FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  2 Stomatologie  /  2.10. Otiskování  /  2.10.05. Ot. lžíce | ocel neperforovaná

Ot. lžíce | ocel neperforovaná

Bez retenčních okrajů

Neperforované ocelové otiskovací lžíce bez retenčních okrajů pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Velikosti 1-6, barevné značení pro rychlou orientaci zubaře. Dostupné také částečně lžíce. Vynikající kvalita za nejlepší cenu!

Výrobce:  ASA Dental

Bez retenčních okrajů - ANATOMIC

Neperforované ocelové - ANATOMIC otiskovací lžíce bez retenčních okrajů pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Velikosti 1-6, barevné značení pro rychlou orientaci zubaře. Anatomické tvarování horní čelisti v oblasti klenby dásní, dolní čelist stejná jako neperforované bez retenčních okrajů. Vynikající kvalita za nejlepší cenu!

Výrobce:  ASA Dental

Retenční okraj - anteriorně nížší

Neperforované ocelové anteriorně snížené otiskovací lžíce s retenčním okrajem pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Pevné a zesílené okraje zajišťují rigiditu lžíce a tím i přesnost otisku. Velikosti 1, 4, 7, 20, 21, 22 viz níže.

Výrobce:  ASA Dental

Retenční okraj - bezzubá čelist

Neperforované ocelové otiskovací lžíce s retenčním okrajem pro bezzubou čelist (ocel 18/08). Pevné rigidní lžíce. 


Výrobce:  ASA Dental

Retenční okraj - NEW SUPER

Neperforované ocelové "NEW SUPER" otiskovací lžíce s retenčním okrajem pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Velikosti 1-5, barevné značení pro rychlou orientaci zubaře.

Výrobce:  ASA Dental

Retenční okraj - PERMA-LOCK

Neperforované ocelové "PERMA-LOCK" otiskovací lžíce s retenčním okrajem pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Pevné a zesílené okraje zajišťují rigiditu lžíce a tím i přesnost otisku. Velikosti 1-6, barevné značení pro rychlou orientaci zubaře. Dostupné také částečně lžíce.

Výrobce:  ASA Dental

Retenční okraj - PERMA-LOCK ANATOMIC

Neperforované ocelové "PERMA-LOCK ANATOMIC" otiskovací lžíce s retenčním okrajem pro ozubenou čelist (ocel 18/08). Pevné a zesílené okraje zajišťují rigiditu lžíce a tím i přesnost otisku. Velikosti 1-6, barevné značení pro rychlou orientaci zubaře. Anatomické tvarování horní čelisti v oblasti klenby dásně, dolní čelist stejná jako PERMA-LOCK.

Výrobce:  ASA Dental

Retenční okraj - PERMA-LOCK HIGH GRIP

Neperforované ocelové "PERMA-LOCK HIGH GRIP" otiskovací lžíce se zvýšeným retenčním okrajem a vnitřní saténovou povrchovou úpravou s vysokou přilnavostí.

Výrobce:  ASA Dental