FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


RELIANCE Assure®

Assure® - adhezívum světlem tuhnoucí. První adhezívum v ortodoncii, které navíc i díky chemické vazbě vykazuje až o 50 % vyšší adhezi k oceli (zámky, kanyly apod.) Lze také aplikovat na suché a lehce kontaminované povrchy. Součástí systému jsou také bondy pro použití na problematické základy (kov, keramika, kompozit apod.)

Pasta Assure® je hydrofilní, to znamená, že může být použita také na suché a lehce kontaminované povrchy.

Hladké adhezívum o soudržné viskozitě umožňuje snadnou aplikaci na jakoukoliv strukturu baze zámku a zajišťuje maximální mechanickou retenci. Přebytky lepidla se snadno odstraňují podél celého obvodu baze. Zámky ani kanyly neplavou na zubech = usazení je velmi snadné.

Pasta Assure® je první adhezívum v ortodoncii, které chemicky drží ocel. Univerzitní testování prokázalo o 50 % vyšší adhezi k oceli oproti jiným materiálům, a to díky chemické adhezi a penetrační viskozitě.

UPOZORNĚNÍ:
Dle platného nového nařízení EU je fluorid sodný považován za léčivý přípravek a vyžaduje certifikaci zdravotních prostředků rizikové třídy III. Z tohoto důvodu nebyly již některé produkty zahrnuty do platného CE certifikátu firmy Reliance Orthodontics a není možný jejich dovoz do EU.
Výrobky této produktové skupiny, které mají platný CE certifikát vydaný 4/2018:
AKP, APP, AS, AS2ML, PLUS, PLUS2ML, UAP, UAP50, UAP100

V sortimentu je kompletní systém:

AKP - set obsahující:
- 4x závitová stříkačka á 5 g
- 1x Assure Universal Bonding Resin, 6 cm3
- 1x Etching, 9 g
- Míchací podložka
- Špachtle
- Štětečky


 

APP - závitová stříkačka, 5 g,


Ceny naleznete v ceníku orto zde