FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


Rely-a-Bond® - NO MIX

Rely-a-Bond® je samotuhnoucí adhezívum typu NO MIX. Obsahuje patentovaný monomer uvolňující fluoridy. Varianta bez fluoridu také v sortimentu.Vysoce naplněný materiál zajišťují nadstandardní vazbu určenou zvláště pro ortodoncii.

 

Obsahuje fluoridy: Rely•a•Bond® monomer matrix obsahuje fluoridy, které nijak negativně neovlivňují vazebnou sílu.
Formule bez fluoridů je také v sortimentu.


Nepřekonatelná vazebná síla: Rely•a•Bond® je vysoce naplněná pasta, která v kombinaci s unikátním primerem, zaručujícím vysoce kvalitní adhezi na naleptanou sklovinu, prakticky eliminuje neúspěchy lepení.

Lepkavá viskozita: Rely•a•Bond® pasta je velmi dobře přilnavá a tím zamězuje pohybu zámku. Velmi účinně penetruje do těch nejjemnějších mřížek na bazích zámků apod.

Není nutno uchovávat v chladu: Rely•a•Bond®, tak jako všechna ostatní ahezíva, nevyžadují nutnost uchovávat chladu, a to díky unikátnímu systému katalyzátoru, který nevyžaduje zchlazení.

Úsporné: Přibližně 850 lepení na každý set, protože pouze malé množství primeru a pasty je požadováno pro vytvoření maximální vazby.

UPOZORNĚNÍ:
Dle platného nového nařízení EU je fluorid sodný považován za léčivý přípravek a vyžaduje certifikaci zdravotních prostředků rizikové třídy III. Z tohoto důvodu nebyly již některé produkty zahrnuty do platného CE certifikátu firmy Reliance Orthodontics a není možný jejich dovoz do EU.
Výrobky této produktové skupiny, které mají platný CE certifikát vydaný 4/2018: RPJ, 1RPP, RPT, 1RPT, RP, RT


SETY:

RP - Rely a Bond® set se stříkačkami obsahující:
Adhezívum celkem 14 g (celkem 4 tlačné stříkačky á 3,5 g), míchací mističky, primer 16 g, leptadlo 9 g, míchací podložka, špachtle a štětečky
Cena: 3.985,- KčRPF - Rely a Bond® + FLUORIDY
set se stříkačkami obsahující:
Adhezívum celkem 14 g (celkem 4 tlačné stříkačky á 3,5 g), míchací mističky, primer 16 g, leptadlo 9 g, míchací podložka, špachtle a štětečky

Cena: 3.985,- Kč


RT - Rely a Bond® set s karpulemi
Adhezívum celkem 14 g (celkem 4 karpule á ), míchací mističky, primer 16 g, leptadlo 9 g, míchací podložka, špachtle a štětečky
Cena: 4.166,- KčKOMPONENTY:

1RPP - Adhezívum 14 g v tlačných stříkačkách (celkem 4 stříkačky á 3,5 g)  Cena: 507,- Kč
 

RPT - Adhezívum 14 g v karpulích   Cena: 2.493,- Kč


RPJ - Adhezívum 14 g v kelímku   Cena: 1.666,- Kč

RPRF - Primer + FLUORIDY, lahvička 16 g   Cena: 1.703,- Kč
RPR - Primer, lahvička 16 g   Cena: 1.703,- Kč