FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  3 Laboratoře  /  3.08. Tepelné zpracování folií

Tepelné zpracování folií

B-FORM Chrániče - 1barevné

Jemné jednobarevné folie, dvojvrstvé pro výrobu chráničů zubů pro sportovce. Dostupné ve velikosti 125 x 125 mm, Ø120 mm, Ø125 mm. Tloušťka 4 mm. Balení 12 ks směs barev, nebo jednotlivé barvy.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM Chrániče - 2barevné

Jemné dvojbarevné folie, dvojvrstvé pro výrobu chráničů zubů pro sportovce. Dostupné ve velikosti 125 x 125 mm, Ø120 mm, Ø125 mm. Tloušťka 4 mm. Balení 12 ks směs barev, nebo jednotlivé kombinace barev.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM Chrániče - 3barevné

Jemné trojbarevné folie, dvojvrstvé pro výrobu chráničů zubů pro sportovce. Dostupné ve velikosti 125 x 125 mm, kulaté Ø120 a Ø125. Tloušťka 4 mm. Balení 12 ks.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM Comfort

Částečně automatický model pro tepelné zpracování folií. Pohyb destičky je ovládán automaticky, avšak ohřívací jednotku je nutno ovládat obsluhou. Elegantní přední ovládací panel. Rychlé lisování folií s důrazem na velmi velkou přesnost. Infračervený tepelný senzor. Kompatibilní jak s hranatými (125 x 125 mm), tak i s kulatými (Ø 120, Ø 125) foliemi. Moderní a atraktivní design. Malý, lehký, tichý.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM Deluxe

Plně automatický přístroj pro tepelné zpracování folií. Barevný LCD intuitivní display. Infračervený tepelný senzor. Kompatibilní jak s hranatými (125 x 125 mm), tak i s kulatými (Ø 120, Ø 125) foliemi. Moderní a atraktivní design. Malý, lehký, tichý.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM EVA soft

Tepelně tvarovatelné folie z etylenvinylacetátu (EVA), transparentní a měkké. Materiál se velmi snadno modeluje a opracovává. K dispozici folie o rozměrech 125 x 125 mm, Ø120 mm, Ø125 mm a různých tloušťkách. Vhodné pro bělení, fluoridaci, bruxismus atd.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM GHOST ALIGNER

Nosič pro výrobu sekvenčních rovnátek. GHOST ALIGNER je vyroben ze speciální polyuretanové směsi, transparentní a elastické, která umožňuje vyrobit nosič vyvíjející delikátní sílu, o to více konstantní. To přináší velké výhody pro ortodontistu, neboť rovnátko má vynikající adhezi a tím umožňuje velmi precizní kontrolu nad pohybem zubů.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM Silent

Model pro ruční ovládání. Elegantní přední ovládací panel. Vakuová pumpa nejnovější generace, výkonná a tichá. Výrobky jsou vyráběné v krátkém čase a s velmi velkou přesností. Infračervený tepelný senzor. Kompatibilní jak s hranatými (125 x 125 mm), tak i s kulatými (Ø 120, Ø 125) foliemi. Moderní a atraktivní design. Malý, lehký, tichý.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM SPLINT

Velmi tvrdé, vysoce transparentní a elastické tepelně tvarovatelné folie z PET-G polyesteru. Chráněny z obou stran tenkým filmem, vyrobené ze speciální směsi, která zabraňuje tvorbě bublin během tepelného zpracování. Na folii možno aplikovat pryskyřici. K dispozici folie 125x125 mm, Ø120 mm, Ø125 mm.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

Diamantová frézka pro fólie

Diamantová fréza vhodná pro opracování tepelně tvarovatelných fólií. Speciální zářezy zabraňují přehřátí fólie.

Výrobce:  Bart Medical, Itálie

Fréza s pyramidovou špičkou

Tvrdokovová fréza s pyramidovou špičkou používaná pro tvorbu otvorů a ořezávání fólií.

Výrobce:  Bart Medical, Itálie

Kotoučová pilka

Pilka z ušlechtilé oceli vysoké kvality s dlouhým dříkem, ozubená o průměru 10 mm - určená pro řezání a oddělování vylisovaných dlah od modelu. Možno sterilizovat do 188°C. Vhodná do násadce a mikromotoru HP. Rychlost otáček max 10.000 RPM.

Výrobce:  Bart Medical, Itálie

Lešticí kartáčky

Speciální kartáčky z vláken tří hrubostí pro závěrečně doleštění tepelně tvarovatelných fólií. Vhodné do násadce a mikromotoru HP. Maximální rychlost otáček 15.000 RPM. Sortiment dostupný od více dodavatelů.

Výrobce:  ITA.O|Bart|G&H

Nůžky na fólie

Nůžky s rovným nebo zahnutým ostřím, zoubkované - vhodné pro stříhání fólií tepelně tvarovatelných dlah a metalických pásek. Délka 11,5 cm. Vyrobeno v Itálii.

Výrobce:  Bart Medical, Itálie

Set na úpravu fólií

Startovací set pro opracování tepelně tvarovatelných fólií (broušením, řezáním a doleštěním).

Výrobce:  Bart Medical, Itálie

Track-A

Track-A | Hard (PETG) - váže se s akrylátovými pryskyřicemi. Tvrdé fólie, vysoce transparentní a elastické. Materiál PET-G polyester. K dispozici ø 125 mm.

Výrobce:  Forestadent

Track-B

Track-B | Duální - tvrdá a měkká - tvrdá strana. Tvrdá strana se váže s akrylátovými pryskyřicemi. Transparentní, materiál TPU/PET-G. K dispozici ø 125 mm.

Výrobce:  Forestadent

Track-BLEACH

Track-BLEACH | Měkká fólie na bělení a fluoridaci (EVA). Neváže se s akrylátovými pryskyřicemi. K dispozici ø 125 mm.

Výrobce:  Forestadent

Track-E

Track-E | měkká gumová fólie (EVA). K dispozici ø 125 mm.

Výrobce:  Forestadent

Track-P a Track-P-ci

V sortimentu 2 druhy plně automatických přístrojů - s integrovaným kompresorem se vzdušníkem, nebo s nutností připojení ke kompresoru.

Výrobce:  Forestadent

Track-V

Léty osvědčená kvalita - inovovaný přístroj pro zpracování tepelně tvarovaných folií s vysokou kvalitou zpracování, vestavěná vakuová pumpa. Velmi snadné ovládání, plně digitalizovaný.

Výrobce:  Forestadent