FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


1. Zrcátka ZIRC jsou skutečně křišťálová

Zrcátka nepostradatelná pro všechny zubní lékaře chtějí-li vidět lépe na estetické rekonstrukce, ale i lepení ortodontických zámků. Jsou o 40 % jasnější než Rhodium, žádné stíny a odrazy, žádná "prasátka"! Čtěte dále...

To tady ještě nebylo!

Jasnější, zářivější a čistší odraz.....přináší lepší výsledky rekonstrukcí

  • patentováno - Crystal HD® (vyrobeno z křišťálového skla)
  • jsou o 40 % jasnější než Rhodium
  • eliminují galvanický šok
  • snižují napětí a únavu očí
  • zobrazení bez stínů a odrazů
  • vhodné k mikroskopu
  • sterilizovat v autoklávu na max. 136°C

 

Graf ukazuje přesnost odrazu barev ve vlnových délkách:
Rhodium = odráží barvy se 75% přesností
Crystal HD = odráží barvy s 99% přesnostíZrcátka z plastu si oblíbíte...
To není jen takové obyčejné zrcátko, na které jste zvyklí. Zdaleka nemůže být. Použití zrcátek z plastu přináší mnoho benefitů. Komfort pacienta je prioritní....a tak už žádný galvanický šok při ťuknutí o pacientovy citlivé zuby. Co dále? Už žádné usazeniny koroze a nečistot ve spojení mezi zrcátkem a plastem (jupííí). A navíc....integrované antimikrobiální aditivum zamezuje růstu bakteriím. Úžasné zobrazující čočky a 16 barevných odstínů, ze kterých si můžete vybrat, navíc autoklávovatelné....to prostě musíte mít!
Sbohem ocelové zrcátko....buď vítáno plastové
Mrkající

Co jsou to antimikrobiální aditiva?

UPOZORNĚNÍ:
Křišťálová zrcátka jsou klenotem mezi zrcátky v pravém slova smyslu a jako k takovým je třeba přistupovat a pečovat o ně. Nikdy na zrcátka nepokládejte jiné nástroje v okamžiku, kdy je dekontaminujete a myjete v myčce (měly by být vždy položeny nad všemi ostatními nástroji - aby nebyly poškrábány). Zrcátka po umytí dobře vysušte než je dále vložíte do autoklávu (zanechané mokré stopy způsobují "slepnutí" zrcátek či zanechávají trvalé stopy). Pozor na plast v autoklávu - logicky se nesmí dotýkat horkých stěn, je to stále jen plast, který se při těsném kontaktu s horkou stěnou autoklávu deformuje! Žádná zrcátka - ani kovové koncovky - nesterilizujte v horkovzdušném sterilizátoru! Prostudujte si návod k použití. Naučíte-li se o ně správně pečovat, přinesou Vám radost.

ŽIVOTNOST ZRCÁTEK 6 - 9 MĚSÍCŮ V ZÁVISLOSTI NA ČETNOSTI STERILIZACÍ

Podrobnosti produktů a ceny najdete v samostatných sekcích.

Ocenění Product Dental Shopper:

Podrobnosti ocenění snadno najdete naskenováním QR kódu do Vašeho chytrého telefonu