FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


DentaSonic a filozofie firmy

DentaSonic™ - objevte jediný a jedinečný neinzvazivní systém pro stripping. Řešení pro ortodoncii (vyvinuto a testováno pro neviditelná rovnátka), stomatologii a profylaxi. Všestranné - pro redukci skloviny v aproximální oblasti (IPR), finishing & polishing, endo.

DentaSonic™ - objevte jediný a jedinečný neinzvazivní systém pro stripping. 

Řešení pro ortodoncii (vyvinuto a testováno pro neviditelná rovnátka),
stomatologii a profylaxi.

Všestranné - pro redukci skloviny v aproximální oblasti (IPR), finishing & polishing, endo.

TO NÁS DĚLA JEDINEČNÝMI

  • Zejména pro švýcarskou společnost je nejvyšší kvalita a absolutní spolehlivost záležitostí, která se nás týká. Všechna řešení firmy DentaSonic™ jsou rozsáhle testována a vědecky dokumentována.
  • V důsledku toho nabízíme inovativní koncepty a vysoce přesné nástroje, na které se specialisté svého oboru mohou nejen plně spolehnout, ale také přispět k co nejlepšímu výsledku léčby - a tedy i k absolutní spokojenosti pacientů. Ať už v ortodoncii, záchovné stomatologii nebo orální profylaxi.

 FILOZOFIE FIRMY

  • Dlouholetá praxe, hluboká znalost podstaty produktu a normy kvality materiálů a nástrojů na té nejvyšší úrovni - to vše mluví pro prospěch firmy DentaSonic™.
  • Skutečná podstata společnosti ale spočívá ve snaze stále pracovat na nových nápadech ve snaze nacházet nová, inovativní řešení a motivovat zákazníky s vědomím, že jim dáváme to nejlepší - a to v pravém slova smyslu.
  • Jako malá, ale dobrá a jedním vlastníkem řízená firma má DentaSonic™ velkou výhodu být vždy na blízku svým zákazníkům a mít s nimi možnost vést přímý dialog a schopnost rychle a pružně reagovat na vstupy a potřeby praktika při vývoji nových produktů a nástrojů.

 HISTORIE FIRMY

  • Iniciátorem a hnací silou firmy je švýcarský zubní specialista Peter Rek, který chtěl spojit své dlouholeté zkušenosti, technické znalosti a přehlednost představy o kvalitě produktu a použití nástrojů v inovativním projektu. Vývoj byl zahájen v roce 2004 a "restartován" v roce 2017. DentaSonic™ neustále pracuje na vývoji a optimalizaci minimálně invazivních léčby zubní skloviny. Znalost kombinovaná vášní umožňuje, aby Peter Rek vždy hledal nová a lepší řešení - obojí v zájmu ortodontistů a zubních lékařů, i jejich pacientů.

"Vždy existuje způsob, jak to vše dělat lépe, což znamená neinvazivně, pohodlněji a bezpečněji. V neposlední řadě je důležitá i praktičnost a rychlost použití." Generální ředitel DentaSonic™

Vyvinuto pro použití s Invisalign, ClearCorrect, eCliner, Inman Aligner, Six Months Smiles, EON smile, BestSmile a pro další ortodontickou léčbu.

Proč NI-IPC? Non-invasive Interproximal Enamel Correction.

...zabraňuje nadměrné redukci a šetří sklovinu pacienta!

 

Sortiment naleznete v dalších produktových sekcích.