FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  3 Laboratoře  /  3.09. Orto laboratoř  /  3.09.01. Expandéry

Expandéry

1. Expandér RAPID

Šrouby pro rychlou palatinální expanzi LEONE pro fixní aparátky - jsou známé více než 50 let po celém světě a s jistotou lze říci, že patří mezi nejlepší patrové expandéry na světě. Expandery serie 0620 jsou špičkové výrobky z nerezové biokompatibilní oceli.

Výrobce:  Leone S.p.A.

2. Expandér RAPID předtvarovaný

Expandér RAPID stejný jako 0620 pro totožná použití se stejnými biomechanickými vlastnostmi, avšak navržen s předtvarovanými rameny pro usnadnění práce technika a pro větší komfort pacienta.

Výrobce:  Leone S.p.A.

3. Expandér RAPID teleskopický

Expander RAPID s teleskopickými vodítky - pro zachování konstantní frikce po celou dobu expanze patra. Perfektně stabilní a malý. Sám se deaktivuje jakmile dosáhne maximálního limitu expanze a tím brání nežádanému přeléčení. 7 mm expander ideální pro velmi úzká patra. Expandéry 10 mm a 12 mm kompaktního designu pro snadné tvarování ramen a dosažení celkově malého rozměru aparátku.

Výrobce:  Leone S.p.A.

4. Expandér RAPID ortogonální

Expandér RAPID s ortogonálními rameny - ideální pro ortopedickou maxilární expanzi. Pro velmi úzká patra se snadnou aktivací. Rozměrově menší, avšak stabilní, komfortní a bezpečný.

Výrobce:  Leone S.p.A.