FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


LM-Arte Modella

Velmi tenká a široká lopatka, která je ideální pro kompozitní modelování zejména na velkých plochách, jako jsou vestibulární stěny frontálních zubů. Široká čepel umožňuje vyrovnat povrch velmi efektivně. Díky extrémně tenkému hrotu je LM-Arte Modella velmi ostrá a přesná pro všechny estetické potřeby a malé detaily. Je také vhodná pro přenášení kompozita ze stříkačky do kavity.

M o d e l u j t e   p o d l e   s v ý c h   p o t ř e b

LM-Arte Modella

Tato lopatka je velmi jemná a zároveň široká, hodí se proto zejména pro modelování kompozitních materiálů na velkých plochách zubů, jako jsou například bukální plošky řezáků.

Široký  konec lopatky účinně vyhlazuje kompozitní materiály, zatímco úzká, ohebná a ostrá špička umožňuje vytvářet jemné estetické detaily.

Tato lopatka je také velmi užitečná při přenášení kompozitního materiálu z aplikační tuby do oblasti ošetření.

AKCE platná do odvolání zde
 

Výběr rukojetí:


Rukojeť ErgoSense: LM442-443ES, cena: 1.691,- Kč


Rukojeť ErgoMax:    LM442-443XSI, cena: 1.503,- Kč

LM-Arte je řada inovativních nástrojů určených speciálně pro estetické kompozitní vrstvení. Nástroje byly vyvinuty ve spolupráci se Style Italiano, skupinou zubních lékařů specializujících se na estetickou stomatologii. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a nepřilnavé oceli LM-DuraGradeMax-Supersteel s výjimečným leskem. Každý nástroj řady LM-Arte je barevně označen a pojmenován podle své hlavní funkce, která umožňuje jednoduché, efektivní a rychlé použití.