FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  2 Stomatologie  /  2.12. Ochrana, hygiena  /  2.12.10. Ostatní ochrana

Ostatní ochrana

Čepice na gumičku z PPSB

Čepice z netkané textilie, 10 g/m2, na gumičku, 42 cm, bílá, balení 100 ks.

Výrobce:  Vetro Design

Čepice na gumičku z TNT

Jednorázová čepice na gumičku z netkané textilie TNT. Univerzální velikost, velmi praktická tenká 12 g/cm2. Dostupná v 7 barvách - pouze velkoodběr 1000 ks.

Výrobce:  Dispotech, Itálie

HeadRest návleky na podhlavníky

Univerzální jednorázové návleky na podhlavníky stomatologických souprav. 2-vrstvé: celulóza + PE folie na gumičku. Velikost 27 x 33 nebo 29 x 30 cm. Balení 500 ks, 175 ks a 100 ks.

Výrobce:  Vetro Design

Kombinéza z PPSB

Ochranná kombinéza s kapucí z polypropylenové netkané textilie SPUNBOND. Odpuzuje vodu, chrání proti vlhkosti a potu. Určená k jednorázovému použití. NA OBJEDNÁVKU.

Výrobce:  Vetro Design

Lékařský plášť z PPSB

Lékařský plášť z polypropylenové netkané textilie SPUNBOND. Odpuzuje vodu, chrání proti vlhkosti a potu. Určený k jednorázovému použití.

Výrobce:  Vetro Design

Návleky na boty - CPE folie

Jednorázové návleky na boty z CPE folie (polyethylén s obsahem chloru), 2G/3G, modré/zelené, balení 100 ks. NA OBJEDNÁVKU.

Výrobce:  Vetro Design

Návleky na boty - PPSB

Jednorázové návleky na boty z netkané polypropylénové folie SPUNBOND (PPSB), zelené/modré/bílé, balení 100 ks. NA OBJEDNÁVKU.

Výrobce:  Vetro Design

Potah na křeslo z PPSB

Potah na křeslo z netkané polypropylénové textilie  SPUNBOND (PPSB). Prodyšný, odpuzuje vodu. Balení obsahuje potah sedadla, opěradla a opěrky hlavy (vel. 27 x 33 cm). Barvy bílá, modrá, zelená.

Výrobce:  Vetro Design

Tray papír 28x18

Speciální papír z krepu lze použít jako podložku do tácků na nástroje, přpadně kazet. Rozměr 28 x 18 cm, sortiment několika barev. Balení 250 ks. Vyrobeno v Itálii z vysoce kvalitních surovin.

Výrobce:  Dispotech, Itálie