FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


LM-Arte Cusp Misura

Tento nástroj je další verzí oblíbených nástrojů LM-Arte Misura a Posterior Misura pro měření tloušťky vrstev kompozitních materiálů, určený k měření tloušťky a výšky hrbolků. NOVINKA.

 M ě ř t e   š i k o v n ě

LM-Arte Cusp Misura

Jedinečný nástroj pro odhad tloušťky a výšky hrbolku pro vyhodnocení potřeby přípravy hrbolku při provádění adhezivních výplní. Ideální pro hodnocení síly přirozené struktury zubu a výběr výplňové techniky, která má být použita. Pokud vidlicovitý hrot nástroje pronikne až ke svým značkám, struktura zubu je příliš slabá na to, aby zadržela okluzní síly přímou výplní a je třeba zvážit další klinické možnosti.

Rukojeť ErgoSense: LM468-469ES, cena: 1.691,- Kč

Rukojeť ErgoMax:    LM468-469XSI, cena: 1.503,- Kč

LM-Arte je řada inovativních nástrojů určených speciálně pro estetické kompozitní vrstvení. Nástroje byly vyvinuty ve spolupráci se Style Italiano, skupinou zubních lékařů specializujících se na estetickou stomatologii. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a nepřilnavé oceli LM-DuraGradeMax-Supersteel s výjimečným leskem. Každý nástroj řady LM-Arte je barevně označen a pojmenován podle své hlavní funkce, která umožňuje jednoduché, efektivní a rychlé použití.