FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


Akce G&H Orthodontics

G&H Orthodontics usnadňuje přechod od Dentsply Sirona/GAC a nabízí produkty, kterým důvěřujete, dostupné u partnera, na kterého se můžete spolehonout. Zde naleznete také aktuálně probíhající speciální nabídky G&H Orthodontics.

                

NABÍDKA PLATNÁ CELOROČNĚ

 

 

Nejste zatím zákazníkem firmy G&H Orthodontics? Nevadí! Kontaktujte nás a vyžádejte si katalog a aktuální nabídku produktů.


G&H Orthodontics usnadňuje přechod od Dentsply Sirona/GAC a nabízí produkty, kterým důvěřujete, dostupné u partnera, na kterého se můžete spolehnout.

S největší pravděpodobností znáte G&H Orthodontics jako lídra ve vývoji a výrobě oblouků. Což souhlasí, avšak produktové portfolio sahá ještě dále a nabízí šíroký sortiment ortodontických zámků, kroužků, kanyl a elastiků, kde se lékaři mohou spolehnout, že jejich pomocí dosáhnou požadovaného výsledku.

Vzhledem ke studečnosti, že Dentsply Sirona/GAC opouští trh s ortodontickými výrobky, chápe G&H Orthodontics důležitost zajištění snadného a nerušeného přístupu k náhradnímu zboží a službám. Abychom Vám usnadnili přechod na produkty G&H Orthodontics, nabízíme srovnávací tabulku produktů.