FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  2 Stomatologie  /  2.02. Enamel Plus HRi

Enamel Plus HRi

Enamel Plus HFO a HRi - Doplňky

Doplňkové výrobky - vzorníky barev, stojánky, chromatické tabulky apod.


 

Výrobce:  Micerium

Enamel Plus HRi v ordinaci

Pro maximální využití vlastností systému Enamel Plus HRi doporučujeme postupovat technikou anatomické stratifikace (vrstvení) dle Dr. Lorenza Vaniniho.

 

Výrobce:  Micerium

HRi - Dentiny

Moderní kompozitní systém obsahuje dentiny o fluorescenci kalibrované dle přirozeného zubu. Průměrné chroma (zabarvení) přirozených zubů je na úrovni 500 nm. "A" odstíny dle Vita jsou velmi blízké průměrnému chroma přirozených zubů...viz dále

Výrobce:  Micerium

HRi - Flow BIO

Mikrohybridní světlem tuhnoucí fluorescentní flow kompozit, vysoce naplněný = 77 % hmotnosti. Bez obsahu BisGMA (neobsahuje Bisfenol-A)

 

Výrobce:  Micerium

HRi - Intenzivní barvy

Intenzivní barvy
Pro další charakterizace skloviny (trhliny a obláčky) jsou používány odstíny IM - intenzivní mléčná, IWS - intenzivní bílé skvrnky, IW - intenzivní bílá.

Výrobce:  Micerium

HRi - Sety karpule

Systém HRi nabízí libovolné velikosti setů karpulí tak, aby splňovaly požadavky kteréhokoliv zubního lékaře. Sety karpulí obvykle nedržíme skladem a jsou pouze na objednání.

Výrobce:  Micerium

HRi - Sety stříkačky

Sety Enamel Plus HRi - Nový systém nabízí libovolné velikosti setů tak, aby splňovaly požadavky kteréhokoliv zubního lékaře. Zde najdete i výhodný mini lešticí set CHA.

 

Výrobce:  Micerium

HRi - Skloviny

HRi univerzální sklovina (Universal Enamel = UE). Pro obdržení kompozitní sklovinné hmoty mající stejné vlastnosti přirozené sloviny, je nutné mít vysoce průsvitnou sklovinu se stejným indexem lomu světla jako přirozená sklovina...

 

Výrobce:  Micerium

Rainbow Kit

Set obsahující opalescentní, intenzivní barvy a stainy. Pro docílení maximálně možné estetické věrnosti restaurovaných zubů.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Systém Enamel Plus HRi

Enamel Plus HRi je světlem tuhnoucí radioopákní kompozit pro přímé a nepřímé rekonstrukce frontálního a distálního úseku. Splňuje normy ISO 4049:2000. Skládá se z následujících komponentů.

 

Výrobce:  Micerium