FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  5 Organizace praxe  /  5.03. Ostatní organizéry

Ostatní organizéry

Asistenční polička E-Z Access Shelf

Vše snadno po ruce - otočná o 360°, takže snadno dosažitelná jak pro zubaře, tak pro asistenci. Možnost dokoupit adaptéry k slabšímu či silnějšímu sloupku, adaptér pro připevnění na zeď nebo k boku stolu, adaptér pro připevnění na povrch stolu. V sortimentu také držák kelímku a prodlužovací rameno k poličce.  Barvy bílá, šedá, béžová.

Výrobce:  Zirc

Dokonalé míchání, špachtle apod.

Jednorázové míchací misky bílé i barevné - usnadňují práci bez nutnosti následného mytí. Je to snadné! Chrání misky mixéru od usazenin a poškrábání. Dokonalé špachtle různých typů pro všestranné použití.

Výrobce:  Zirc

Nosiče pro laboratorní práce

Misky pro přenášení laboratorních prací (otisky, modely, zubní náhrady, korunky, můstky apod.).

Výrobce:  Zirc

Organizéry pro implantáty a rekonstrukce

Praktické organizéry pro skladování a manipulaci s implantáty, organizéry pro pomůcky pro rekonstrukce zubů...již žádné zmatky a hledání!

Výrobce:  Zirc

Příruční koš na drobný odpad

Použij a vyhoď = je to snadné! Už žádné odkládání kontaminovaných věcí na tác! Koš se připevní v dosahu ruky blízko stomatologické soupravy pro snadné vyhazování všeho drobného odpadu (válečky, aplikátory apod.).

Výrobce:  Zirc

Zásobníky a skladování

Zásobníky na válečky, čtverečky, vatové tamponky...

Výrobce:  Zirc