FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ
ItalDent  /  Vzdělávání - Domácí akce

Vzdělávání

Vítejte v sekci VZDĚLÁVÁNÍ. V levém modrém MENU si zvolte, zda Vás zajímá DOMÁCÍ akce (organizovaná v ČR), nebo námi doporučená ZAHRANIČNÍ akce (obvyklým jazykem je angličtina BEZ překladu do ČJ).
Novinkou jsou také ON-LINE webináře, které bývají s mezinárodní účastí a jsou tudíž řazeny v zahraničních akcích.
Přihlášení je snadné, a to e-mailem na kontaktní osobu uvedenou u akce.

Domácí akce

AMCOP - záznam webináře zde

Neměli jste možnost shlédnout webinář na nové možnosti léčby pomocí AMCOP? Pak můžete shlédnout záznam webináře, který je uložen na firemní Facebook stránce "ItalDent ORTO". Děkujeme za vesměs pozitivní reakce! Případné dotazy týkající se léčby rádi zprostředkujeme - pište na jana.pochvalovska@italdent.cz.

Kdo:

Dr. Filippo Cardarelli, Itálie

Kdy:

záznam webináře

Kde:

WEBINÁŘ ORTO

Počet kreditů: 0      Cena: zdarma

Kontakt:

Ing. Pavlína Čertykovcev

+420 774 090 236

PROČ je funkční přístup v ortodoncii zásadní...                                      NĚCO SE MĚNÍ.....
PROČ včas léčit malokluze...                                                                   NEMŮŽEME MLUVIT O ORTODONCII, 
PROČ ošetřovat pacienta v různých fázích růstu...                                             POKUD CHYBÍ FUNKCE!
PROČ přemýšlet o kombinaci okluze a držení těla...


Malokluze: Léčba založená na důkazech

Teoretický kurz s možností konzultace vlastní kazuistiky (účastníci si mohou přinést dokumentaci a společně diskutovat o diagnózách nebo terapii). Efektivní a účinné léčebné postupy vycházející z racionálních metod vyplývajících ze současných poznatků. Principy diferenciací diagnostiky II. tříd, vhodné plánování léčby, funkční a ortopedická koncepce a používání fixních aparátů v extrakčních i neextrakčních případech. Pozvánka na kurz:

Kdo:

Giorgio Iodice, Itálie

Kdy:

18. 11. 2022

Kde:

Absolute hotel, Praha

Počet kreditů: 0      Cena: 7.900,- Kč

Kontakt:

pavlina.certykovcev@italdent.cz

+420 774 090 236

Dr. Giorgio Iodice - jeho hlavní klinický a výzkumný zájem je zaměřen na charakteristiku léčby dospělých pacientů, dočasné kotevní zařízení (TAD) a vztah mezi okluzí a temporomandibulárními poruchami. Je referentem několika národních a mezinárodních časopisů, autorem mnoha odborných kapitol v knihách a autorem publikací v národních a mezinárodních časopisech, stejně tak je uznávaným přednášejícím na mezinárodních kongresech a magisterských univerzitních studiích. Více o panu doktorovi zde...


Připravujeme - záznam kurzu AMCOP

Velmi úspěšný dvoudenní kurz Elastodontická terapie - léčba aparátky AMCOP bude možné shlédnout zpětně. Záznam obou dnů přednášky s překladem do ČJ bude možné zakoupit. Zájemci už dnes mohou poslat objednávku. Rovněž upozorňujeme na konání MASTER kurzu v Itálii (3 denní) - viz zde.

Kdo:

Dr. Filippo Cardarelli

Kdy:

Kde:

kurz se konal v Praze

Počet kreditů: 0      Cena:

Kontakt:

pavlina.certykovcev@italdent.cz

+420 774 090 236