FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ
Tahy

1. Enchanted™.....TOP SELLER

Enchanted™ jsou nejčastěji prodávané ze sortimentu elastických tahů. Motivy pohádkového lesa - v sáčku pro pacienta jsou již zavaděče tahů. Draci, jednorožci, kentauři, rytíři a další...Latexové. NEJPRODÁVANĚJŠÍ.

Výrobce:  G&H Orthodontics

2. Extreme™ Sports

Vyrobeno z vysoce kvalitního latexového kaučuku pro chirurgické účely - jsou alternativní volbou k tahům Enchanted™. Tahy vykazují mírně větší sílu v porovnání s tahy Enchanted™. Na objednávku - porovnejte sílu tahů.

Výrobce:  G&H Orthodontics

3. Economy Latex Elastics - ekonomické tahy

Ekonomické balení tahů je cenově nejvýhodnější - sáčky bez tematických obrázků, avšak bez kompromisů kvality. Na objednávku.

Výrobce:  G&H Orthodontics

4. Non-Latex Elastics - Bezlatexové tahy

Bezlatexové tahy pro pacienty citlivé na latex a výrobky z kaučuku. Velikosti 3/16 a 1/4, MEDIUM A HEAVY. Sortiment dlouhodobě nedostupný.

Výrobce:  G&H Orthodontics

5. Extraorální latexové tahy

Extraorální tahy jantarové barvy jsou vyráběny z nejkvalitnějšího latexového kaučuku pro chirurgické účely. Při výrobě je velký důraz kladen na kvalitu - řezací nože jsou kalibrovány a broušeny několikdrát denně. Tahy jsou řezány s důrazem na přesnost pro zajištění žádaných sil, hrany jsou čistě vyhlazeny a tím zajišťují konzistentní expanzi a sílu tahu. Velikosti 1/2 HEAVY a LIGHT.

Výrobce:  G&H Orthodontics

6. Pomůcky pro tahy

Široký sortiment zavaděčů tahů a klíčenek se schránkou pro tahy - vždy po ruce :). Nedostupné - nemají platnou certifikaci CE pro dovoz do EU.

Výrobce:  G&H Orthodontics