FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  1 Ortodoncie  /  1.03. Kanyly

Kanyly

Bezniklové Comfort Line 3D kanyly

Poslední generace biokompatibilních kanyl bez obsahu niklu. Jednocestné. Chytrý 3D design anatomicky tvarované baze navyšuje pevnost spojení přestože je baze menší.  Kanyly vyráběny vstřikovací MIM technologií vcelku, eliminují tak riziko přítomnosti niklu na bazi zámku.

Výrobce:  Forestadent

Magnum™ - jednokanyly konvertibilní

Magnum™ bukální jednocestné kanyly konvertibilní jsou nejoblíbenějšími ze sortimentu konvertibilních kanyl. Komfortní design a spolehlivý prodloužený uzávěr kanyly je svařován a pájen, aby se zabránilo nežádoucímu uvolnění. Víčko se snadno "sloupne" pomocí Weingart nebo How kleští. Zahnutý a zaoblený tvar háčku na konci s kuličkou zabraňuje iritaci měkkých tkání. Mřížková 80 gauge mesh baze.

Výrobce:  G&H Orthodontics

Magnum™ - konvert. 2-kanyly, .018 gingiválně

Magnum™ bukální dvojcestné kanyly konvertibilní - dostupné v provedení k lepení a k bodování, slot .018 a .022. Přídatná kanyla .018 gingiválně.

Výrobce:  G&H Orthodontics

Magnum™ - konvert. 2-kanyly, HG gingiválně

Magnum™ bukální dvojcestné kanyly konvertibilní - dostupné v provedení k lepení a k bodování, slot .018 a .022. HG kanyla gingiválně (.045 nebo .051).

Výrobce:  G&H Orthodontics

Magnum™ - konvertibilní 3-kanyly

Magnum™ bukální trojcestné kanyly konvertibilní - dostupné v provedení k lepení a k bodování, základní slot .018 a .022. Přídatná kanyla .018. HG kanyla okluzálně (.045 nebo .051).

Výrobce:  G&H Orthodontics

Magnum™ - nekonvert. dvojkanyla, .018 okluzálně

Magnum™ bukální dvojcestné kanyly nekonvertibilní - dostupné v provedení k lepení a k bodování, slot .018 a .022. Přídatná kanyla .018 okluzálně.

Výrobce:  G&H Orthodontics

Magnum™ - nekonvertibilní Ricketts

Magnum™ bukální Ricketts dvojkanyly nebo trojkanyly. Straightwire. Trojkanyla s HG okluzální kanylou .045. Dvojkanyly se dvěma typy gingiválních háčků. Vše slot .018. Varianty k bodování na kroužky a k přímému lepení.

Výrobce:  G&H Orthodontics

miniPrevail - jednokanyly nekonvert. 1. molár

Kanyly na 1. moláry - horizontální a vertikální střední osa kanyly, výrazné barevné značení kvadrantů a paralelní stěny kanyly pro velmi snadné dosazení. M-D vzdálenost 4,2 mm. Sešikmená okluzální stěna a elegantní háček zaručují více komfortu a jednodušší bonding. Trychtýřový vstup, 80 mesh mřížková baze a okluzální/gingivální zářezy pro snazší uchopení pinzetou.

Výrobce:  G&H Orthodontics

miniPrevail - jednokanyly nekonvert. 2. molár

Kanyly na 2. moláry - horizontální a vertikální střední osa kanyly, výrazné barevné značení kvadrantů a paralelní stěny kanyly pro velmi snadné dosazení. M-D vzdálenost 3,2 mm. Sešikmená okluzální stěna a elegantní háček zaručují více komfortu a jednodušší bonding. Trychtýřový vstup, 80 mesh mřížková baze a okluzální/gingivální zářezy pro snazší uchopení pinzetou.

Výrobce:  G&H Orthodontics

miniPrevail - jednokanyly nekonvert. k bodování

Kanyly k bodování na kroužky na 1. a 2. molár - design a vlastnosti shodné s kanylami miniPrevail k přímému lepení. M-D vzdálenost 4,2 mm a 3,2 mm.

Výrobce:  G&H Orthodontics

TULIP bukální kanyly

Bukáln kanyly Tulip vděčí za svůj název vstupnímu otvoru ve tvaru tulipánu. Otvor je úmyslně nadimenzován do velkých rozměrů, aby umožňoval rychlé a snadné zavádění oblouků. Pacienta potěší extrémně plochý design, který ručí za jeho vysoký komfort.

Výrobce:  Forestadent

Viper - dvojkanyly kombinované

Dvojkanyly Viper jsou kombinované - pro použití na EO tah - základní slot .018 nebo .022 doplněný kanylou .045

Výrobce:  G&H Orthodontics

Viper - jednokanyly konvertibilní

Volitelnou alternativou je jednokanyla konvertibilní - low profile. Mimořádně gracielní plošku lze snadno odstranit a tím získat variantu kanyly podobného typu ko u zámku.

Výrobce:  G&H Orthodontics

Viper - jednokanyly nekonvertibilní

TOP SELLER! Elegantní a stylové - kanyly Viper se mohou pochlubit nejnovějším typem oblíbeného designu, žádaného profesionály pro pohodlnou léčbu, snadné nasazení a zkrácení doby strávené v ordinaci.

Výrobce:  G&H Orthodontics

Viper - MINI 2. MOLÁR

Řadu Viper významně doplňuje volitelná varianta MINI kanyl na 2. molár - lepí se na hrbolek, nikoliv vycentrovaný.

Výrobce:  G&H Orthodontics