FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ
ItalDent  /  Vzdělávání - Domácí akce

Vzdělávání

Vítejte v sekci VZDĚLÁVÁNÍ. V levém modrém MENU si zvolte, zda Vás zajímá DOMÁCÍ akce (organizovaná v ČR), nebo námi doporučená ZAHRANIČNÍ akce (obvyklým jazykem je angličtina BEZ překladu do ČJ).
Novinkou jsou také ON-LINE webináře, které bývají s mezinárodní účastí a jsou tudíž řazeny v zahraničních akcích.
Přihlášení je snadné, a to e-mailem na kontaktní osobu uvedenou u akce.

Domácí akce

DENTAL TALKS webináře

Bio-orthodontics, druhá část webináře na téma léčby pomocí ortodontických bioaktivátorů AMCOP. Tentokrát před-webinář, který se koná před plánovaným podzimním cyklem. Cyklus podzimních Dental Talks bude opět každou středu ZDARMA - začínáme koncem října. "Skalní" příznivci už vědí a čas si rezervují. Zkuste i Vy najít chvilku a v klidu každou středu poznat někoho ze známých specialistů. Jsme si jistí, že si vždy nějaké nové postřehy odnesete. Webináře jsou vhodné i pro studenty stomatologie. Zájemci se registrují e-mailem - v den konání akce obdržíte přístupový kód.

Kdo:

Filippo CARDARELLI

Kdy:

1. 10. 2023 | 10:00

Kde:

WEBINÁŘ ORTO

Počet kreditů: 0      Cena: zdarma

Kontakt:

Jana Pochvalovská jana.pochvalovska@italdent.cz

+420 774 656 646

Po písemné registraci u jana.pochvalovska@italdent.cz Vám bude zaslán přístupový kód - nejpozději v den konání webináře.


MASTER KURZ | ELASTODONCIE A POSTURA

MASTER KURZ dvoudenní organizujeme pro velký zájem o léčbu podpořenou mnohaletými výzkumy. Léčba bio-aktivátory je neinvazivní, spolehlivá, komplexní (postura ve vztahu k postavení čelistí) a předvídatelná. Vhodná pro pacienty od 2,5 roku do nejvyššího seniorského věku. Přístup k pacientovi je individualizovaný, cílený na konkrétní malokluze (I., II., III. skeletální třída, léčba kombinovaná s nazasenými fixními rovnátky, léčba bruxismu, chrápání a obstrukční spánkové apnoe a další). Kurz je určen pro specialisty jak z oboru ortodoncie, tak ale i logopedie, fyzioterapie, osteopatie, pedostomatologie, pediatrie, ORL a další... Třetí den kurzu přijali pozvání specialisté z oborů fyzioterapie (FYZIOSVĚT s.r.o., Mgr. Jan Novák) a logopedie a myofunkční terapie (Mgr. Julie Čefelínová - vedoucí logoped, oddělení klinické logopedie FNUSA Brno a Mgr. Lea Šafránková - speciální pedagog a specialista pro myofunkční terapii).

Kdo:

Dr. Filippo Cardarelli | 2 DNY

Mgr. Jan Novák, Mgr. Jule Čefelínová, Mgr. Lea Šafránková | 3.DEN

Kdy:

2.-4. 2. 2024

Kde:

Hotel Absolutum, Praha

Počet kreditů:      Cena: 13.900,- Kč

Kontakt:

pavlina.certykovcev@italdent.cz

+420 774 090 236

Bohatá kazuistika bude doplňovat jednotlivé léčebné metody s cílem podpořit zájemce a specialisty ve svých oborech ke vzájemné spolupráci a docílení předvídatelných výsledků, a to neinvazivně. Účastnický poplatek pro studenty v postgraduální předatestační přípravě ortodoncie (sleva 50 %).


ZÁZNAM 2 denního kurzu | Aktivátory AMCOP

Objednejte si záznam dvoudenního kurzu se simultánním překladem do českého jazyka. Uvidíte i praktické příklady kyneziologického vyšetření, příležitostné vyšetření dětských pacientů. Seznámite se jak je možné aparátek upravit tak, aby pacientovi seděl a nebolel.

Kdo:

Dr. Filippo Cardarelli

Kdy:

Kde:

Praha

Počet kreditů: 0      Cena: informujte se

Kontakt:

jana.pochvalovska@italdent.cz

+420 774 656 646

Všichni na kurzu přítomní účastníci již začali úspěšné léčit pomocí AMCOP. Zkuste to i vy, má to smysl!

Více o léčbě naleznete zde.