FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


Enamel Plus TEMP - provizorní náhrady

Pryskyřice pro zhotovování provizorních náhrad při použití jak v laboratoři, tak i přímou technikou.  

Enamel Plus Temp je pryskyřice pro zhotovování provizorních náhrad při použití jak v laboratoři, tak i přímou technikou. Opacita dentinového jádra a translucence skloviny vytvořeného provizoria ve spojení s perfektní leštitelností vytváří obraz přirozeného zubu.

Při laboratorní technice je možno použít 4 druhy tekutiny podle zvoleného způsobu polymerace: za studena nebo za tepla při použití silikonové matrice, dále za tepla tlakovou metodou a konečně světlem. Zakoupit je možné různé typy setů, od kompletního, přes základní až po zkušební. Tyto sety se liší množstvím barev v prášku, sklovin a roztoků. Snadno opravitelné. Výsledkem své práce budete příjemně překvapeni.

Enamel Plus Temp Colour System - dobarvovací systém při použití jak v laboratoři, tak i v ordinaci. Prášky a světlem tuhnoucí tekutiny pro rychlé napodobení charakteristik u provizorních náhrad.

Enamel Plus Temp Red - modelovací pryskyřice na výrobu sekundárních konstrukcíPRODUKTY ENAMEL PLUS TEMP A ENAMEL PLUS TEMP COLOUR SYSTEM NAJDETE V SEKCI MATERIÁLŮ PRO LABORATOŘE