifikátem pro dovoz do EU.

Výrobce:  ITA.O

RSPCT štětce / laboratoř

Smile Line po více než 20 letých výzkumech přináší na trh převratnou novinku - štětce na keramiku, které jsou vyráběné ze 100 % syntetických vláken. Je tady alternativa šetrná ke zvířatům, už žádné přírodní štětiny z lasičky sibiřské jinak též norka sibiřského (štětce Kolinsky)! Na objednávku.

Výrobce:  Smile Line

Rukojeť ocelová dutá - ASA

Rukojeť k zrcátkům - ušlechtilá ocel, praktické uchopení, dutá, evropský závit, šestihran, italská výroba, balení 5 ks

Výrobce:  ASA Dental

Rukojeť ocelová úzká - ASA

Rukojeť k zrcátkům - ušlechtilá ocel, osmihran, evropský závit, italská výroba, balení 5 ks

Výrobce:  ASA Dental

Rukojeť ocelová zdrsněná - ASA

Rukojeť k zrcátkům - ušlechtilá ocel, zdrsněný úchop, kulatá, evropský závit, italská výroba, balení 5 ks

Výrobce:  ASA Dental

Šablona - razítko na koferdam

Šablona pro označení otvorů pro perforaci

Výrobce:  ItalDent

SE-Cushion polštářky

Pohodlné a efektivní odsávání díky měkkému polštářku k nasunutí na savku

Výrobce:  Zirc

SEE-IT™

See-IT Caries Detector je výborným pomocníkem při odstranění kariezní vrstvy dentinové tkáně před rekonstrukcí.

Výrobce:  Ronvig

Set 7 ks modelačních nástrojů

Set 7 základních nástrojů pro práci s kompozity

Výrobce:  ASA Dental

SILAXIL

Kondenzační vysoce viskozní C-silikon s vynikající hydrofilií pro vykreslení velmi přesných detailů s dlouhotrvající objemovou stabilitou, a to i v těžko přístupných místech. Ideální pro všechny techniky a typy otisků . Putty - mátová příchuť 40µ, Light Body/Regular Body - pomerančová příchuť 15 µ.

Výrobce:  Lascod

Silikonové - dřevěná rukojeť - bílé

Modelovací nástroje na kompozit - dřevěné rukojeti a silikonové konce 5 různých tvarů. Bílý silikon - měkčí verze.

Výrobce:  Micerium

Silikonové - dřevěná rukojeť - černé

Modelovací nástroje na kompozit - dřevěné rukojeti a silikonové konce 5 různých tvarů. Černý silikon - tužší verze.

Výrobce:  Micerium

SLIM PAD PRO

Nechte se rozmazlovat. Položte si otázku "proč ano?" a "proč ne?". Pracujete s vášní a nadšením?  Pak SlimPad PRO je bezesporu nejexkluzivnější pomůcka ve své kategorii. Nyní i s možností oddělit víko a použít desku při demo akcích (magnetické panty).

Výrobce:  Smile Line

Smile Line....because you are unique

Tato krátká fráze podtrhuje skutečnost, na kterou rádi v dnešním světě, plném norem a standardních postupů, zapomínáme. Současně vyzvihuje účel vzniku Smile Line: vývoj, výroba a marketing personalizovaných produktů té nejvyšší úrovně, které odpovídají kreativním potřebám každodenní práce zubního lékaře.

Výrobce:  Smile Line

SMILE LITE

Definice barvy zubu je jednodušší a spolehlivější než jste si kdy dokázali vůbec představit! Bez správného nástroje se může stát pořízení definice barvy velmi riskantním a zapřičinit nepřesnosti při restauraci zubů.

Výrobce:  Smile Line

Smile Lite MDP | MUDr. Vaněk

Světlo Smile Lite v praxi. Přesto, že používáte kvalitní vybavení pro dentální fotografii, praktické světlo k připojení k chytrému telefonu je ideálním pomocníkem pro komunikaci s pacientem. Vynikající pomůcka také pro dentální hygienistky. Snadné uložení fotografií v kartě pacienta. Foto: MUDr. Tomáš Vaněk.

Výrobce:  -

SORTIMENT - OSTATNÍ LETÁKY

PŘEHLEDNĚ: produktové letáky Kompozita a vše pro výplně, Matricové systémy, Ena Oral Care (Silver Gel, Digital Brush, zubní pasta Enamel Plus), bělení, Suché pracovní pole (savky atd.), Otiskování, Provizoria ordinační a laboratorní

Výrobce: 

SP Smart Prophy | Depurační pasty

SP Smart Prophy -  profylaktické pasty k profesionálnímu použití při dentální hygieně. Tři hrubosti. Praktické balení ve stříkačkách - mnohonásobná úspora materiálu.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

SP Smart Prophy | kartáčky a kalíšky

SP Smart Prophy - lešticí kartáčky a brousky.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Špachtle míchací - bílá

Samolubrikační špachtle pro míchání alginátů a sádry. Balení 1 ks, bílá barva. Lze autoklávovat.

Výrobce:  Zirc

Špachtle míchací - směs barev

Samolubrikační špachtle pro míchání alginátů a sádry. Balení 4 ks, směs barev. Lze autoklávovat.

Výrobce:  Zirc

Spony - 5 typů a set

Sofistikovaná novinka na trhu - celkem 5 chytrých spon (by Dr. Lorenzo Vanini) postačí pro práci na pacientovi. Už není třeba držet skladem široký sortiment spon. 5 typů spon a startovací set.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Spony - standard

Hledáte vynikající kvalitu spon a celého instrumentária pro práci s koferdamem? Jistota je jistota - a tak standardní spony patří mezi základní vybavení každého zubního lékaře. Zde naleznete sortiment standardních spon a setů

Výrobce:  KKD - Kentzler Kaschner Dental

Spony - triColor

Jednoduše pohodlí pro Vaše oči a práce bez stresu. Vynikající kvalitu spon výrazně doplňuje systém "triColor" - spon ve třech NiTi barvách - matné zlaté, platinové a černé - vše s antireflexní povrchovou úpravou. Speciálně vyvinuté pro práci s CEREC, s mikroskopem a s lupovými brýlemi.

Výrobce:  KKD - Kentzler Kaschner Dental

Štětečky - na kompozit, stainy, bondy

Štětečky z přírodních štětin - v dřevěných rukojetích. 3 druhy - ideální jak pro kompozit, tak pro nanášení stainů a bondů

Výrobce:  Micerium

STYLE ITALIANO

Odborná skupina nadšených klinických pracovníků a výzkumníků - založená v roce 2008. Zde naleznete přehled výrobců, s kterými Style Italiano spolupracuje

Výrobce:  -

SUNSET STRIP™ GESTENCO

SUNSET STRIP™ GESTENCO jednostranné nebo oboustranné pásky autoklávovatelné do 135°C, 4 různé hrubosti, pilková páska pro redukci kompozitních/cementových dostaveb.

Výrobce:  Gestenco_ITA.O

SwissLoupes SandyGrendel - čelní lampa

Výrobce jde s dobou a nabídku LED čelních lamp radikálně inovoval! Lupové brýle by nebyly kompletní bez čelní lampy, jejíž instalace je stejně snadná jako instalace korekčních skel. Provoz lampy je buď se síťovým adaptérem nebo s akumulátorem, který je malý, lehký a snadno umístitelný do kapsy pláště.


Výrobce:  SandyGrendel Design

Systém Enamel Plus HFO

Základem celého systému Enamel Plus HFO je mikrohybridní světlem tuhnoucí kompozit, jež je právem nazýván kompozitem třetího tisíciletí. Enamel Plus HFO prošel od svého vzniku v roce 1995 velkým vývojem. Intenzivní spolupráce probíhá zejména s doktorem Lorenzem Vaninim z Milána.

Výrobce:  Micerium

Tácky na spony

Stabilní tácky (podložky) na spony výrobce KKD. Tři velikosti a unikátní design = žádná deformace spon.

Výrobce:  KKD - Kentzler Kaschner Dental

Temp Silic Mock up - provizorní fasety

Dočasné fasety v 5 minutách! Temp Silic Mock up je efektivním komunikačním prostředkem mezi zubařem, pacientem a laboratoří. Umožňuje vytvořit mock-up přímo na pacientovi pomocí vysoce naplněného zatékavého flow kompozitu Enamel Plus HRi Flow. Flow kompozit vykazuje jedinečné fyzikální a estetické vlastnosti.

Výrobce:  Micerium

Tender Fiber - dlahy ze skelných vláken

Silanizovaná skleněná vlákna Tender Fiber - jsou impregnovaná ve fluorescentní pryskyřici stejné jako je použitá u Enamel Plus HRi a Ena Post.

 

 

Výrobce:  Micerium

Titanové koncovky - ASA

Vyšetřovací zrcátka titanová, balení 12 ks, dvě velikosti.

Výrobce:  ASA Dental

Transform Tray

Teplem tvarovatelné otiskovací lžíce Transform Tray jsou výraznou pomocí tam, kde je abnormálně jemná tkáň dásně, neobvyklý tvar čelisti či pozice zubů. Jednorázové použití. Po uvedení na trh okamžitě oceněno Dental Industry Awards 2015 - výherce Product Launch of the Year. Sortiment pouze na objednání s delší dodací lhůtou.

Výrobce:  Astek Innovations Ltd.

Transparentní Mylarova matrice

Transparentní rovná Mylarova matrice v zásobníku

 

Výrobce:  Zirc

Tray papír 28x18

Speciální papír z krepu lze použít jako podložku do tácků na nástroje, přpadně kazet. Rozměr 28 x 18 cm, sortiment několika barev. Balení 250 ks. Vyrobeno v Itálii z vysoce kvalitních surovin.

Výrobce:  Dispotech, Itálie

UD - Univerzální dentiny

HRi univerzální dentiny (UD - Universal Dentine) jsou mikrohybridy o fluorescenci kalibrované dle přirozeného zubu. Průměrné chroma (zabarvení) přirozených zubů je na úrovni 500 nm. "A" odstíny dle Vita jsou velmi blízké průměrnému chroma přirozených zubů...viz dále

Výrobce:  Micerium

Ultralight - retraktor a světlo - ASA

Retraktor + žárovka. Funkční se dvěma alkalickými bateriemi, miniaturní žárovička odolná nárazům. Možno sterilizovat.

Výrobce:  ASA Dental

Ultralight - zrcátko a světlo - ASA

Vyšetřovací zrcátko + žárovka. Funkční se dvěma alkalickými bateriemi, miniaturní žárovička odolná nárazům. Jednotlivé části možno sterilizovat.

Výrobce:  ASA Dental

UVEX SKYPER

Ochranné brýle UVEX SKYPER jsou brýle té nejvyšší kvality - pohlcují 99,9 % škodlivého UVA a UVB záření. Nelze nosit s vlastními korekčními brýlemi.

Výrobce:  Reliance Orthodontics

UVEX SKYPER ULTRA SPEC 2000

Ochranné brýle UVEX SKYPER ULTRA SPEC 2000 jsou brýle té nejvyšší kvality - pohlcují 99,9 % škodlivého UVA a UVB záření. Lze nosit s vlastními korekčními brýlemi.

Výrobce:  Reliance Orthodontics

Úzká rukojeť - barvy JEWEL

Zrcátka vcelku s nejlehčí tenkou rukojetí - směs barev JEWEL. Obsahují antimikrobiální aditiva. Patentováno - Crystal HD® (vyrobeno z křišťálového skla)

Výrobce:  Zirc

Úzká rukojeť - barvy VIBRANT

Zrcátka vcelku s nejlehčí tenkou rukojetí - směs barev VIBRANT. Obsahují antimikrobiální aditiva. Patentováno - Crystal HD® (vyrobeno z křišťálového skla)

Výrobce:  Zirc

VENEER ME

MAXIMÁLNÍ BEZPEČÍ pro vaše fazety - snadná manipulace, přenos a doprava.

Výrobce:  Smile Line

Vision - set pro práci s koferdamem

Maximalizujte výhody tradičního koferdamu. Černý koferdam pro lepší kontrast a jeho formát 16:9 usnadňuje zubaři aplikaci a lépe chrání pacienta. Povrchová úprava spon usnadňuje jejich čištění a rychlejší odstranění zbytků pryskyřice. Použití limitovaného množství spon usnadňuje výběr té nejvhodnější, navíc efektivně. Krabice obsahuje všechny nástroje, které jsou potřeba pro zajištění izolace při jakémkoliv konzervačním zákroku.

Výrobce:  ASA Dental

Vision - spony

Maximalizujte výhody tradičního koferdamu. Černý koferdam pro lepší kontrast a jeho formát 16:9 usnadňuje zubaři aplikaci a lépe chrání pacienta. Povrchová úprava spon usnadňuje jejich čištění a rychlejší odstranění zbytků pryskyřice. Použití limitovaného množství spon usnadňuje výběr té nejvhodnější, navíc efektivně. Krabice obsahuje všechny nástroje, které jsou potřeba pro zajištění izolace při jakémkoliv konzervačním zákroku.

Výrobce:  ASA Dental

Vlnité klínky plastové

Ekonomické řešení srovnatelné s klínky Triodent V3 a Palodent V3 - čtyři velikosti DOPRODEJ SORTIMENTU

Výrobce: 

Výhodná balení v boxech

Ena Oral Care a Profi Care v praktických boxech pro pohodlné řešení do ordinace, lékárny, drogerie apod. Výhodnější množstevní ceny.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Zásobník na Insti-Dam

Pouze pro koferdamy výrobce Zirc

Výrobce:  Zirc

Zásobník roušky pro pacienty

Zásobník na roušky pro pacienty PERFECTO pro snadné dávkování jednorázových ubrousků. Vyrobeno z průsvitného plexiskla se středovým otvorem pro snadné vytahování.

Výrobce:  Dispotech, Itálie