FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  2 Stomatologie  /  2.01. EDUKACE | videa

EDUKACE | videa

Ena Matrix - vyzkoušejte!

Vyzkoušejte dokonalý a promyšlený systém sekčních matric ENA MATRIX - kroužky, matrice, klínky. Umožní vám reprodukovat perfektní kompozitní kontakty a dokonalou anatomii zubů.

Výrobce:  Micerium S.p.A.
kw1

EnaCem HV - estetické fazety Dr. VANINI

Cementování estetických fazet novým světlem polymerujícím cementem - klinický případ Dr. Lorenzo VANINI. Představíme nejen novinku v sortimentu umožňující vytvořit velmi tenkou vrstvu mezi zubem a fazetou, ale uvidíte podrobný návod celého procesu dostavby - od dočasných fazet po finální řešení. Délka cca 2:00 min.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Enamel Plus HRi - DAWID PISUK

Enamel Plus HRI - Rekonstrukce předních řezáků - lek. dent. Dawid Pisuk, Polsko. Úchvatné video a skvělý konečný výsledek!. Délka videa: 4:34 min. Zdroj: YouTube/Micerdent Materialy Stomatologiczne

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Enamel Plus HRi - LORENZO VANINI

Enamel Plus HRi v rukou svého tvůrce - Dr. Lorenzo Vanini. Přímá restaurace frontálních zubů - za použití pouze 2 dentinů a 1 skloviny. JEDNODUŠE, ESTETICKY a RYCHLE. Nejlepší estetický výsledek docílíte pouze s HRi = jediný kompozit s lomem světla jako má přirozená sklovina. Délka videa: 4:30 min. Zdroj YouTube/Micerium S.p.A.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Enamel Plus HRi BioFunction

Video práce s kompozitním materiálem Enamel Plus HRi BioFunction (bez obsahu Bisfenolu). Délka videa: 8:16 min. Zdroj: YouTube/Dentonet.sk

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Enamel Plus TEMP - Daniele Rondoni

Estetická pryskyřice pro provizoria - restaurace z fluorescentního dentinu a skloviny jsou velmi podobné definitivním pracem z keramiky. Video názorně ukazuje celý postup práce s prášky a tekutinami Enamel Plus TEMP. Délka videa 13:49 min. Zdroj: YouTube.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Enamel SHINY - produktové video

Znáte lešticí systém ENAMEL PLUS SHINY? Pokud ano, možná se dozvíte něco nového a pokud ne, tak rozhodně stojí za shlédnutí video a krátké představení produktu. Délka videa: 11:13 min. Zdroj: YouTube/Micerdent Materialy Stomatologiczne

Výrobce:  Micerium S.p.A.

If you draw it, you do it - Vassnia NIZAMA

Umíte to nakreslit? Dolní frontální zuby...jestliže si je namalujete, tak to zvládnete! Prof. Nizama se specializuje na estetické restaurace, morfologii předního a postranního úseku, a jak docílit z kompozitu přirozený vzhled zubu.

Výrobce:  Micerium S.p.A.