FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  2 Stomatologie  /  2.05. Stripping - IPR

Stripping - IPR

DentaSonic a filozofie firmy

DentaSonic™ - objevte jediný a jedinečný neinzvazivní systém pro stripping. Řešení pro ortodoncii (vyvinuto a testováno pro neviditelná rovnátka), stomatologii a profylaxi. Všestranné - pro redukci skloviny v aproximální oblasti (IPR), finishing & polishing, endo.

Výrobce:  DS DentaSonic SA

Dentasonic Box Sequence

Jak na to? Videoukázka doporučuje sekvenci použití aproximálního strippingu (IPR).

Výrobce:  DentaSonic

DentaSonic | Basic Set Aligner

Basic Set - vodou chlazený násadec s redukcí 4:1. Ideální úvodní sada pro oboustranný neinvazivní stripping (aproximální korekci/redukci skloviny) finishing a leštění v ortodoncii, lingvální a alignery.

Výrobce:  DS DentaSonic SA

DentaSonic | IPR-EVO

IPR-EVO - bezdrátový a bezpečný, univerzální a snadný systém. Set vyvinutý zvláště pro použití v ortodoncii - pro redukci skloviny a vytvoření žádaného mezizubního prostoru. Doporučený protokol použití: pilka pro otevření mezizubního prostoru, oboustranné brusné pásky různých mikronů a pásky pro fishing a polishing.

Výrobce:  DS DentaSonic SA

DentaSonic | PÁSKY Automatic Strip

Automatic Strip - neinvazivní IPR (Inter-proximal reduction). Bezpečný a šetrný systém pro ochranu skloviny vašich pacientů. DiaStrip, DiaSaw, DiaBee, Resin DiaStrip diamond-coated, PoliStrip. Jednostranné a oboustranné.

Výrobce:  DS DentaSonic SA

Dr. Greco - IPR

Dr. Greco - video ukázky strippingu.

Výrobce:  DentaSonic

DR. HAKIM - IPR

Nechte se vést - ukázka z praxe. Dr. HAKIM.

Výrobce:  DentaSonic