FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


LM-Arte Modella

Velmi tenká a široká lopatka ideální pro modelování na velkých plochách, jako vestibulární stěny frontálních zubů. Široká čepel efektivně vyrovná povrch. Díky extrémně tenkému hrotu je LM-Arte Modella velmi ostrá a přesná pro všechny estetické potřeby a malé detaily. Je také vhodná pro přenášení kompozita ze stříkačky do kavity. Dostupná také varianta Dark Diamond - nepřilnavá.

M o d e l u j t e   p o d l e   s v ý c h   p o t ř e b

LM-Arte Modella

Tato lopatka je velmi jemná a zároveň široká, hodí se proto zejména pro modelování kompozitních materiálů na velkých plochách zubů, jako jsou například bukální plošky řezáků.

Široký  konec lopatky účinně vyhlazuje kompozitní materiály, zatímco úzká, ohebná a ostrá špička umožňuje vytvářet jemné estetické detaily.

Tato lopatka je také velmi užitečná při přenášení kompozitního materiálu z aplikační tuby do oblasti ošetření.

Nástroje LM-Arte™ Dark Diamond jsou nejnovějším výsledkem spolupráce společností StyleItaliano™ a LM-Dental™ a vyznačují se exkluzivním povlakem pro hladké a přesné nelepivé umístění a tvarování kompozitních pryskyřic. Moderní vrstvy DLC (uhlík podobn diamantu) snižuje přilnavost, takže se kompozit lépe nanáší (tvrdý povrch chrání hrot před poškrábáním, hladký povrch usnadňuje čištění, tmavá vrstva omezuje odrazy a má maximální kontrast proti výplni, ergonomická rukojeť Ergo-Sense usnadňuje manipulaci).

 

 

AKCE platná do odvolání zde
 

Výběr rukojetí:


Rukojeť ErgoSense: LM442-443ES, cena: 1.691,- Kč


Rukojeť ErgoMax:    LM442-443XSI, cena: 1.503,- Kč

Dark Diamond, rukojeť ErgoSense: LM442-443DDES, cena: 1.936,- Kč 

LM-Arte je řada inovativních nástrojů určených speciálně pro estetické kompozitní vrstvení. Nástroje byly vyvinuty ve spolupráci se Style Italiano, skupinou zubních lékařů specializujících se na estetickou stomatologii. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a nepřilnavé oceli LM-DuraGradeMax-Supersteel s výjimečným leskem. Každý nástroj řady LM-Arte je barevně označen a pojmenován podle své hlavní funkce, která umožňuje jednoduché, efektivní a rychlé použití.