FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


ACRYL ORTO profi set

Profesionální set - ortodontická pryskyřice Nic Tone® v prášku na bázi akrylátů a tekutina pro polymeraci. Celkem 20 odstínů barev. V setu navíc diamantové flitry a samolepky. Superjemný prášek umožňuje vynikající doleštění, je stabilní a nesmršťuje se.

Vyrobeno z nejzářivějších barev, které nemají konkurenci.

Atraktivní barevné duhové odstíny lákavé zvláště pro dětského pacienta zvyšují jeho motivaci. V profesionálním setu jsou navíc také diamantové flitry a dekorativní samolepky.

- snadné použití
- absolutně jasné barvy a vynikající finishing
- výsledné práce jsou ohromující díky unikátnímu super jemnému prášku
- stabilní v čase, žádné smršťování

 20X3P - ORTO PRO KIT = set, cena: 2.550,-
Je nám líto, tekutiny pro polymeraci jsou vyloučeny z letecké přepravy. Výrobce je nucen sety dodávat bez 2x lahviček. Cena setu je adekvátně ponížena. Pro polymeraci je možné použít jakoukoliv jinou bezbarvou tekutinu (monomer) jiného výrobce např. Orthocryl, Leocryl apod. Děkujeme za pochopení.

obsahuje:
20 různých samotuhnoucích odstínů v prášku á 35 g
2x lahvičky samopolymerující tekutiny á 125 ml
1x lahvičku flitrů (35 g)
dekorativní samolepky

20 různých zářivých barev ve spektru duhy

 

1 Fluorescentní žlutá, 2 Žlutá s flitry, 3 Křišťálová modrá, 4 Opákní bílá, 5 Modrá s flitry, 6 Fluorescentní oranžová, 7 Oranžová s flitry, 8 Lila s flitry, 9 Opákní černá, 10 Tyrkysová s flitry, 11 Kryšťálová červená, 12 Červená s flitry, 13 Růžová s flitry, 14 Fluorescentní růžová, 15 Perleťová růžová, 16 Křišťálová zelená, 17 Fluorescentní zelená, 18 Perleťová zelená, 19 Křišťálová fialová, 20 Opákní modrá

Informujte se, prosím, na dobu dodání. Vzhledem k tomu, že se produkty dováží z Mexika cca 3x ročně, je třeba objednat s dostatečným předstihem. Ujišťujeme však zubní techniky, že se vyplatí dodávky naplánovat - výsledné práce jsou velmi konkurenční a unikátní.