FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  5 Organizace praxe  /  5.01. Boxy a tácky

Boxy a tácky

Boxy a příslušenství

Zorganizujte si svoje materialy již dnes - zásoby přehledně na jednom místě...tzv. přenosný šuplík budete mít vždy v dosahu. To vše s antimikrobiálními aditivy, zabraňujícími tvorbě usazenin a nepříjemných pachů, které mají za následek růst bakterií.

Výrobce:  Zirc

Tácky a příslušenství - ZIRC

Tácky poskytují dostatečný prostor pro uspořádání stojánků s brousky, držáků na nástroje a dalších drobností potřebných pro prováděný výkon na pacientovi. Uzamykatelné průhledné víko usnadňuje manipulaci v ordinaci a mimo ni. Tácky opět obsahují patentovaná antimikrobiální aditiva, která zabraňují tvorbě usazenin a nepříjemných pachů majících za následek růst mikrobů apod.

Výrobce:  Zirc

Tácky jednorázové - ASA

Jednorázové řešení pro přípravu nástrojů pro jednoho pacienta. Více barevných variant.

 

Výrobce:  ASA Dental

Zásuvkové organizéry - NOVINKA

Barevné a odolné. Tyto modulární organizéry zásuvek vám pomohou se rychle zbavit nepořádku. Každý organizér je dodáván s přepážkami pro vytvoření až 12 přihrádek. Ideální pro spotřební materiály nebo pro ty produkty, kterých objednáváte zbytečně mnoho. Nad jejich množstvím budete mít zajištěnou kontrolu. NOVINKA.

Výrobce:  Zirc

Zásuvkové tácky

Snadné docílení pořádku v zásuvkách - možnost vybrat si z různých typů umožňuje absolutní přehled nad nejmenšími drobnostmi. Vhodné i do skříněk, poliček apod.

Výrobce:  Zirc