FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


Viper - jednokanyly konvertibilní

Volitelnou alternativou je jednokanyla konvertibilní - low profile. Mimořádně gracielní plošku lze snadno odstranit a tím získat variantu kanyly podobného typu ko u zámku.

NÁŠ TIP: konvertibilní plíšek snadno "vyloupnete" pomocí Weingart nebo How kleští

Low Profile - Nízký design lze snáze adaptovat v distální oblasti 
Absolutně špičkově provedený ultra nízký design s maximálně zaoblenými konturami, který je jedinečným na světovém trhu. Kanyly přináší vyjímečný komfort pro pacienta bez ztráty na funkčnosti. Jejich dokonalost dává tušit opětovnou oblíbenost na světovém trhu.

Orientace háčku
Háček je umístěn těsně na mesiálním okraji a zahnutý v ideálním úhlu tak, aby příliš nezasahoval do faciální oblasti. Umocňuje tím opět komfort pacienta a usnadňuje dříve těžkopádné lepení.

Přesně vycentrovaný trychtýřovitý otor
Pro jednoduché zasunutí drátu, a to z jakéhokoliv úhlu.

Pomocná osa a plošky pro uchopení
Pomyslnou osu kanyly tvoří horizontální ploška, kterou lze snadno odstranit. Plošky na okluzální a gingivální straně usnadňují umístění kanyly na maximum. Vodorovná osa usnadňuje adaptaci rovnoběžně s okluzí zatímco plošky usnadňují uchopení kanyly speciální pinzetou.
Odstraněním konvertibilní plošky lze získat praktický tvar podobný zámku - velmi snadné ligování

Mimořádná retence a tvar baze
Revoluční a dlouhodobě úspěšně vyzkoušená zatékavá baze - tvořená 80ti čtvercovou mřížkou je zárukou vynikající retence.

Výrazně moderní design
Každý detail kanyly byl pečlivě zvážen, aby byl nejvyšší nejen komfort pro pacienta, ale i ortodontisty a celého týmu. Aerodynamický vzhled kanyly se může pochlubit trychtýřovitým mesiodistálním otvorem přesně vycentrovaným, vroubkovaným mesiálním okrajem z faciálního pohledu a plošší orientací háčku.

Baze - k přímému lepení (větší baze), k bodování:


Preskripce MBT, Roth

Slot .018, .022

Ceny naleznete v ceníku orto zde