FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


Assure®

Assure® - adhezívum světlem tuhnoucí. První adhezívum v ortodoncii, které navíc i díky chemické vazbě vykazuje až o 50 % vyšší adhezi k oceli (zámky, kanyly apod.) Lze také aplikovat na suché a lehce kontaminované povrchy. Součástí systému jsou také bondy pro použití na problematické základy (kov, keramika, kompozit apod.)

Pasta Assure® je hydrofilní, to znamená, že může být použita také na suché a lehce kontaminované povrchy.

Hladké adhezívum o soudržné viskozitě umožňuje snadnou aplikaci na jakoukoliv strukturu baze zámku a zajišťuje maximální mechanickou retenci. Přebytky lepidla se snadno odstraňují podél celého obvodu baze. Zámky ani kanyly neplavou na zubech = usazení je velmi snadné.

Pasta Assure® je první adhezívum v ortodoncii, které chemicky drží ocel. Univerzitní testování prokázalo o 50 % vyšší adhezi k oceli oproti jiným materiálům, a to díky chemické adhezi a penetrační viskozitě.

UPOZORNĚNÍ:
Dle platného nového nařízení EU je fluorid sodný považován za léčivý přípravek a vyžaduje certifikaci zdravotních prostředků rizikové třídy III. Z tohoto důvodu nebyly již některé produkty zahrnuty do platného CE certifikátu firmy Reliance Orthodontics a není možný jejich dovoz do EU.
Výrobky této produktové skupiny, které mají platný CE certifikát vydaný 4/2018:
AKP, APP, AS, AS2ML, PLUS, PLUS2ML, UAP, UAP50, UAP100

V sortimentu je kompletní systém:

AKP - set obsahující:
- 4x závitová stříkačka á 5 g
- 1x Assure Universal Bonding Resin, 6 cm3
- 1x Etching, 9 g
- Míchací podložka
- Špachtle
- Štětečky
Cena: 5.953,- Kč

 

APP - závitová stříkačka, 5 g, cena: 1.026,- Kč


AS - Assure® Universal Bonding Resin, lahvička 6 cm3 , cena 3.028,- Kč
AS2ML - lahvička 2 ml, cena 1.515,- Kč

bond na bázi pryskyřice umocňuje adhezi na normální, atypickou, suchou, nebo lehce kontaminovanou sklovinu. Tento univerzální bond je možné použít na kovový základ u restaurací, aniž by bylo nutné použít další primer. Nesuší se a nepolymeruje. Lze ho použít s jakýmkoliv světlem nebo chemicky tuhnoucím lepidlem.
Použít lze na následující povrchy bez nutnosti použít primer: fluoridová, stárnoucí, bělená nebo vysušená sklovina, dentin, kovový povrch, kompozitní restaurace,
Assure® Universal Bonding Resin je Enhance™ Adhesion Booster a bonding pryskyřice v jednom!


PLUS - NOVINKA! = Assure All Surface Bonding Resin, 3.659,- Kč/6 cm3
                            dlouhodobá sleva 20 %
PLUS2ML
- lahvička 2 ml, cena: 2.400,- Kč
umocňuje adhezi  na normální, atypickou, suchou, nebo lehce kontaminovanou sklovinu. Nyní nově na povrchy ze ZIRCONU a dočasné akrylové zuby / můstky - aniž by bylo nutno použít primer. Tento univerzální bond lze také použít na kovové a keramické konstrukce - také bez použití primeru. Nesuší se a nepolymeruje. Lze ho použít s jakýmkoliv světlem nebo chemicky tuhnoucím lepidlem.
Bonding Resin lze použít na všechny tyto povrchy bez použití primeru:

  • fluoridované
  • stárnoucí
  • bělená nebo suchá normální či atypická sklovina
  • dentin / cementy
  • zlato / amalgam / ocel
  • kompozitní restaurace
  • akrylové dočasné zuby / můstky
  • keramické