FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  1 Ortodoncie  /  1.01. Zámky

Zámky

1. miniPrevail™ - TOP SELLER

TOP SELLER! Nové kovové miniPrevail™ LOW PROFILE zámky jsou zaručeně "made in U.S.A." Jsou vyráběné technologií MIM vstřikování s 80-ti mžížkovou bazí pro vynikající retenci. Velikostí a tvarem odpovídají zámkům Mini Master

Výrobce:  G&H Orthodontics

2. Magnum™

Magnum™ - ověřené, estetické a velmi kvalitní zámky. Velikostně patří mezi rozměrnější = zaručují velmi pevnou adhezi. Baze .080" mřížka, k dispozici také offset na premoláry

Výrobce:  G&H Orthodontics

2D® Lingual

2D® Lingual - jsou nejnižší lingvální zámky na trhu pro absolutní pohodlí pacienta. Široký sortiment typů zámků.

Výrobce:  Forestadent

2D® Lingual - profi videa

2D® Lingual - podívejte se blíže na profesionální produktová videa výrobce.

Výrobce:  Forestadent

3. Agility Twin™

Zámky Agility Twin™ jsou novým standardem kvality a spolehlivosti s dobrým poměrem kvalita x cena. Mini Twin design přináší díky MIM technologii výroby plně funční zámky jako jsou standardní zámky. Navíc baze doleštěná EDM technologií přináší pokrokový systém spolehlivé retence.

Výrobce:  G&H Orthodontics

4. Comfort Zone™

Comfort Zone™ jsou nejelegantnější zámky s 80 % redukovanou frikcí - avšak zárukou velmi efektivní léčby s kontrolou nad pohybem zubů. Gracielní zámky naopak nejsou tak malé, jak vypadají! Přesto jsou nejmenšími v našem sortimentu.

Výrobce:  G&H Orthodontics

5. Mini-Mono®

Mini-Mono® zámky - ploché, elegantní, esteticky příjemné. Dostupné také v preskripci Edgewise.

Výrobce:  Forestadent

6. Magnum™ - k bodování

Sortiment zámků Magnum™ doplňují zámky k bodování na premolárové kroužky. G&H Orthodontics prodává buď samostatně, nebo nabodované. K dispozici také s vertikálním slotem

Výrobce:  G&H Orthodontics

Absolute - safírové zámky

Nejčistší monokrystal na trhu (99,98 % oxid aluminia). Safírové zámky s nejčistší průzračností, odolností proti zlomu, malých rozměrů a nízkým profilem (1,8 mm / .07''). Ukončen prodej.

Výrobce:  Star Dentech, Jižní Korea

Agility SL

"made in U.S.A." zámky Agility™ mající NiTi vysunovací klip, který zajišťuje pevné držení po celou dobu léčby - je možné jej uplně odstranit např. v závěru léčby a plně ligovat jako twin zámky. MIM technologice výroby - vyrobeny vcelku

Výrobce:  G&H Orthodontics

Agility®

Keramické zámky Agility® - původně Vapor™, jsou opět zaručeně "made in U.S.A.". Jejich polykrystalická struktura dodává zámkům absolutní pevnost a výtečnou kluznou mechaniku - vyleštěné do dokonalosti jsou plně srovnatelné se safírovou průzračností.

Výrobce:  G&H Orthodontics

BioPassive - čtvrtá generace

Pasivní varianta samoligovacích zámků BioQuick čtvrté generace. Minimální frikce dává možnost aktivní kontroly nad léčbou. O 0,3 mm nižší výška u frontálních zubů než tomu bylo dříve. Opravdový komfort pro pacienta. Bez obsahu niklu.

Výrobce:  Forestadent

BioQuick - pátá generace

Aktivní SL zámky. Inovovaná 5. generace mimořádně komfortních zámků nabízí nyní absolutně unikátní klip - bude uvedna na trh na podzim roku 2023. Zachovává o 0,3 mm nižší výšku u frontálních zubů než tomu bylo dříve. Opravdový komfort pro pacienta. Bez obsahu niklu.

Výrobce:  Forestadent

GLAM®

GLAM® - vypadají nádherně a stejně tak i pracují! Pacientům sluší.

Výrobce:  Forestadent

Micro Sprint®

Micro Sprint® - nejmenší kovové zámky na světě, bez obsahu niklu. Několikrát oceněný design. Skutečně velké svým významem!

Výrobce:  Forestadent

Mini Sprint® II

Mini Sprint® II - druhá generace populárních klasicky ligovaných zámků se novou optimalizací designu přibližují moderním trendům a nezůstávají jim nic dlužny! Dokonalost do nejmenších detailů. Zámky bez obsahu niklu.

Výrobce:  Forestadent

miniPrevail SL

"made in U.S.A." zámky miniPrevail™ SL patří tvarem k nejoblíbenějším. Pružný klip NiTi kvality a zajišťuje pevné držení drátu po celou dobu léčby. Pasivní i aktivní - dle zvolené velikosti drátu. MIM technologice výroby - vyrobeny vcelku

Výrobce:  G&H Orthodontics

Sprint® II

Sprint® II - vylepšený design & obvyklá velikost, bez obsahu niklu. Osvědčené - a nyní ještě lepší!

Výrobce:  Forestadent