FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  2 Stomatologie  /  2.14. Smile Line - Style Italiano

Smile Line - Style Italiano

Compo - Brush

Compo-Brush navržené odbornou komunitou Style Italiano jsou štětce pro nanášení kompozitních stainů. Černá syntetická vlákna štětců dodávají vynikající optický kontrast s maximální přesností. Práce se tak stává vyšším standardem, než který je běžně na trhu. Vyměnitelné koncovky štětců - pro přední a posteriorní úsek.

Výrobce:  Smile Line

Flexipalette - kontrastory

Flexipalette Vám pomůže dovést Vaši fotodokumentaci k dokonalosti. Kontrastory černé barvy a různých tvarů pro intraorální fotografování.

Výrobce:  Smile Line

H2O

HYGIENICKÝ, LOGICKÝ, ERGONOMICKÝ stojan doplňující všechny praktické pomůcky v laboratoři při práci s keramikou.

Výrobce:  Smile Line

iMIX tekutina

Nová modelovací tekutina vhodná jak pro vysokotavitelnou, tak pro nízkotavitelnou keramiku. Vynikající modelační a elastické vlastnosti, vhodná pro všechny typy keramiky, prodloužená pracovní doba. Balení 200 ml nebo 1000 ml.

Výrobce:  Smile Line

Implant Base Holder

Nové kleště navržené s inovovanou špičkou - dva polokruhy tvořící 1,4 mm cylindr s 90° krčkem při uzavření kleští. Pro snadné uchopení kovového spoje implantátu - "must have" každého zubního technika.

Výrobce:  Smile Line

Mariano Maurizi kolekce

Nová kolekce Mariano Maurizi vyvinutá ve spolupráci se Smile Line užívá kvalitu štětců řady RSPCT. Podívejte se na sortiment, který používá Mariano při technice, kterou vyučuje po celém světě. Na objednávku.

Výrobce:  Smile Line

Matisse nástroje

Společně s Maratem Awdaljanem, vynálezcem softwaru Matisse, vytvořila firma Smile Line tuto unikátní sadu se základními nástroji potřebnými pro dosažení dokonalých výsledků s Matisse_Optishade. Na objednání.

Výrobce:  Smile Line

MDP2 - NOVINKA 2022

Smile Lite MDP2 (Mobile Dental Photography). Unikátní produkt uvedený na trh před třemi lety nyní v inovované verzi! Světlo připojené k mobilnímu telefonu otevírá nové možnosti k rychlému a prefesionálnímu řešení Vašich fotografií. Nově s rukojetí Bluetooth pro snazší manipulaci.

Výrobce:  Smile Line

MY SHADE GUIDE

Nástroj pro vytvoření vlastního vzorníku barev. Vše lze samostatně dokupovat.

Výrobce:  Smile Line

OPTISHADE - CompoShade

NOVINKA je výsledkem spolupráce firmy Smile Line SA a Micerium S.p.A. a STYLEITALIANO - digitální odečet barvy kompozitního systému Enamel Plus HRi a Bio Function pomocí aplikace CompoShade. Dokonalá kuchařka pro spolupráci zubaře a laboratoře nabídne ten nejdokonalejší recept pro docílení vysoce estetické rekonstrukce podobné přirozenému zubu.

Výrobce:  Smile Line SA a Micerium SpA

OPTISHADE - Matisse

NOVINKA z dílny STYLEITALIANO a firmy Smile Line - zařízení pro správný odečet a kalibraci barvy. Vše, co potřebujete vědět o Optishade naleznete zde. Aplikace Matisse pro práci s keramikou.

Výrobce:  Smile Line SA

Porcelain Sampler

Velmi přesné zařízení pro výrobu vlastního vzorníku barev - z keramiky, ale také z kompozitu

Výrobce:  Smile Line

RSPCT štětce / laboratoř

Smile Line po více než 20 letých výzkumech přináší na trh převratnou novinku - štětce na keramiku, které jsou vyráběné ze 100 % syntetických vláken. Je tady alternativa šetrná ke zvířatům, už žádné přírodní štětiny z lasičky sibiřské jinak též norka sibiřského (štětce Kolinsky)! Na objednávku.

Výrobce:  Smile Line

SLIM PAD PRO

Nechte se rozmazlovat. Položte si otázku "proč ano?" a "proč ne?". Pracujete s vášní a nadšením?  Pak SlimPad PRO je bezesporu nejexkluzivnější pomůcka ve své kategorii. Nyní i s možností oddělit víko a použít desku při demo akcích (magnetické panty).

Výrobce:  Smile Line

Smile Line....because you are unique

Tato krátká fráze podtrhuje skutečnost, na kterou rádi v dnešním světě, plném norem a standardních postupů, zapomínáme. Současně vyzvihuje účel vzniku Smile Line: vývoj, výroba a marketing personalizovaných produktů té nejvyšší úrovně, které odpovídají kreativním potřebám každodenní práce zubního lékaře.

Výrobce:  Smile Line

SMILE LITE

Definice barvy zubu je jednodušší a spolehlivější než jste si kdy dokázali vůbec představit! Bez správného nástroje se může stát pořízení definice barvy velmi riskantním a zapřičinit nepřesnosti při restauraci zubů.

Výrobce:  Smile Line

STYLE ITALIANO

Odborná skupina nadšených klinických pracovníků a výzkumníků - založená v roce 2008. Zde naleznete přehled výrobců, s kterými Style Italiano spolupracuje

Výrobce:  -

VENEER ME

MAXIMÁLNÍ BEZPEČÍ pro vaše fazety - snadná manipulace, přenos a doprava.

Výrobce:  Smile Line