FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


HRi - Skloviny

HRi univerzální sklovina (Universal Enamel = UE). Pro obdržení kompozitní sklovinné hmoty mající stejné vlastnosti přirozené sloviny, je nutné mít vysoce průsvitnou sklovinu se stejným indexem lomu světla jako přirozená sklovina...  

HRi univerzální sklovina
Pro obdržení kompozitní sklovinné hmoty mající stejné vlastnosti přirozené sloviny, je nutné mít vysoce průsvitnou sklovinu se stejným indexem lomu světla jako přirozená sklovina. Systém nových odstínů univerzálních sklovin je velmi jednoduchý: chybějící sklovinu nahradíte stejnou vrstvou univerzální skloviny. Na incizální hraně, kde není dentin, se sklovina zbarvuje do opalescentní modré, která existuje v přirozené incizální oblasti a přechází do mírně jantarové, pokud je nasvícená z různých stran.

Schopnost měnit barvy, kterou má přirozená sklovina, byla zapracována do ostínů univerzální skloviny. To znamená, že již nemusí být používána složitá technologie restaurace pro docílení iluze fenomenálního jevu zbarvení a neviditelných okrajů. Tento efekt je možné pouze podpořit opalescentní modrou sklovinou (OBN). Při pozorném pozorování přirozených zubů je možné sklovinou odlišit různé úrovně průsvitnosti v závislosti na věku pacienta. Jsou potřeba tři odstíny sklovin: UE1 - nízký jas (starší nebo opotřebené zuby), UE2 - střední jas (přirozené dospělé zuby), UE3 - vysoký jas dětské nebo bělené zuby).

REFILL STŘÍKAČKY:

CHRUE1 - Univerzální sklovina UE1 - refill 5 g (starší chrup)

CHRUE2 - Univerzální sklovina UE2 - refill ř g (střední věk)

CHRUE3 - Univerzální sklovina UE3 - refill 5 g (mladý chrup)

Cena: 2.250,- /stříkačka

 

REFILL KARPULE

CHRTUE1 - Univerzální sklovina UE1 - 12 karpulí á 0,3 g

CHRTUE2 - Univerzální sklovina UE2 - 12 karpulí á 0,3 g

CHRTUE3 - Univerzální sklovina UE3 - 12 karpulí á 0,3 g

Cena: 2.250,- Kč