FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


LM-Arte Fissura

Modelovací nástroj s extrémně ostrými špičatými hroty. Kónický pro tvarování okluzních ploch zadních zubů za použití jediného nástroje. Jemná koncovka ve tvaru sondy je optimální pro modelování fisur a mamelonů a pro vrstvení kompozitních materiálů a tmelů. Flexibilita nástroje LM-Arte Fissura umožňuje jemné zjišťování nadbytečné pryskyřice na povrchu zubu.Dostupná také varianta Dark Diamond - nepřilnavá.

J e m n ě    m o d e l u j t e

LM-Arte Fissura

Tento modelovací nástroj má mimořádně ostré špičaté pracovní konce. Kónický pracovní konec je ideální pro modelování okluzních ploch zadních zubů, kdy již není potřeba žádný jiný nástroj, a jemný pracovní konec ve tvaru sondy je určen pro modelování fisur a mamelonů a pro vrstvení estetických kompozitních materiálů a tmelů.

Díky ohebnosti pracovních konců je možné tento nástroj používat i pro šetrné detekování případných přebytků bondovací pryskyřice na povrchu zubů.

Nástroje LM-Arte™ Dark Diamond jsou nejnovějším výsledkem spolupráce společností StyleItaliano™ a LM-Dental™ a vyznačují se exkluzivním povlakem pro hladké a přesné nelepivé umístění a tvarování kompozitních pryskyřic. Moderní vrstvy DLC (uhlík podobn diamantu) snižuje přilnavost, takže se kompozit lépe nanáší (tvrdý povrch chrání hrot před poškrábáním, hladký povrch usnadňuje čištění, tmavá vrstva omezuje odrazy a má maximální kontrast proti výplni, ergonomická rukojeť Ergo-Sense usnadňuje manipulaci).


AKCE platná do odvolání zde


Výběr rukojetí:Rukojeť ErgoSense: LM481-487ES, cena: 1.691,- Kč


Rukojeť ErgoMax:    LM481-487XSI, cena: 1.503,- Kč

Dark Diamond, rukojeť ErgoSense: LM46-49DDES, cena: 1.936,- Kč

LM-Arte je řada inovativních nástrojů určených speciálně pro estetické kompozitní vrstvení. Nástroje byly vyvinuty ve spolupráci se Style Italiano, skupinou zubních lékařů specializujících se na estetickou stomatologii. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a nepřilnavé oceli LM-DuraGradeMax-Supersteel s výjimečným leskem. Každý nástroj řady LM-Arte je barevně označen a pojmenován podle své hlavní funkce, která umožňuje jednoduché, efektivní a rychlé použití.