FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  1 Ortodoncie  /  1.01. Forestadent Digitálně

Forestadent Digitálně

FAS Aligner System

FAS Aligner System - tým ortodontistů provádí plánování ideální léčby. Jednou z největších výhod je, že systém nabízí vizualizaci skutečných kořenů a dásní, nikoli matematické modely. Ŕídí kontrolu vertikální dimenze v plánu léčby s ohledem na uzavření oblouku (Arc of Closure) a docílí tím dosažení vynikající okluze při použití méně nosičů a minimálních závěrečných úprav.

Výrobce:  Forestadent, Německo

FAS důležitost diagnozy

Klíčem k dobrému výsledku je přesná diagnóza.. Řízení vertikální dimenze je jedním z aspektů diagnostického procesu, který odlišuje FACE a je nanejvýš důležitý pro  získání estetického a funkčního výsledku. FAS bere v úvahu vertikální dimenzi.

Výrobce:  Forestadent, Německo

Filamenty k tiskárně Simplex 3D

Materiály/filamenty pro výrobu ortodontických modelů - 4 druhy (Study, Working Model, Aligner Model, Multi-use). Biologicky odbouratelný tisk s kukuřičným škrobem pro zdravotně nezávadné modely.

Výrobce:  Forestadent

Simplex 3D tiskárna

Profesionální 3D FFP tiskárna "Plug&Print" k výrobě zdravotně nezávadných ortodontických modelů. Biologicky odbouratelný tisk s kukuřičným škrobem. Nízké náklady oproti SLA/DPL tiskárnám.

Výrobce:  Forestadent

Simplex izolant modelů na 3D tisku

Separační prostředek pro 3D tištěné modely - jak filamentové, tak i pryskyřičné.

Výrobce:  Forestadent

Uniz NBEE

V současné době nejrychlejší 3D tiskárna na světě. Pro super rychlý, přesný a spolehlivý 3D tisk alignerů. Rychlost tisku na tiskárně Uniz NBEE je v současné době nepřekonatelná - 6 nosičů za cca 5 minut.

Výrobce:  Forestadent

Uniz SLASH 2 PLUS

V současné době jedna z nejrychlejších 3D tiskáren na světě. Pro super rychlý, přesný a spolehlivý 3D tisk alignerů. Rychlost tisku na tiskárně Uniz SLASH 2 PLUS - 6 nosičů za cca 18 minut.

Výrobce:  Forestadent