FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  1 Ortodoncie  /  1.10. Foliové dlahy  /  1.10.02. Tepelně tvarované folie

Tepelně tvarované folie

B-FORM Chrániče - 1barevné

Jemné jednobarevné folie, dvojvrstvé pro výrobu chráničů zubů pro sportovce. Dostupné ve velikosti 125 x 125 cm. Tloušťka 4 mm. Balení 12 ks směs barev.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM Chrániče - 3barevné

Jemné trojbarevné folie, dvojvrstvé pro výrobu chráničů zubů pro sportovce. Dostupné ve velikosti 125 x 125 cm. Tloušťka 4 mm. Balení 12 ks směs barev.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM EVA soft

Tepelně tvarovatelné folie z etylenvinylacetátu (EVA), transparentní a měkké. Materiál se velmi snadno modeluje a opracovává. K dispozici folie o rozměrech 125 x 125 a různých tloušťkách. Vhodné pro bělení, fluoridaci, bruxismus atd.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM GHOST ALIGNER

Nosič pro výrobu sekvenčních rovnátek. GHOST ALIGNER je vyroben ze speciální polyuretanové směsi, transparentní a elastické, která umožňuje vyrobit nosič vyvíjející delikátní sílu, o to více konstantní. To přináší velké výhody pro ortodontistu, neboť rovnátko má vynikající adhezi a tím umožňuje velmi precizní kontrolu nad pohybem zubů.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

B-FORM SPLINT

Velmi tvrdé, vysoce transparentní a elastické tepelně tvarovatelné folie z PET-G polyesteru. Chráněny z obou stran tenkým filmem, vyrobené ze speciální směsi, která zabraňuje tvorbě bublin během tepelného zpracování. Na folii možno aplikovat pryskyřici. K dispozici folie o rozměrech 125 x 125 a různých tloušťkách.

Výrobce:  Bart Medical, Italy

ESSIX A+ Plastic

Použití hlavně jako nákusná dlaha u hlubokého skusu, dále také pro noční dlahy proti chrápání apod. Dovoz pozastaven, nedisponuje platnými dokumenty pro EU.

Výrobce:  Dentsply Glenroe

ESSIX ACE Plastic

Použití hlavně po sejmutí rovnátek - pro finální dlahu či retenční dlahu. Dovoz pozastaven, nedisponuje platnými dokumenty pro EU.

Výrobce:  Dentsply Glenroe

ESSIX C+ Plastic

Hlavní použití jako rovnátka a retenční dlahy při bruxismu. Dále možné použít pro nákusné dlahy. Dovoz pozastaven, nedisponuje platnými dokumenty pro EU.

Výrobce:  Dentsply Glenroe