FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ
ItalDent  /  Vzdělávání  /  Zahraniční akce

Vzdělávání

Vítejte v sekci VZDĚLÁVÁNÍ. V levém modrém MENU si zvolte, zda Vás zajímá DOMÁCÍ akce (organizovaná v ČR), nebo námi doporučená ZAHRANIČNÍ akce (obvyklým jazykem je angličtina BEZ překladu do ČJ).
Novinkou jsou také ON-LINE webináře, které bývají s mezinárodní účastí a jsou tudíž řazeny v zahraničních akcích.
Přihlášení je snadné, a to e-mailem na kontaktní osobu uvedenou u akce.

Zahraniční akce

Invisible Treatment of Adults

Neviditelná léčba dospělých kombinací FAS alignerů s estetickými zámky. Teoreticko-praktický kurz v prostorách firmy Forestadent zahrnuje rovněž prohlídku výrobní části a jednu společnou večeři. Pro rezervaci kontaktujte přímo Karin Gentz přiloženým registračním formulářem. Program viz níže.

Kdo:

Dr. Vittorio Cacciafesta

Kdy:

16. - 17. 5. 2024

Kde:

Pforzheim, Německo

Počet kreditů:      Cena: 450 EUR + VAT

Kontakt:

Karin Gentz karin.gentz@forestadent.com

FAX +497231459-102


FAS Aligners - training course

Ortodontický kurz FAS Aligners "Paradigma Shift in the Aligners Era"- aneb změňte vědomě způsob myšlení a ověřených postupů a seznamte se s jedinečným systémem neviditelných rovnátek FAS (Face Aligner System). Jazyk kurzu: anglický.

Kdo:

D. Martin, A. Canabez

G. Iodice, M. Magallon

Kdy:

17.-18.5.2024

Kde:

Milano, Itálie

Počet kreditů: 0      Cena: 500 EUR, 600 EUR od 15. 2. 2024

Kontakt:

registrace u organizátora

Dvoudenní intenzivní kurz si klade za cíl seznámit účastníky se systémem FAS aligner system s důrazem na jeho jedinečné vlastnosti, které jej odlišují od ostatních sytémů na trhu. Více informací v letáku nahoře.


1. mezinárodní GRAPHY MEETING | Frankfurt

GRAPHY pryskyřice a přímý tisk alignerů!  Jistě nejdiskutovanější téma na ortodontických akcích. Ve Frankfurtu Vám naši řečníci přinesou aktuální informace o nejnovějších klinických a vědeckých poznatcích, které budou v té době k dispozici. Setkání se uskuteční v místě jen 15 minut vzdáleném od frankfrutského letiště.

Kdo:

Tým přednášejících

Kdy:

6. 6. 2024

Kde:

Frankfurt, Německo

Počet kreditů: 0      Cena: 290/200 EUR

Kontakt:

Karin Gentz karin.gentz@forestadent.com

+49 7231 459-132

Pozvali jsme řečníky z několika evropských zemí a brzy zveřejníme podrobnosti o obsahu, jménech a prezentacích. Akce samozřejmě poskytne informace pro začátečníky, ale zároveň chceme propagovat i diskuzi mezi řečníky a zákazníky, kteří již s Graphy získali zkušenosti.

CENA platná do 31. 3. 2024: ortodontisté 290 EUR, asistentky 200 EUR. Cena neobsahuje VAT (DPH).


MASTER KURZ hands-on | Natural White Venners

DENTAL TALKS společně s INSIEME ACADEMY (nezisková organizace) pořádají dvoudenní Master kurz pro zubní lékaře na téma "Přirozeně bílé fazety". Kurz se koná na prestižním místě IDA - Istanbul Dental Academy, nové a moderní vzdělávací centrum. Jazyk anglický s překladem do ruštiny. V praktické části se rovněž seznámíte s Optishade by StyleItaliano, ke kterému je už k dispozici aplikace Composhade pro práci s kompozitním systémem Enamel Plus HRi a HRi Bio Function.

Kdo:

Daniele Rondoni

Kdy:

14. - 15. 6. 2024

Kde:

Istanbul, Turecko

Počet kreditů: 0      Cena: 19.600,- Kč

Kontakt:

j.dostalova@icloud.com | INSIEME ACADEMY

Za INSIEME ACADEMY: Jana Dostálová, Micerium S.p.A., Itálie. Přihlásit se můžete písemně na uvedený e-mail s udáním Vašich fakturačních údajů. Obdržíte potvrzovací e-mail s požadavkem na platbu/fakturou - platba v Kč. Přihláška je garantovaná po zaplacení účastnického poplatku.
Storno podmínky - s ohledem na limitovaný počet účastníků je organizátor akce nucen aplikovat případné poplatky za zrušení účasti z ceny kurzovného: více než 4 týdny před akcí = bez storno poplatku, 4 týdny - 5 dní před akcí = 50 % storno poplatku, 4 - 0 dní před akcí = 100 % storno poplatku. Děkujeme za pochopení.


MASTER COURSE

Srdečně zveme na dvoudenní Master kurz - nechte se vést spletitým uměním protetických řešení. Jazyk: anglický.

Kdo:

Mariano Maurizi

Kdy:

5. - 6. 7. 2024

Kde:

St-Imier, Švýcarsko

Počet kreditů: 0      Cena: 1.850,- EUR

Kontakt:

viz registrace


GRAPHY certification workshops

Z důvodu velkého zájmu, který převyšuje kapacitu jednoho kurzu, nyní Forestadent vypisuje 4x Graphy certifikační workshopy v Pforzheimu, sídlu firmy. Limitovaný počet účastníků 20 osob. Priorita bude dána podle pořadí registrace. Obsah programu: 1 denní certifikační workshop + prohlídka továrny Forestadent a 1 večeře. Více informací k programu včetně tipů na ubytování naleznete v přiloženém letáku.

Kdo:

Sven Bauer

Kdy:

14.3. | 11.7. | 5.9. | 7.11.

Kde:

Pforzheim, Německo

Počet kreditů: 0      Cena: 290 EU vč. VAT

Kontakt:

viz pozvánka

Vyplněné přihlášky (poslední strana programu) zašlete na e-mail karin.gentz@forestadent.com a po potvrzení uhraďte poplatek (bankovní spojení v přihlášce).


MB 5.0 1-year module

Straight wire McLaughlin-Bennet technika a roční modul celkem tří kurzů. Dva se budou konat ve Skopje a třetí v ústředí firmy Forestadent. Cyklus slibuje proniknutí do detailu straight wire techniky. Teoretická část kombinovaná s hands-on.

Kdo:

John Bennett

Daniele Cantarella

Kdy:

3 termíny viz program

Kde:

Skopje a Pforzheim

Počet kreditů: 0      Cena: 2.800/2.500 EU

Kontakt:

ortho.expert.mk@gmail.com

+389 75322966

1. modul | 20. - 22. 9. 2024 | Skopje, Makedonie * 2. modul | 29. 11. - 1. 12. 2024 | Skopje, Makedonie * 3. modul | 31. 1. - 1. 2. 2025 | Pforzheim, Německo, sídlo firmy Forestadent

Podrobný program: