FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  2 Stomatologie  /  2.04. Bonding & Etching

Bonding & Etching

RELIANCE Assure® PLUS

JEDNA LAHVIČKA NA VŠECHNO! Umocňuje adhezi  na normální, atypickou, suchou, nebo lehce kontaminovanou sklovinu. Nyní nově na povrchy ze ZIRCONU a dočasné akrylové zuby / můstky - aniž by bylo nutno použít primer. Tento univerzální bond lze také použít na kovové a keramické konstrukce - také bez použití primeru. Townie Choice Award Winner 2023 "Best Bonding Primer" ocenění už 10 let po sobě!

Výrobce:  Reliance Orthodontics

ENA BOND SE....(self etching)

NOVINKA! Samoleptací adhezívum vykazující nadprůměrné vazební schopnosti (s dentinem 24 Mpa, s neleptanou sklovinou 17 Mpa, s leptanou sklovinou 20 Mpa). Speciální složení na bázi vody!

Výrobce:  Micerium

ENA BOND....(etch & rinse) BIO

Jednosložkový univerzální bonding V. generace - na bázi ethanolu. Nadprůměrné vazební schopnosti 30 Mpa! Použití při polymeraci světlem - možné kombinovat s bílou lahvičkou (katalyzátor pro duální chemickou reakci), např. při lepení sklovlákenných čepů. Oba produkty jsou bez obsahu BisGMA = neobsahují Bisfenol-A.

Výrobce:  Micerium

ENA ETCH 37 % kys. fosforečná

Leptadlo - 37% kyseliny fosforečné. JUMBO stříkačka - obsahuje 25 ml + přídavné stříkačky 2 x 2 ml. Samostatně lze dokoupit 2 stříkačky á 2 ml. Červená barva.

 

Výrobce:  Micerium

ENA Etch 9,6 % kys. fluorovodíková

Leptadlo - kyselina fluorovodíková v gelu 9,6 %. Ve spojení se Silan Porcelain Primer tvoří vynikající řadu vazebného systému na keramický základ (můstky a korunky z keramiky, v ortodoncii kovové zámky na povrchy z keramiky či keramické zámky). Systém obsahuje také ochranný lak a kanyly.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

ENA ETCH REPAIR

SET na opravu keramiky  - s obsahem 9,6 % kyseliny fluorovodíkové. Ve spojení se Silan Porcelain Primer tvoří vynikající řadu vazebného systému na keramický základ (můstky a korunky z keramiky, v ortodoncii kovové zámky na povrchy z keramiky či keramické zámky). Systém obsahuje také ochranný lak a kanyly.

Výrobce:  Micerium

Ena Flow SEALANT - BIO

Pečetidlo na fisury a praskliny přirozených zubů a okrajů kompozitních rekonstrukcí - nyní inovovaný v kvalitě BIO. Světlem tuhnoucí - v mírně tekutější konzistenci FLOW. Ideální použití také v ortodoncii - je rtg kontrastní.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

ENA SEAL....(etch & rinse)

Dvousložkové adhezívum IV. generace - použitím Ena Bondu jako primeru a nanesením Ena Sealu jako druhé vrstvy nenaplněné pryskyřice obdržíte perfektní uzávěr - bonding typu "etch & rinse". Vynikajicí vazební schopnosti s dentinem - 24 Mpa.

 

Výrobce:  Micerium

ENA TENDER REPAIR

Adhezivní systém na opravu keramiky a kovu - bez obsahu kyseliny. Systém obsahuje samopolymerující bonding na kovovou strukturu a opákní pasty na kov a keramiku.

 

Výrobce:  Micerium

PrimeBond7 - self etch

NOVINKA! 3 v 1: etching, primer a bond = all in one! Jednosložkové samoleptací adhezívum SE (self-etch) 7. generace. Polymerace světlem. Vykazuje nadprůměrné vazební schopnosti (s dentinem 26 MPa, se sklovinou 24 MPa).

Výrobce:  Schütz Dental, Německo

Reliance Assure® Universal Bonding Resin

Bond na bázi pryskyřice umocňuje adhezi na normální, atypickou, suchou, nebo lehce kontaminovanou sklovinu. Tento univerzální bond je možné použít na kovový základ u restaurací, aniž by bylo nutné použít další primer.

Výrobce:  Reliance Orthodontics

Reliance Gel Etching

Leptadlo na bázi 37 % kyseliny fosforečné. Stříkačka 6,5 g - zelená barva. Ekonomická verze.

Výrobce:  Reliance Orthodontics

RELIANCE Metal Primer

Primer pro adhezi na kovový základ - zlato, amalgám, ocel a akrylová provizoria. Výrobce orto adhezív Reliance Orthodontics. Lahvička 8 ml

Výrobce:  Reliance Orthodontics

RELIANCE Plastic Conditioner

Kondicionér pro lepení plastových orto zámků, nebo lepení velkých akrylových ortodontických aparátků. Používá se také na lepení zámků na rekonstruované zuby z kompozita. Lahvička 10 ml

Výrobce:  Reliance Orthodontics

RELIANCE Porc-Etch 4 % kys. fluorovodíková

Leptadlo na bázi 4% kys. fluorovodíkové pro lepení např. ortodontických zámků na keramický základ (korunky, fazety apod.). Balení obsahuje také lahvičku s bariérou v gelu.

Výrobce:  Reliance Orthodontics

RELIANCE Porcelain Conditioner

Kondicionér pro adhezi na keramické korunky (keramika, lithium disilikát, zircon). První krok před aplikací ASSURE PLUS případně leptadla na bázi kyseliny fluorovodíkové. Lahvička 8 ml

Výrobce:  Reliance Orthodontics

RELIANCE SEALANT - L.E.D. PRO SEAL

NOVINKA! OCHRANA SKLOVINY NA 2 ROKY. První sealant, který polymeruje bez kyslíkové inhibiční vrstvy. To vytváří hladký pevný povrch, který chrání sklovinu.

Výrobce:  Reliance Orthodontics