FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ



ItalDent  /  3 Laboratoře  /  3.08. Tepelné zpracování folií  /  3.08.01. Tepelně tvarované folie

Tepelně tvarované folie

B-FORM Chrániče - 1barevné

Jemné jednobarevné folie, dvojvrstvé pro výrobu chráničů zubů pro sportovce. Dostupné ve velikosti 125 x 125 cm. Tloušťka 4 mm. Balení 12 ks směs barev, nebo jednotlivé barvy.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM Chrániče - 2barevné

Jemné dvojbarevné folie, dvojvrstvé pro výrobu chráničů zubů pro sportovce. Dostupné ve velikosti 125 x 125 cm. Tloušťka 4 mm. Balení 12 ks směs barev, nebo jednotlivé kombinace barev.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM Chrániče - 3barevné

Jemné trojbarevné folie, dvojvrstvé pro výrobu chráničů zubů pro sportovce. Dostupné ve velikosti 125 x 125 cm, kulaté Ø120 a Ø125. Tloušťka 4 mm. Balení 12 ks.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM EVA soft

Tepelně tvarovatelné folie z etylenvinylacetátu (EVA), transparentní a měkké. Materiál se velmi snadno modeluje a opracovává. K dispozici folie o rozměrech 125 x 125 a různých tloušťkách. Vhodné pro bělení, fluoridaci, bruxismus atd.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM GHOST ALIGNER

Nosič pro výrobu sekvenčních rovnátek. GHOST ALIGNER je vyroben ze speciální polyuretanové směsi, transparentní a elastické, která umožňuje vyrobit nosič vyvíjející delikátní sílu, o to více konstantní. To přináší velké výhody pro ortodontistu, neboť rovnátko má vynikající adhezi a tím umožňuje velmi precizní kontrolu nad pohybem zubů.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM SPLINT

Velmi tvrdé, vysoce transparentní a elastické tepelně tvarovatelné folie z PET-G polyesteru. Chráněny z obou stran tenkým filmem, vyrobené ze speciální směsi, která zabraňuje tvorbě bublin během tepelného zpracování. Na folii možno aplikovat pryskyřici. K dispozici folie 125x125 a kulaté Ø120, Ø125.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

Track-A

Track-A | Hard (PETG) - váže se s akrylátovými pryskyřicemi. Tvrdé fólie, vysoce transparentní a elastické. Materiál PET-G polyester. K dispozici ø 125 mm.

Výrobce:  Forestadent

Track-B

Track-B | Duální - tvrdá a měkká - tvrdá strana. Tvrdá strana se váže s akrylátovými pryskyřicemi. Transparentní, materiál TPU/PET-G. K dispozici ø 125 mm.

Výrobce:  Forestadent

Track-BLEACH

Track-BLEACH | Měkká fólie na bělení a fluoridaci (EVA). Neváže se s akrylátovými pryskyřicemi. K dispozici ø 125 mm.

Výrobce:  Forestadent

Track-C

Track-C | Měkká fólie (PE), z vnitřní strany chráněná tenkou ochrannou fólií. K dispozici ø 125 mm.

Výrobce:  Forestadent

Track-E

Track-E | měkká gumová fólie (EVA). K dispozici ø 125 mm.

Výrobce:  Forestadent