FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  1 Ortodoncie  /  1.01. Neviditelná rovnátka | dlahy

Neviditelná rovnátka | dlahy

Aligner Chewies

Silikonové dosazovače alignerů - pro správné usazení neviditelných dlah či rovnátek typu Nevident, Invisalign, Orthocaps apod.

Výrobce:  Dentsply Sirona

GRAPHY | Tera Harz TC-85

Umíte si představit přímý tisk alignerů? Jednoduše přeskočit tisk modelů a tepelného tvarování alignerů? Novinkou jsou 3D pryskyřice pro přímý tisk alignerů.

Výrobce:  Forestadent

Háček z kompozitu

Háček vyrobený z kompozitní pryskyřice - k lepení přímo na zuby, nebo na neviditelné dlahy typu Invisalign. Doprodej skladových zásob, nový dovoz nebude možný z důvodu neplatných dokumentů pro EU.

Výrobce:  ITA.O

Keramický háček Freddy™

Keramický knoflík s háčkem Freddy™ čiré barvy sofistikovaně doplňuje celý systém estetického řešení - vhodný i k lepení na neviditelná rovnátka typu Invisalign

Výrobce:  Gestenco International AB

Keramický knoflík Freddy™

Keramický knoflík Freddy™ je čiré barvy - vynikající řešení pro všechny estetické aparátky (včetně neviditelných rovnátek typu Invisalign)

Výrobce:  Gestenco International AB

Měrka - stripping

Měrka mezizubního prostoru - nezbytný nástroj před a po strippingu.

Výrobce:  Bart Medical, Itálie

Pro lékaře

Zařadili jsme do sortimentu neviditelné alignery vyrobené na Slovensku. Bez závazků pro poskytovatele, léčebný případ máte neustále pod kontrolou díky aplikaci AlignerManager, zákaznická podpora ve slovenštině a angličtině, rychlá výroba a dodání, evropská kvalita bez kompromisů, dostupné ceny, optimalizovaná retence a distribuce sil. Nevident Apka aplikace pro pacienty. ZP třídy I.

Výrobce:  Nevident, Slovensko

Pro pacienty

Každý úsměv má svůj příběh. Za rovnými zuby není třeba chodit daleko. Srovnat zuby je možné i bez nošení nalepeného fixního rovnátka, bezbolestně. Záleží jen na Vaší disciplíně a pravidelnosti nošení. Máte to ve svých rukách. Objednejte se k ortodontistovi již dnes.

Výrobce:  Invident s.r.o.

Seznam poskytovatelů Nevident

Připravili jsme přehledně seznam autorizovaných ortodontistů. Vyhledejte si poskytovatele v České republice a objednejte se na konzultaci. 

Výrobce:  Invident s.r.o.

Vybíráme z BLOGU výrobce

Výbrali jsme pro Vás z blogu výrobce. Jsem příliš starý na nošení neviditelných rovnátek? Budu potřebovat retainer po ukončení léčby? Co je vibrační aktivátor a jak funguje? Jsou neviditelná rovnátka bezpečná? Jsou neviditelná rovnátka bezpečná pro těhotné? A mnohem více...

Výrobce:  Invident s.r.o.