FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


Enamel Plus TEMP - provizorní náhrady

Pryskyřice pro zhotovování provizorních náhrad při použití jak v laboratoři, tak i přímou technikou.  

 

Velmi zajímavý materiál pro opacitu a fluorescenci dentinových hmot a pro průsvitnost sklovin, které umožňují zvýraznit typický kontrast v přirozeném zubu mezi těmito dvěma prvky. Sklovinné hmoty s perfektní leštitelností dále umožňují dosáhnout přirozeného lesku dočasných korunek, velmi srovnatelných s finálními keramickými prvky.

Použití je možné v laboratoři pomocí silikonových masek nebo matric a v ordinaci pomocí otisků v silikonovém klíči nebo pomocí předformované korunky.

Při laboratorní technice je možno použít 4 druhy tekutiny podle zvoleného způsobu polymerace: za studena nebo za tepla při použití silikonové matrice, dále za tepla tlakovou metodou a konečně světlem. Zakoupit je možné různé typy setů, od kompletního, přes základní až po zkušební. Tyto sety se liší množstvím barev v prášku, sklovin a roztoků. Snadno opravitelné. Výsledkem své práce budete příjemně překvapeni.

Enamel Plus Temp Colour System - dobarvovací systém při použití jak v laboratoři, tak i v ordinaci. Prášky a světlem tuhnoucí tekutiny pro rychlé napodobení charakteristik u provizorních náhrad.

Pryskyřičné disky TEMP - pro frézované dočasné náhrady CAD/CAM, dva barevné odstíny, dvě síly disků.

Enamel Plus Temp Red - modelovací pryskyřice na výrobu sekundárních konstrukcíPRODUKTY pro dočasné náhrady při použití v laboratoři, ale i v ordinaci přímou technikou naleznete v sekci materiálů PRO LABORATOŘE