FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


Smile Line....because you are unique

Tato krátká fráze podtrhuje skutečnost, na kterou rádi v dnešním světě, plném norem a standardních postupů, zapomínáme. Současně vyzvihuje účel vzniku Smile Line: vývoj, výroba a marketing personalizovaných produktů té nejvyšší úrovně, které odpovídají kreativním potřebám každodenní práce zubního lékaře.


Na hranici velkovýroby produkty Smile Line pomáhají zubním lékařům usnadnit život, uspořit čas a navíc získat jistotu při práci. Každodenní přítomnost výrobků Smile Line na pracovním stole a kdekoliv v ordinaci je vždy - ve chvílích dobrých i těch horších - připravena připomenout, že....jste jedineční!

FILOZOFIE SPOLEČNOSTI

Vyšší kvalita, jedinečný styl a nádech exkluzivity...to vše jsou dobré důvody proč zakoupit alespoň některý z produktů Smile Line.

V každém případě tyto tři důvody ještě neodůvodňují nárůst popularity firmy Smile Line.

Při vývoji každého nového produktu stojí nejen žádaná vysoká kvalita, kterou si každý člověk ctižádostivě přeje docílit, tedy tzv. "sen možného" - což představuje kombinaci snu, špetky extravagance a entuziazmu.

Při zahájení kreativního procesu výroby je nutné se vzájemně dohodnout - při každém novém kroku - a vyjasnit si úspěchy a jistoty, které společnost má. Je nutné nahlížet vždy z různých úhlů pohledu a tím vidět věci v různých světlech, s nadhledem.

Smile Line je šťastnou společností "lidských rozměrů" nebo-li formátu, který umožňuje mít stále oči a uši otevřené. Umět naslouchat potřebám a tužbám zubních lékařů, být flexibilní v každodenním rozhodování či v přijímání změn v kratších či delších časových horizontech.

Konečně nejpůsobivějším úspěchem společnosti dnešní doby je velký počet zákazníků - vždy spokojených a nadšených!

SORTIMENT dělíme do několika skupin, z nichž jsme se prioritně rozhodli nabízet takové zboží, které bylo vyvinuto ve spolupráci se známými lektory a zkušenými klinickými pracovníky, jako např. Lorenzo Vanini (1996) a S. Papazoglou (2006) a dále ve spolupráci s partnerem Smile Line - skupinou Style Italiano (skupina nadšených klinických pracovníků a výzkumníků - www.styleitaliano.org)

* INTELIGENTNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ - viz dále detaily produktů Smile Lite, Smile Capture, Flexipalette, My Shade Guide atd.
* ŠTĚTEČKY, NÁSTROJE A DALŠÍ POMŮCKY
* MÍCHACÍ TÁCKY, PODLOŽKY

* VOSKY A FORMY NA VOSKY
* MODELAČNÍ TEKUTINY A JINÁ CHEMIE

Ceny produktů neuvedených na webu naleznete také zde.