FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


LM-Arte Condensa

Dlouhé a kulaté cpátko speciálně konstruované pro modelování kompozit. LM-Arte Condensa má tenkou i silnou koncovku, což umožňuje neomezený přístup do kavity různé velikosti, jak v přední tak v zadní oblasti. Zaoblená pracovní koncovka umožňuje jemnou kondenzaci kompozitního materiálu. Dostupná také varianta Dark Diamond - nepřilnavá.

J e m n ě    z a t l a č t e

LM-Arte Condensa

Toto dlouhé kulaté cpátko bylo navrženo speciálně pro  modelování kompozitních materiálů.

Má pracovní konce různé tloušťky a zahnutý dřík, umožňuje tedy pohodlný přístup do kavit různých velikostí v přední i zadní oblasti dutiny ústní.

Pracovní konce nástroje jsou zaoblené, usnadňují tak kondenzaci kompozitních materiálů a snižují riziko uvíznutí nástroje ve zpracovávaném materiálu.

Nástroje LM-Arte™ Dark Diamond jsou nejnovějším výsledkem spolupráce společností StyleItaliano™ a LM-Dental™ a vyznačují se exkluzivním povlakem pro hladké a přesné nelepivé umístění a tvarování kompozitních pryskyřic. Moderní vrstvy DLC (uhlík podobn diamantu) snižuje přilnavost, takže se kompozit lépe nanáší (tvrdý povrch chrání hrot před poškrábáním, hladký povrch usnadňuje čištění, tmavá vrstva omezuje odrazy a má maximální kontrast proti výplni, ergonomická rukojeť Ergo-Sense usnadňuje manipulaci).

AKCE platná do odvolání zde
 

Výběr rukojetí:


Rukojeť ErgoSense: LM488-489ES, cena: 1.691,- Kč


Rukojeť ErgoMax:    LM488-489XSI, cena: 1.503,- Kč

Dark Diamond, rukojeť ErgoSense: LM488-489DDES, cena: 1.936,- Kč

LM-Arte je řada inovativních nástrojů určených speciálně pro estetické kompozitní vrstvení. Nástroje byly vyvinuty ve spolupráci se Style Italiano, skupinou zubních lékařů specializujících se na estetickou stomatologii. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a nepřilnavé oceli LM-DuraGradeMax-Supersteel s výjimečným leskem. Každý nástroj řady LM-Arte je barevně označen a pojmenován podle své hlavní funkce, která umožňuje jednoduché, efektivní a rychlé použití.