FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


Enamel Plus HFO v ordinaci

S ohledem na usnadnění práce stomatologů je systém dodáván ve formě setů. Tyto sety jsou sestaveny v různém rozsahu tak, aby splňovaly požadavky kteréhokoliv zubního lékaře.  

S ohledem na usnadnění práce stomatologů je systém dodáván ve formě setů. Tyto sety jsou sestaveny v různém rozsahu tak, aby splňovaly požadavky kteréhokoliv zubního lékaře, ať už se rozhodne systém poprvé vyzkoušet, nebo s ním již dlouhodobě pracuje a vyžaduje vyšší komfort pro sebe i své pacienty.

V největším setu tak najde kromě kompletního spektra dentinových barev, základních sklovin a opalescentních sklovin také například zdarma kompletní vzorník barev z pravého kompozitu, čepy ze skleněných vláken, univerzální fluorescentní bonding a etching či instruktážní film anatomické stratifikace doktora Vaniniho.


Sety je samozřejmě možno libovolně doplňovat stříkačkami, dokupovat potřebné barvy, modelovací nástroje (např. silikonové štětečky), přístroje (polymerační pícky, akumulační led lampu apod.) a doplňkové výrobky (chromatické tabulky, stojánky atd.).