FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


LM-Arte Misura

Unikátní nástroj pro horizontální a vertikální měření tloušťky kompozitních vrstev předních výplní. Po vrstvení, ale ještě před polymerizací dentinového kompozitu, se tenčí koncovka s kuželovitým tvarem umístí na sklovinu.

P ř e s n ě    m ě ř t e

LM-Arte Misura

Tento jedinečný nástroj je určen k horizontálnímu i vertikálnímu měření tloušťky vrstev kompozitníích materiálů u výplní v přední oblasti. Po nanesení vrstvy dentinového kompozitu, ale ještě před jeho polymerací, umístěte tenčí kuželovitý pracovní konec na sklovinu ošetřovaného zubu. Nepolymerovaný kompozit pod kónickou špičkou je tímto jemně modelván a pro kompozitní vrstvu skloviny tak zbývá optimální prostor.

Silnější, krátký pracovní konec nástroje přiložte horizontálně na okraj preparované kavity tak, aby jeho okraj spočíval na původní sklovině zubu. Tímto určíte správné množství průhledného kompozitu, nezbytného pro dokončení náhrady. Při použití tohoto nástroje se tak hotová stálá výpln skládá ze správně kalibrovaných vrstev opákních i translucentních kompozitních materiálů a nedochází k šedému efektu kompozitních výplní.

AKCE platná do odvolání zde

Výběr rukojetí:

 


Rukojeť ErgoSense: LM496-497ES, cena: 1.691,- Kč


Rukojeť ErgoMax:    LM496-497XSI, cena: 1.503,- Kč

LM-Arte je řada inovativních nástrojů určených speciálně pro estetické kompozitní vrstvení. Nástroje byly vyvinuty ve spolupráci se Style Italiano, skupinou zubních lékařů specializujících se na estetickou stomatologii. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a nepřilnavé oceli LM-DuraGradeMax-Supersteel s výjimečným leskem. Každý nástroj řady LM-Arte je barevně označen a pojmenován podle své hlavní funkce, která umožňuje jednoduché, efektivní a rychlé použití.