FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  1 Ortodoncie  /  1.03. Kanyly  /  1.03.03. Magnum

Magnum

Magnum™ - jednokanyly konvertibilní

Magnum™ bukální jednocestné kanyly konvertibilní jsou nejoblíbenějšími ze sortimentu konvertibilních kanyl. Komfortní design a spolehlivý prodloužený uzávěr kanyly je svařován a pájen, aby se zabránilo nežádoucímu uvolnění. Víčko se snadno "sloupne" pomocí Weingart nebo How kleští. Zahnutý a zaoblený tvar háčku na konci s kuličkou zabraňuje iritaci měkkých tkání. Mřížková 80 gauge mesh baze.

Výrobce:  G&H Orthodontics

Magnum™ - konvert. 2-kanyly, .018 gingiválně

Magnum™ bukální dvojcestné kanyly konvertibilní - dostupné v provedení k lepení a k bodování, slot .018 a .022. Přídatná kanyla .018 gingiválně.

Výrobce:  G&H Orthodontics

Magnum™ - konvert. 2-kanyly, HG gingiválně

Magnum™ bukální dvojcestné kanyly konvertibilní - dostupné v provedení k lepení a k bodování, slot .018 a .022. HG kanyla gingiválně (.045 nebo .051).

Výrobce:  G&H Orthodontics

Magnum™ - konvertibilní 3-kanyly

Magnum™ bukální trojcestné kanyly konvertibilní - dostupné v provedení k lepení a k bodování, základní slot .018 a .022. Přídatná kanyla .018. HG kanyla okluzálně (.045 nebo .051).

Výrobce:  G&H Orthodontics

Magnum™ - nekonvert. dvojkanyla, .018 okluzálně

Magnum™ bukální dvojcestné kanyly nekonvertibilní - dostupné v provedení k lepení a k bodování, slot .018 a .022. Přídatná kanyla .018 okluzálně.

Výrobce:  G&H Orthodontics

Magnum™ - nekonvertibilní Ricketts

Magnum™ bukální Ricketts dvojkanyly nebo trojkanyly. Straightwire. Trojkanyla s HG okluzální kanylou .045. Dvojkanyly se dvěma typy gingiválních háčků. Vše slot .018. Varianty k bodování na kroužky a k přímému lepení.

Výrobce:  G&H Orthodontics