FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


LM-Arte Eccesso

Nástroj určený k odstranění kompozitních a bondingových přebytků. Tento jemný, ale zároveň pevný nástroj má optimální délku, tloušťku a šířku čepele. Je ideální pro odstraňování přebytků z předních krčků a mezizubních oblastí molárů. Dostupná také varianta Dark Diamond - nepřilnavá.

Šetrně dokončete

LM-Arte Eccesso

Tento nástroj je určen pro odstraňování přebytků kompozitníích materiálů a bondovacích pryskyřic. Je jemný, ale dostatečně pevný , a má optimálí délku, tloušťku a šířku čepele.

Díky vhodnému zahnutí pracovních konců je ideální pro odstraňování přebytků zejména z oblsasti kčků předních zubů a mezizubních oblastí molárů.

Nástroje LM-Arte™ Dark Diamond jsou nejnovějším výsledkem spolupráce společností StyleItaliano™ a LM-Dental™ a vyznačují se exkluzivním povlakem pro hladké a přesné nelepivé umístění a tvarování kompozitních pryskyřic. Moderní vrstvy DLC (uhlík podobn diamantu) snižuje přilnavost, takže se kompozit lépe nanáší (tvrdý povrch chrání hrot před poškrábáním, hladký povrch usnadňuje čištění, tmavá vrstva omezuje odrazy a má maximální kontrast proti výplni, ergonomická rukojeť Ergo-Sense usnadňuje manipulaci).


AKCE platná do odvolání zde


Výběr rukojetí:

 


Rukojeť ErgoSense: LM307-308ES, cena: 1.691,- Kč


Rukojeť ErgoMax:    LM307-308XSI, cena: 1.503,- Kč

Dark Diamond, rukojeť ErgoSense: LM307-308DDES, cena: 1.936,- Kč

LM-Arte je řada inovativních nástrojů určených speciálně pro estetické kompozitní vrstvení. Nástroje byly vyvinuty ve spolupráci se Style Italiano, skupinou zubních lékařů specializujících se na estetickou stomatologii. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a nepřilnavé oceli LM-DuraGradeMax-Supersteel s výjimečným leskem. Každý nástroj řady LM-Arte je barevně označen a pojmenován podle své hlavní funkce, která umožňuje jednoduché, efektivní a rychlé použití.