FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


G4 Nickel Titan

Co je G4 NiTi? Jsou výsledkem dlouholetých výzkumů a vývoje G&H Orthodontics. Specifické výrobní procesy odlišují G&H dráty od ostatních drátů používaných v ortodoncii. Během výroby a po ní absolvují 14 různých testů - a prochází celkem 28-mi bodovou kontrolou. Výsledkem je 100% kvalita drátů odesílaných do prodeje. Náš TOP SELLER!

G4 Nickel Titanové dráty a pružiny nabízí prověřenou funkčnost, která umocňuje klinické výsledky. Jsou výsledkem dlouholetých výzkumů, vědeckého testování a vývoje použítých materiálů.

Unikátní výzkum používaného materiálu při výrobě přináší konzistentní specifické síly, tvarovou paměť a elasticitu. Lehké odlišnosti v procesech výroby, unikátní a typické pro G&H, mohou ovlivňovat klinický výkon NiTi drátů. Specifické výrobní procesy, vynalezené, vyvinuté a vylepšené G&H odlišují dráty od ostatních drátů používaných v ortodoncii. Všechny dráty jsou během výroby a po výrobě podrobeny přísnému  vědeckému testování - absolvují celkem 14 různých testování a prochází 28-mi bodovou kontrolou = výsledkem je 100% kvalita všech drátů odesílaných do prodeje.


Dostupné v těchto variantách:

Varianty:

  • Kulaté (všechny tvary)
  • Hranaté (všechny tvary)
  • Kulaté s dimplem ve střední ose (všechny tvary)
  • Hranaté s dimplem ve střední ose (všechny tvary)

Ceny naleznete v ceníku orto zde


Nejčastěji používané tvary a rozměry:

Ostatní tvary:

 

VARIANTA S DIMPLEM:

BALENÍ: 25 ks nebo "solo-pack" individuálně balené 25 ks