FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


MY SHADE GUIDE

Nástroj pro vytvoření vlastního vzorníku barev. Vše lze samostatně dokupovat.

ŘEŠENÍ            PRECIZNÍ - ELEGANTNÍ - ERGONOMICKÉ - PROFESIONÁLNÍ


Původní záměr byl přinést zubním laboratořím nástroj, který by umožnil zubnímu technikovi vytvořit si vlastní vzorník barev keramických materiálů, s kterými se denně setkává ve své praxi. Je všeobecně známo, že průmyslově vyráběné vzorníky mnohdy neodpovídají skutečnosti, zvláště pak vezmeme-li v úvahu různé tlouštky vzorníku za použití jednoho typu prášku. Průmyslové vzorníky už vůbec nepočítají s vrstvením různých charakteristik materiálu.

Pomůcku pro vytvoření vlastního vzorníku barev však velmi úspěšně používají i zubní lékaři ve svých praxích, neboť se ukázalo být praktické, že si každý může vytvořit vzorník z materiálu dle své volby - např. z kompozitu.

Systém My Shade Guide se skládá ze všech možných komponentů,nástrojů a příslušenství nutných pro vytvoření vlastního vzorníku barev z keramiky. Použije-li zubní technik vlastní know-how při zpracování
keramických prášků, docílí takového vzorníku, který bude personalizovaný pouze pro jeho konečné výrobky. Ze systému se tudíž stává také vynikající didaktický nástroj jak pro začátečníka, tak pro zkušeného zubního technika, který pracuje s keramikou a díky vlastní tvorbě vzorníku si osvojí jednotlivé barvy prášku a jejich kombinace.

Podobně jako zubní technik, tak i zubař může zhodnotit dalekosáhlé výhody tvorby vlastního vzorníku. My Shade Guide je možné také použít pro tvorbu vlastního vzorníku barev používaného kompozitního systému. Vzorník tím vkládá jistotu do rukou zubního lékaře při definicích barvy zubu pro žádanou restauraci.

 
MY SHADE GUIDE - KOMPOZITA:

7600-N: Mini Kit obsahující 1 stojánek, 5 držáčků s klipem, silikonová forma na zuby,
cena: 2.592,- Kč

7500-MASTER: Velký set obsahující aluminiovou základnu s víkem, 5 stojánků, 25 držáčků s klipem, silikonová forma na zuby, cena: 9.971,- Kč

7630: Silikonová forma na zuby, cena: 1.346,- Kč

7520-N
: držáčky a klipy, od každého 100 ks, cena: 3.609,- Kč

7522-N
: 25 držáčků a 25 klipů, 5 stojánků, cena: 1.511,- Kč

7525-N:
klipy, 100 ks, cena: 936,- Kč