FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


LM-Arte Applica

Velmi tenká a pružná lopatka je určena pro přenášení a estetické modelování kompozit. Flexibilní pracovní konec jemně a přesně tvaruje kompozitní vrstvy, pomáhá tak vytvořit přirozené tvary zubu. Tenká špička nástroje LM-Arte Applica umožňuje modelování v úzkém prostoru nebo proti matrici. Dostupná také varianta Dark Diamond - nepřilnavá.

N a n á š e j t e   e l a s t i c k é    m a t e r i á l y

LM-Arte Applica

Tato velmi tenká a ohebná lopatka je určena pro přenášení kompozitních materiálů a jejich estetické modelování.

Ohebný pracovní konec vám umožní jemně a přesně modelovat kompozitní vrstvy tak, abyste docílili přirozeného tvaru zubu.

Tenký konec nástroje umožňuje modelování v úzkých prostorech nebo při použití matrice.

Nástroje LM-Arte™ Dark Diamond jsou nejnovějším výsledkem spolupráce společností StyleItaliano™ a LM-Dental™ a vyznačují se exkluzivním povlakem pro hladké a přesné nelepivé umístění a tvarování kompozitních pryskyřic. Moderní vrstvy DLC (uhlík podobn diamantu) snižuje přilnavost, takže se kompozit lépe nanáší (tvrdý povrch chrání hrot před poškrábáním, hladký povrch usnadňuje čištění, tmavá vrstva omezuje odrazy a má maximální kontrast proti výplni, ergonomická rukojeť Ergo-Sense usnadňuje manipulaci).

AKCE platná do odvolání zde

Výběr rukojetí:


Rukojeť ErgoSense: LM46-49ES, cena: 1.691,- Kč

Rukojeť ErgoMax:    LM46-49XSI, cena: 1.503,- Kč

Dark Diamond, rukojeť ErgoSense: LM46-49DDES, cena: 1.936,- Kč

LM-Arte je řada inovativních nástrojů určených speciálně pro estetické kompozitní vrstvení. Nástroje byly vyvinuty ve spolupráci se Style Italiano, skupinou zubních lékařů specializujících se na estetickou stomatologii. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a nepřilnavé oceli LM-DuraGradeMax-Supersteel s výjimečným leskem. Každý nástroj řady LM-Arte je barevně označen a pojmenován podle své hlavní funkce, která umožňuje jednoduché, efektivní a rychlé použití.