FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  2 Stomatologie  /  2.14. Smile Line - Style Italiano

Smile Line - Style Italiano

Compo - Brush

Compo-Brush navržené odbornou komunitou Style Italiano jsou štětce pro nanášení kompozitních stainů. Černá syntetická vlákna štětců dodávají vynikající optický kontrast s maximální přesností. Práce se tak stává vyšším standardem, než který je běžně na trhu. Vyměnitelné koncovky štětců - pro přední a posteriorní úsek.

Výrobce:  Smile Line

Flexipalette - kontrastory

Flexipalette Vám pomůže dovést Vaši fotodokumentaci k dokonalosti. Kontrastory černé barvy a různých tvarů pro intraorální fotografování.

Výrobce:  Smile Line

H2O

HYGIENICKÝ, LOGICKÝ, ERGONOMICKÝ stojan doplňující všechny praktické pomůcky v laboratoři při práci s keramikou.

Výrobce:  Smile Line

iMIX tekutina

Nová modelovací tekutina vhodná jak pro vysokotavitelnou, tak pro nízkotavitelnou keramiku. Vynikající modelační a elastické vlastnosti, vhodná pro všechny typy keramiky, prodloužená pracovní doba. Balení 200 ml nebo 1000 ml.

Výrobce:  Smile Line

Implant Base Holder

Nové kleště navržené s inovovanou špičkou - dva polokruhy tvořící 1,4 mm cylindr s 90° krčkem při uzavření kleští. Pro snadné uchopení kovového spoje implantátu - "must have" každého zubního technika.

Výrobce:  Smile Line

MDP2 - NOVINKA 2022

Smile Lite MDP2 (Mobile Dental Photography). Unikátní produkt uvedený na trh před třemi lety nyní v inovované verzi! Světlo připojené k mobilnímu telefonu otevírá nové možnosti k rychlému a prefesionálnímu řešení Vašich fotografií. Nově s rukojetí Bluetooth pro snazší manipulaci.

Výrobce:  Smile Line

MY SHADE GUIDE

Nástroj pro vytvoření vlastního vzorníku barev. Vše lze samostatně dokupovat.

Výrobce:  Smile Line

OPTISHADE

NOVINKA z dílny STYLE ITALIANO - zařízení pro správný odečet a kalibraci barvy. Vše, co potřebujete vědět o Optishade naleznete zde.

Výrobce:  Smile Line SA

Porcelain Sampler

Velmi přesné zařízení pro výrobu vlastního vzorníku barev - z keramiky, ale také z kompozitu

Výrobce:  Smile Line

RSPCT štětce / laboratoř

Smile Line po více než 20 letých výzkumech přináší na trh převratnou novinku - štětce na keramiku, které jsou vyráběné ze 100 % syntetických vláken. Je tady alternativa šetrná ke zvířatům, už žádné přírodní štětiny z lasičky sibiřské jinak též norka sibiřského (štětce Kolinsky)!

Výrobce:  Smile Line

SLIM PAD PRO

Nechte se rozmazlovat. Položte si otázku "proč ano?" a "proč ne?". Pracujete s vášní a nadšením?  Pak SlimPad PRO je bezesporu nejexkluzivnější pomůcka ve své kategorii. Nyní i s možností oddělit víko a použít desku při demo akcích (magnetické panty).

Výrobce:  Smile Line

Smile Line....because you are unique

Tato krátká fráze podtrhuje skutečnost, na kterou rádi v dnešním světě, plném norem a standardních postupů, zapomínáme. Současně vyzvihuje účel vzniku Smile Line: vývoj, výroba a marketing personalizovaných produktů té nejvyšší úrovně, které odpovídají kreativním potřebám každodenní práce zubního lékaře.

Výrobce:  Smile Line

SMILE LITE

Definice barvy zubu je jednodušší a spolehlivější než jste si kdy dokázali vůbec představit! Bez správného nástroje se může stát pořízení definice barvy velmi riskantním a zapřičinit nepřesnosti při restauraci zubů.

Výrobce:  Smile Line

STYLE ITALIANO

Odborná skupina nadšených klinických pracovníků a výzkumníků - založená v roce 2008. Zde naleznete přehled výrobců, s kterými Style Italiano spolupracuje

Výrobce:  -

VENEER ME

MAXIMÁLNÍ BEZPEČÍ pro vaše fazety - snadná manipulace, přenos a doprava.

Výrobce:  Smile Line