FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ
ItalDent  /  Vzdělávání  /  Zahraniční akce

Vzdělávání

Vítejte v sekci VZDĚLÁVÁNÍ. V levém modrém MENU si zvolte, zda Vás zajímá DOMÁCÍ akce (organizovaná v ČR), nebo námi doporučená ZAHRANIČNÍ akce (obvyklým jazykem je angličtina BEZ překladu do ČJ).
Novinkou jsou také ON-LINE webináře, které bývají s mezinárodní účastí a jsou tudíž řazeny v zahraničních akcích.
Přihlášení je snadné, a to e-mailem na kontaktní osobu uvedenou u akce.

Zahraniční akce

Optishade & Matisse

Workshop organizovaný firmou Smile Line (Švýcarsko). Zájem o koncept neustále roste, a proto jsou vypsány další kurzy ve vzdělávacím středisku Smile Line. Registrace je možná pouze přímo u organizátora. Kurzovné obsahuje master model, estetický model, rámečky, coffe-breaky & obědy, firemní večeři v pátek večer a návštěvu dílen a muzea Omega. Jazyk kurzu: anglický.

Kdo:

Marat Awdaljan

Kdy:

12.-13.01.2024

Kde:

St-Imier, Švýcarsko

Počet kreditů: 0      Cena: 1.250,- EUR

Kontakt:

https://www.smileline.ch/en/education-center

Neváhejte a rezervujte si účast už nyní:
12. - 13. 1. 2024 | podrobný program a registrace zde

Exkluzivně a poprvé! - Návštěva hodinářských dílen a muzea Omega je součástí tohoto 2denního kurzu. Nahlédněte na výsledky minulého kurzu:


FAS Meeting 2024 | BARCELONA

Unikátní akce předvádějící FAS aligner systém... Seznámíte se s novou filozofií ve světě neviditelných rovnátek. Věhlasný tým přednášejících Vás uvede do světa, který není jedním z mnoha...Účastníci registrovaní u nás v ItalDentu výhodněji*!

Kdo:

tým odborníků viz pozvánka

Kdy:

5. - 6. 4. 2024

Kde:

Barcelona, Španělsko

Počet kreditů:      Cena: 15.900,- /18.000,-*

Kontakt:

pavlina.certykovcev@italdent.cz

Navštivte místa, kde se Gaudí a Picasso učili svému řemeslu. Obdivujte počátky první veřejné banky v Katalánsku v tzv. Smluvním sále. Postavena ve středověku hostila první operu uvedenou na Pyrenejském poloostrově.

Večerní PARTY v Bell Recó - stavba zahájena v roce 1940, ale trvala 12 let, a tak byla slavnostně otevřena až v roce 1952. Jedná se o letní sídlo katalánské buržoazie, exkluzivní místo na zelené ploše Maresme. Rozměry domu a jeho interiér, který má výjimečnou uměleckou hodnotu, fascinuje všechny, kteří mají rádi jedinečnost, nevšednost a unikátnost, kde se odlišnosti odráží v rafinované posloupnosti detailů. Zlákali jsme vás?


1. mezinárodní GRAPHY MEETING | Frankfurt

GRAPHY pryskyřice a přímý tisk alignerů!  Jistě nejdiskutovanější téma na ortodontických akcích. Ve Frankfurtu Vám naši řečníci přinesou aktuální informace o nejnovějších klinických a vědeckých poznatcích, které budou v té době k dispozici. Setkání se uskuteční v místě jen 15 minut vzdáleném od frankfrutského letiště.

Kdo:

Tým přednášejících

Kdy:

6. 6. 2024

Kde:

Frankfurt, Německo

Počet kreditů: 0      Cena: 290/200 EUR

Kontakt:

Karin Gentz karin.gentz@forestadent.com

+49 7231 459-132

Pozvali jsme řečníky z několika evropských zemí a brzy zveřejníme podrobnosti o obsahu, jménech a prezentacích. Akce samozřejmě poskytne informace pro začátečníky, ale zároveň chceme propagovat i diskuzi mezi řečníky a zákazníky, kteří již s Graphy získali zkušenosti.

CENA platná do 31. 3. 2024: ortodontisté 290 EUR, asistentky 200 EUR. Cena neobsahuje VAT (DPH).