FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍ


Aligner INVIDENT

Za rovnými zuby není třeba chodit daleko. Zařadili jsme do sortimentu neviditelné alignery vyrobené na Slovensku. Bez závazků pro poskytovatele, léčebný případ máte neustále pod kontrolou díky aplikaci AlignerManager, zákaznická podpora ve slovenštině a angličtině, rychlá výroba a dodání, evropská kvalita bez kompromisů, dostupné ceny, optimalizovaná retence a distribuce sil. Invident Apka aplikace pro pacienty. ZP třídy I.

Neviditelná rovnátka INVIDENT...

... s péčí vyrobená na Slovensku

Budujeme sebevědomí. Společně. Jeden úsměv za druhým.

Celý proces plánování léčby až po výrobu rovnátek probíhá pod jednou střechou. Je to způsob, jak dosáhnout nejvyšší kvalitu a výrazně docílit kratší dobu dodání.

ŽÁDNÉ KOMPROMISY PŘI VÝBĚRU TECHNOLOGIÍ

  • Preciznost v každém kroku. Od skenování přes návrh léčby až po 3D tisk a tvarování fóliových alignerů.
  • Každý krok při diagnostice, návrhu a výrobě neviditelných rovnátek vychází z osobní zkušeností výrobce při plánování stovek případů. Opírá se o aktuální výzkum a ověřené léčebné protokoly. Pravidelně analyzuje zpětnou vazbu lékařů a denně neustále vylepšuje procesy pro lepší a dokonalejší výsledek.
  • Laboratorní skener s rozlišovací schopností až 6 mikronů, software certifikovaný pro lékařské účely, 3D tisk z materiálů pro dentální použití až do rozlišení 25 mikronů. 3D tiskárna pro tisk z biokompatibilních materiálů. To jsou jen některé nástroje, které používá výrobce pro co nejdokonalejší výsledek léčby.
  • NOVINKA! Rovnátka jsou již certifikovaná - zdravotnický prostředek rizikové třídy I.