FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


Pro pacienty

Každý úsměv má svůj příběh. Za rovnými zuby není třeba chodit daleko. Srovnat zuby je možné i bez nošení nalepeného fixního rovnátka, bezbolestně. Záleží jen na Vaší disciplíně a pravidelnosti nošení. Máte to ve svých rukách. Objednejte se k ortodontistovi již dnes.

Každý úsměv má svůj příběh

Za rovnými zuby není třeba chodit daleko. Srovnat zuby je možné i bez nošení nalepeného fixního rovnátka, bezbolestně. Neviditelná rovnátka jsou vyrobená na míru pacienta pomocí těch nejmodernějších 3D technologií.  

Nevident je výrobce neviditelných rovnátek stejného názvu

Hlavní vizí bylo vybudovat společnost, která dokáže plánování léčby, výrobu a distribuci neviditelných rovnátek zvládnout zcela soběstačně, bez potřeby delegovat některou z výrobních činností do zahraničí. To vše s důrazem na světovou kvalitu, nejnovější trendy a aktuální vědecké poznatky. Zaměstnanci firmy mají bohaté zkušenosti s plánováním a výrobou neviditelných rovnátek pro zahraniční klienty a velké sítě poskytovatelů ve Švýcarsku, Německu, Španělsku, USA a Mexiku. Tito klienti požadují nejvyšší kvalitu, dodržování přísných standardů a výrobních norem. Proto si ve firmě předsevzali, přinést své zkušenosti i do jejich regionu.

Proč zvolit neviditelná rovnátka?

Preciznost v každém kroku. Od skenování přes návrh léčby až po 3D tisk a tvarování alignerů.

Při léčbě odchylek v postavení zubů preferuje stále více pacientů i specializovaných zubních lékařů (ortodontistů) neviditelná rovnátka před tradičními fixními rovnátky, a to díky nesporným výhodám v porovnání s klasickou léčbou. Aparátek je průhledný a téměř neviditelný. Dá se jednoduše vyjmout a neomezuje pacienta během příjmu potravy. Nevadí při čištění zubů kartáčky či zubní nití. Aparát je z průhledného materiálu, díky čemuž nikdo neuvidí, že ho nosíte. Navíc umožňuje přesnou kontrolu pohybu jednotlivých zubů. Vyrovnávání postavení zubů probíhá hned od začátku nošení rovnátka. Postavení zubů se upravuje v jednotlivých krocích léčby. Na každý krok je zapotřebí jedna sada neviditelných nosičů. Pro dosažení žádaného výsledku léčby se doporučuje nosit rovnátka 22 – 23 hodin denně.

A jde to ještě rychleji a pohodlněji.

Přidejte k vaší léčbě neviditelným rovnátkem i vibrační aktivátor pro urychlení pohybu zubů a zvýšení vašeho pohodlí během nošení aparátku. Aktivátor vytváří vibrace a mikropulzy, které pronikají přes kořeny zubů až do okolní kosti. Jemné vibrace napomáhají zvýšit aktivitu kostních buněk a přispívají tak ke zrychlení naprogramovaného pohybu zubů. Vibrace také pomohou snížit diskomfort po nasazení nového rovnátka v pořadí. Aktivátor je vhodný i při léčbě klasickým fixním rovnátkem lepeným na zuby.

Více o aktivátoru se dozvíte v blogu.