FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  2 Stomatologie  /  2.02. Enamel Plus HRi  /  2.02.02. HRi Sety stříkačky

HRi Sety stříkačky

CHF4 - Rainbow Kit

Set obsahující opalescentní, intenzivní barvy a stainy. Pro docílení maximálně možné estetické věrnosti restaurovaných zubů. Set v současné době nedovážíme, všechny komponenty lze zakoupit samostatně.

Výrobce:  Micerium S.p.A.

CHR11 - ÚVODNÍ SET 11 STŘÍKAČEK

Set CHR11 - Enamel Plus HRi - je úvodní set 11 stříkaček á 5 g, který Vám umožní pracovat s celým systémem za zvýhodněnou cenu. Obsahuje 7 dentinů, 3 univerzální skloviny a 1 intenzivní bílou sklovinu IWS (intensive white spot). K setu je dodáván vzorník zdarma. Mini lešticí set CHA za zvýhodněnou cenu k setům .

Výrobce:  Micerium

CHR12 - SET 12 STŘÍKAČEK | BIO FUNCTION

Set CHR12 - Enamel Plus HRi BIO FUNCTION - je kompletní set 12 stříkaček á 5 g, který Vám umožní pracovat s celým systémem BIO FUNCTION za zvýhodněnou cenu. Obsahuje 9 dentinů, 3 univerzální skloviny. K setu je dodáván vzorník zdarma. Mini lešticí set CHA za zvýhodněnou cenu k setům .

Výrobce:  Micerium

CHR15 - KOMPLETNÍ SET 15 STŘÍKAČEK

Set CHR15 - Enamel Plus HRi - je kompletní set 15 stříkaček á 5 g, který Vám umožní pracovat s celým systémem za zvýhodněnou cenu. Obsahuje 9 dentinů, 3 univerzální skloviny a 3 intenzivní bílé skloviny. K setu je dodáván vzorník zdarma, případně volitelná ohřívačka kompozit CHC3. Mini lešticí set CHA za zvýhodněnou cenu k setům .

 

Výrobce:  Micerium

CHR6B - ZKUŠEBNÍ SET 6 STŘÍKAČEK

Set CHR6B - Enamel Plus HRi - je zkušební set 6 stříkaček á 2,5 g, který Vám umožní  seznámit se se systémem Enamel Plus HRi. Stříkačky jsou plněny do 2,5 g. Obsahuje 4 dentiny a 2 univerzální skloviny, stojánek. Mini lešticí set CHA za zvýhodněnou cenu k setům .

Výrobce:  Micerium

CHR6BFD - ZKUŠEBNÍ SET 6 STŘÍKAČEK | BIO FUNCTION

Set CHR6BFD - Enamel Plus HRi BIO FUNCTION - je zkušební set 6 stříkaček á 2,5 g, který Vám umožní  seznámit se se systémem Enamel Plus HRi BIO FUNCTION (neobsahuje BPA). Stříkačky jsou plněny do 2,5 g. Obsahuje 4 dentiny a 2 univerzální skloviny, stojánek. Mini lešticí set CHA za zvýhodněnou cenu k setům .

Výrobce:  Elsodent

CHRBIOK2 - POZNEJTE SORTIMENT BIO

Vše pro biokompatibilní restaurace na dosah ruky - v jednom startovacím setu. Celý systém bez obsahu BisGMA (neuvolňuje Bisfenol-A). NOVINKA.

Výrobce:  Micerium

CR3E - SET SKLOVIN UE

Set CR3E - Enamel Plus HRi - zkušební set 3 sklovin UE (Universal Enamel) á 2,5 g, který Vám umožní  seznámit se s třemi stupni jasu sklovin obsahujících nano částice. Stříkačky jsou plněny do 2,5 g. Set obsahuje UE1, UE2, UE3, baleno v blistru. Mini lešticí set CHA za zvýhodněnou cenu k setům .

Výrobce:  Micerium

CR3FB - SET SKLOVIN BF | BIO FUNCTION

Set CR3BF - Enamel Plus HRi BIO FUNCTION - zkušební set 3 sklovin BF (Bio Function - neobsahuje BPA) á 2,5 g, který Vám umožní  seznámit se s třemi stupni jasu sklovin BIO FUNCTION. Stříkačky jsou plněny do 2,5 g. Set obsahuje BF1, BF2, BF3, baleno v blistru. Mini lešticí set CHA za zvýhodněnou cenu k setům .

Výrobce:  Micerium

CR3FBF - Pedodontic BIO KIT

Startovací se pro použití v pedostomatologii. Nejjasnější typ skloviny Bio Function a nejsvětlejší dentiny. Zdarma k setu pečetidlo také v kvalitě Bio = neobsahuje BisGMA. Set v současné době neprodáváme, komponenty lze zakoupit samostatně.

Výrobce:  Micerium S.p.A.