FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


1. AMCOP - Vyvážená ústa pro zdravé tělo

A.M.C.O.P. Bio-aktivátory | T.N.S. - SENZORNÍ NEURO TRANSMITTERY | OOP - ORTO-OSTEO-POSTURA | ELASTIC ORTHODONTIC REHABILITATION SYSTEM ®. Široký sortiment funkčních, ortopedicko-kosterních, kloubních (ATM), neuro-muskulárně-okluzálních a posturálních elastodontických zařízení.

Zubní laboratoř specializovaná na výrobu multifunkčních aktivátorů z měkkého termo-elastického materiálu pod názvem A.M.C.O.P. Bio-aktivátory (C.O.M.H. - Cranial-Occlusal-Postural Multifunctional Harmonizer).


Jedná se o skutečně univerzální orodontická elastodontická zařízení, která jsou nezbytná pro léčbu různých dysfunkčních problémů úst a které se týkají kraniocervikálních mandibulárních dysmorfismů, a proto jsou vhodná pro léčbu malokluzí souvisejících s pousturální dekompenzací. Jsou také indikovány pro noční chrápání a bruxismus a pro zlepšení nepříjemných a někdy dokonce invalidizačních symptomů, jako jsou bolesti hlavy, bolesti krční páteře, bolesti kloubů (TMJ), bolesti zad atd.ČASTO TY NEJJEDNODUŠŠÍ VĚCI JSOU TAKÉ NEJKRÁSNĚJŠÍ

ALE TAKÉ SE ČASTO STÁVÁ, ŽE PŘESTO, ŽE JE MÁME TÉMĚŘ POD NOSEM,
NEVŠIMNEME SI JICH

BIO-AKTIVÁTORY A.M.C.O.P. SE MOHOU POVAŽOVAT ZA SYNTÉZU VŠECH EXISTUJÍCÍCH AKTIVÁTORŮ

  • myofunkční (BIONATOR DI BALTERS, ANDRESEN-HAUPL, KLAMMT, HARVOLD WOODSIDE, CERVERA - BIMLER)
  • myodinamické (KINETOR-SANDERS, DUCOVATOR - PLANAS, TWIN BLOCK /CLARK/, HERRENS - PLACCA BASSANI, U-BOW.ATT.KARVETSKY)
  • kombinované (BASS, DUCOVATOR, LEHMAN, BERLINER ATT.MIETHKE, TEUSCHER)

Ortopedické funkční Bio-aktivátory A.M.C.O.P. jsou zcela vyráběny z termoelastických materiálů, které neobsahují žádnou jinou složku, jako jsou zubní háčky, drátky, šrouby a cokoliv, co se používá pro výrobu aktivátorů různých typů.

Ošetření Bio-aktivátory A.M.C.O.P. lze považovat za mimořádnou ORTO - FACIALNĚ - KRANIÁLNÍ BIO ORTOPEDII. Apárátky hlavně pracují tak, že modifikují kosterní struktury obličeje a kraniálního systému, a tedy i spinálních struktur s mimořádnými benefity na držení těla (postura).

Pacient musí být motivován k provádění některých cviků, aby dosáhl skutečné automatické stimulace. To vyváží a harmonizuje různé posturálně-okluzní a dentální nerovnováhy, kranio-mandibulární poruchy a narušené funkce (např. polykání, dýchání ústy, žvýkání, fonace) pro zlepšení funkce ventilace nosu, s obnovením normo-funkce oblastí nosu, úst, hrdla a hltanu. Aparátek je také vhodný pro bruxismus a noční chrápání. Podporuje duševní a fyzickou kondici pacienta.

AMCOP WEBINÁŔ - DDs. Filippo Cardarelli:

Jazyk: italšina, anglické titulky