FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ
ItalDent  /  Vzdělávání - Domácí akce

Vzdělávání

Vítejte v sekci VZDĚLÁVÁNÍ. V levém modrém MENU si zvolte, zda Vás zajímá DOMÁCÍ akce (organizovaná v ČR), nebo námi doporučená ZAHRANIČNÍ akce (obvyklým jazykem je angličtina BEZ překladu do ČJ).
Novinkou jsou také ON-LINE webináře, které bývají s mezinárodní účastí a jsou tudíž řazeny v zahraničních akcích.
Přihlášení je snadné, a to e-mailem na kontaktní osobu uvedenou u akce.

Domácí akce

AUTUMN DENTAL TALKS

Webináře každou středu ZDARMA....už jste přihlášení? Středeční webináře pokračují! Celkem 10 společných večerů až do poloviny prosince. Rezervujte si každou středu od 20:00 a využijte příležitosti seznámit se s dalšími mezinárodními specialisty, kteří se vždy rádi podělí o své zkušenosti. Jsme si jistí, že si vždy nějaké nové postřehy odnesete. Webináře jsou vhodné i pro studenty stomatologie.

Kdo:

tým odborníků

Kdy:

23. 11. 2022 | 20:00

Kde:

WEBINÁŘ ZDARMA

Počet kreditů: 0      Cena: zdarma

Kontakt:

Jana Pochvalovská jana.pochvalovska@italdent.cz

+420 774 656 646

30. 11. bude jazyk ANLGICKÝ a RUSKÝ.

Repríza z 16. 11. a 23. 11. bude upřesněna (cca 10. 12.) a link zveřejněn níže:
Repríza - ZOOM:


AMCOP - záznam webináře zde

Neměli jste možnost shlédnout webinář na nové možnosti léčby pomocí AMCOP? Pak můžete shlédnout záznam webináře, který je uložen na firemní Facebook stránce "ItalDent ORTO". Děkujeme za vesměs pozitivní reakce! Případné dotazy týkající se léčby rádi zprostředkujeme. Už dnes je dispozici záznam dvoudenního kurzu elastodontické terapie se simultánním tlumočením do českého jazyka. Viz dále.

Kdo:

Dr. Filippo Cardarelli, Itálie

Kdy:

záznam webináře

Kde:

WEBINÁŘ ORTO

Počet kreditů: 0      Cena: zdarma

Kontakt:

jana.pochvalovska@italdent.cz

+420 774 656 646

PROČ je funkční přístup v ortodoncii zásadní...                                      NĚCO SE MĚNÍ.....
PROČ včas léčit malokluze...                                                                   NEMŮŽEME MLUVIT O ORTODONCII, 
PROČ ošetřovat pacienta v různých fázích růstu...                                             POKUD CHYBÍ FUNKCE!
PROČ přemýšlet o kombinaci okluze a držení těla...


Elastodontická a funkční terapie - záznam kurzu

Po uskutečnění velmi úspěšného dvoudenního kurzu Elastodontická terapie - léčba aparátky AMCOP jsme se rozhodli kurz nabídnout dalším zájemcům. Záznam obou dnů přednášky se simultánním tlumočením do ČJ je možné zakoupit. Absolventi získají základní přehled o nových neinvazivních možnostech léčby, kterou lze považovat za jedinečnou orofaciální bioortopedii. Rovněž upozorňujeme na konání MASTER kurzu v Itálii (3 denní) - viz zde.

Kdo:

Dr. Filippo Cardarelli

Kdy:

Kde:

Praha

Počet kreditů: 0      Cena:

Kontakt:

jana.pochvalovska@italdent.cz

+420 774 656 646

Léčba je překvapivě jednoduchá, inovativní a neinvazivní. Jde o elastický ortodontický aparát s velkou funkční terapeutickou validitou, který ovlivňuje celou orofaciální soustavu. Využívá jemné tří-dimenzionální síly, takové, které působí v orální kavitě. Výsledky jsou rychlé, přirozené a hlavně stabilní. V preventivní ortodoncii dokáže aparát vyléčit většinu ortodontických problémů (90 %).

Časná moderní ortodontická léčba & logopedie & gnatologie & osteopatie & kineziologie... a další obory pro harmonickou rovnováhu těla.
Více kliknutím zde: